Seriálová hvězda Markéta Plánková: Prodali ji za 18 milionů do Íránu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Seriálová hvězda Markéta Plánková: Prodali ji za 18 milionů do Íránu!

I za hranicemi České republiky budou hltat Markétu Plánkovou (36) v roli Kláry Valentové. O seriál První republika projevily zájem nejen v USA, tak také v Íránu. Škoda, že zrovna tam si herečku neužijí v celé její kráse. Erotické scény ale Iránci neuvídí. Zakazuje je islám!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

peertigre
18. 04. 2014 02:01

Vážená Mikimi.Zřejme. by pro Vás bylo vhodné místo občasného sledování, návštěva kulturni akce nebo žehleni.Víme všichni ,že nemluví češtinou starou sto let.To by musel mít seriál zřejmě navic titulky pro některé dialogy. Mě a přátelům se velmi líbi,podotýkám,že žijeme na jižní polokouly.Je to vítané zpestření na přijemné večery.Velmi milý serial.

pasadena
18. 04. 2014 07:40

jsou lidé,kterým se nezavděčíte nikdy a v ničem.Prostě mají potřebu kritizovat za každou cenu.

mikimi
17. 04. 2014 20:26

A proč zas ten naprosto nesmyslný titulek? Snad neprodali Plánkovou, ale seriál, ne?

Já jsem tedy ze seriálu zklamaná, hrozně jsem se těšila, ale není to ono, některé dialogy jsou hrozné, herci mluví, jak by tenkrát nikdo nemluvil, občas na to kouknu ze zvědavosti kvůli kriminální zápletce.

pasadena
17. 04. 2014 19:39

Nedivím se,je to opravdu krásný seriál,s tím si ve světě ostudu neuděláme.Pěkně zahra­ný,na­pína­vý,ce­lý je takový"sametově béžový".

jen123
17. 04. 2014 13:54

Herci nedostali za svou práci zaplaceno, že by chtěli ještě provize z prodeje?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.