Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem?

Vyhazov z Top Star magazínu nesla Mahulena Bočanová (47) velmi těžce. Teď se loučí s moderováním VIP zpráv. Tentokrát ale s úsměvem a na vlastní žádost. Odchodem paradoxně nejvíce trpí dcera Márinka (12).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xsedmikraska
30. 07. 2014 16:59

Bočanová byla mnohem lepší moderátorka, než Partyšová a Gottová! Její moderování mělo jiskru a šmrnc. Bylo osobité a vyznívalo opravdově. Třeba Gottová mi přijde taková vyumělkovaná a úsměv má někdy v křeči. Já fakt netuším, podle čeho televize vybírá. Co se týká osobního života Bočanové, uvědomujete si, že vychovávat dítě se zdravotním problémem není žádná legrace? Malá vypadá spokojeně a já ji přeji, aby mamince dělala jen samou radost. Nemyslím si ale, že je Bočanová na vše sama. Její dcerka má snad i tátu, kterému není lhostejná!

jakeline
26. 05. 2014 15:32

Že se Márinka nevdá není jisté ten kdo to psal je asi věštec nikdo neví nic co bude za pár let!

lukas.cz
27. 04. 2014 16:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
27. 04. 2014 16:37

Bočanová má a ještě bude mít jak bude její dcerka dospívat hodně starostí ...jedno je jasné,. že celý život se bude věnovat své nemocné dcerce, ta se nikdy nevdá, nezaloží rodinu a budu žít jenom se svoji mámou... pro každou matku, která ma takto postižené dítě je to určité trauma.....

lukas.cz
27. 04. 2014 16:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
27. 04. 2014 09:49

Mmně se Bočanová líbí.Partyšová jí kopírovala v gestech i v mluvě ( stačí se podívat zpět na videa) a Kubelková , ta už to úplně zazdila, nepochopila, že je to bulvár a dělá to děsně.
Bočanová toho má až nad hlavu.Platy nejsou až btak velké - v divadle vůbec, dítě má ne zdravotně v pořádku, má hypotéku ( kdo ji nemá ?).Když bude dřepet doma s Máňou ( co je na ekvivalentu jména špatného nechápu) tak jednak nebude vydělávat, jednak úplně zblbne.Uvědomme si, že je to samoživitelka a teď mi, vy kritičky, řekněte jestli byste s ní měnily, zejména, když máte doma svýho chlapa jistýho a nejste až tak na všechno samy.A její dům mě nezajímá, ale asi se z něj raduje.Tak jí ho přeju!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

lillyli
27. 04. 2014 08:15

Ať si každý myslí, co chce...je demokracie. Mně je Bočanová nesympatická..už jen tím, že říká své dceři Máňa. A to její věčné chlubení..nový dům..do detailů popsaný a nafocený pro bulvár, pro kolegy kupuje basu šampusu, ve skutečnosti to bude možná krabičák ...a nakonec se ukáže, že má dluhy. Typická pseudocelebrita.

amplituda
26. 04. 2014 21:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
27. 04. 2014 07:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
26. 04. 2014 20:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pasadena
26. 04. 2014 19:14

Proč jste tak zlí?Co vám Mahulena a Márinka udělaly?To je až neuvěřitelný,jak hnusné tu jsou reakce.Já Mahu obdivuji jak se vypořádává s postiženou dcerkou a vy na ni ještě tak útočíte.je mi z vás zle.

lukas.cz
26. 04. 2014 20:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
27. 04. 2014 00:48

Kdyby se o ni starala, tak ja tady pisete, tak by nemela cas chodit na oslavy, na baly , nelitala by za mladyma klukamaatd. Se vsim jde do medii a kdyz uz neni o cem psat, tak vytahne dceru. Prezentuje ji a neustale vynucuje litost.

beladona
27. 04. 2014 09:54

Kdy si vynucovala lítost?Co to meleš za voloviny?
Přes dědi to zady bere neustále Žilková, kolik jich má, kolik jich adoptovala, že musela dělat podřadné reklamy - boty od Rena atd., aby je uživila ( houby, dělala je, aby si dostavěla barák atd atd).Na ty kecy a vzbuzování pozornosti přes děťátka tady zabrala prostor Žiková na několik let.Nikdy jsem nezaznamenala , že by Bočanová otravovala tímto stylem.Nevíš co mluvíš!

mandat
26. 04. 2014 17:18

Co nam chtel Blesk ted rici ???????????????????

mandat
26. 04. 2014 17:19

Nebo AHA ????­??????­??????­???? Proc tak nic nerikajici clanek ???????????????

mandat
26. 04. 2014 17:16

Vzdyt to dite nevi o co jde. Pamatuje si tak max hodinu a pak je totalne mimo. Tak proc tento clanek ???????????????

lukas.cz
26. 04. 2014 20:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
26. 04. 2014 12:58

vona je babochlap cili velkyho slymaka (postevaka) a nehorazne hlubokou diru , abys ji uspokojil tak musis mit pero 26cm a vejs jinak ji to jen nas.ere takovy simrani ...

lukas.cz
26. 04. 2014 20:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.