Petr K. s úsměvem na tváři: Deprimovaný a zmatený se setkal s advokátkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Petr K. s úsměvem na tváři: Deprimovaný a zmatený se setkal s advokátkou!

Renomovaná právnička Jana Rejžková (50) ze Zlína se ujala zastupování Petra K. po advokátovi ex offo Jaromíru Richterovi před 14 dny. Stalo se tak na přání matky Petra K. Díky její návštěvě vazební věznice, máme čerstvé informace o kondici Kramného.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

soucek.milos
10. 04. 2014 18:54

TA PANI-ADVOKÁTKA?,JE ASI NEMOCNÁ.V KAŽDÉM PŘÍPADU,JE EXHI­BICI­ONIS­TKA.PŘ­ED TÝDNEM BYLA V NĚJAKÉM POŘADU CO JEŠTĚ KRAMNÉHO NEZASTUPOVALA.TO BYL ZÁŽITEK,BOHUŽEL MÁME TAKOVÝCH VÍCE.HEREČKA, NAVRHUJI NA CENU THALIE

risanek
09. 04. 2014 18:05

TAKY BYCH RAD ABY TA JEHO POVEDENA MATINKA ŘEKLA NAHLAS?CO VYCHOVALA ZA *** A VSEM A NE HAJILA TAKOVOU HNUSNOU SVINI KTERA DOKAZALA ZABIT !!!'r

risanek
09. 04. 2014 17:59

PROČ. TA HNUSNA KRAVASE ZASTAVA TAKOVEHO HAJZLA? UŽ BY HO MĚLI ZMLATIT A POVĚSIT *** A VRAHA VŽDYŤ JE TOHNUS AJESCE CHODI MEZI NAMA KRYPL? A TA ADVOKATKA AŤSISAHNE DO SVÉHO SVĚDOMÍ!!!!! RYSANEK

ho.no
08. 04. 2014 07:23

tarka1souhlas Ta ho do toho ještě více uvrtá.Však on se přestane usmívat,haj.l

tarka
07. 04. 2014 15:27

denik.cz 4.4. Obhájkyně Rejžková: Jsem přesvědčena o nevině Kramného
Co rozhodlo pro Petra Kramného?
Začala jsem sledovat a zjišťovat dostupné informace o případu. Právě mediální obraz celé kauzy mě přesvědčil přijmout obhajobu. Navíc, v celém případu je spousta otazníků, záhad a nezodpovězených otázek, na které bych ráda našla odpověď v trestním spisu."
To je tedy advokátka jako dělo , když posuzovala případ podle mediálního obrazu, tu bych nechtěla, ani kdyby mi za obhajobu platila.

kajman1
07. 04. 2014 11:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sugarbitter
07. 04. 2014 11:09

Zmatený je stejně jako veřejnsot. Jak jinak po tom všem co jsme si přečetli na builváru, ale i co jsme vyslechli v TV ? Dnes to vypadá i na zmatek ve vyšetřování a tedy nutnost zprostit ho obvinění. Nemůže snad platit za chyby jiných. Proč by ˇjezdil nyní do Egypta dělat rekonstrukci? A čeho vlastně? Pokoj byl ihned pronajat jiným turistům, aby se stopy zahladily. Jinak to nelze vidět.

kajman1
07. 04. 2014 11:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tarka
07. 04. 2014 14:58

jo, policajta ve vedlejším pokoji vytáhl bulvár AHA až 27. března 2014 • 050 a následně TV Nova, tedy až 7 měsíců po smrti Moniky a Klárky: "Překvapení v kauze Kramný: Nečekaný SVĚDEK VRAŽDY?! Ve vedlejším pokoji prý spal český policista!"

inocenta
07. 04. 2014 11:06

A advokát odstoupil, aby měl pokoj od této nechutné inscenace. V jakjém je nkondicvi? Nemůže být v dobré, ařt vinný nebo nevinný. Janoušek a Rittig jsou ale vysmátí.

kajman1
07. 04. 2014 11:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
07. 04. 2014 11:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

setroseuros
07. 04. 2014 08:03

Pani advokatka se zrejme rada foti! A Kramny: JE PRESVEDCEN O SVOJI NEVINE!!

setroseuros
07. 04. 2014 08:10

P.S. Bud jsem to udelal, nebo jsem to neudelal! Ae vyraz JSEM PRESVEDCEN o svoji nevine spys znaci, ze sam nevi, neni si jist zda to udelal nebo ne!

smazan_20150109
07. 04. 2014 09:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prdyvrdy
07. 04. 2014 09:44

je radost to číst, to je ta touha vyjadřovat se fundovaně být přesvědčen, znamená že jsem je klidně mohl i zabít ale nejsem si toho vědom A že se vyšetřování může táhnout rok? Rejžková pozor něco ti ty experte prozradím. Může se táhnou klidně i několik let JInak na Blesku zase pindají, že blafuje ten jeho kamaríd o jejích dešpkách léčení a potratu. Bože to je nějaké hovado Toho bych skřípl až by si cvrnknul. Kdyby se někde léčila, tak se dávno ví kde a u koho. A žvástat o nějakém potratu před deseti lety, dokáže opravdu jen seprvůl. Kamarád je asi taky placen matinkou A že by Monika plánovala dítě s Péťou, tak tomu neveřím ani náhodou. To je jakože si chtěli postavit dům. Neznám ženskou která by s bláznem plánovala takovou svazující budoucnost. Jo že se chtěla rozvést- to má reálný základ. Ale to kamarád nějak vynechává -matinka zakázala.

prroud
07. 04. 2014 07:57

Konecne aspon neco co ma informativni a i uveritelnej charakter,v tyhle kauze........ona ta Rejzkova asi nebude uplne tak "spatna" jak se nastinuje v diskusich .Samotnyho me zajima co se vlastne stalo a kdo je za to zodpovednej,ale pravda!

ctown
07. 04. 2014 09:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prdyvrdy
07. 04. 2014 09:47

tak to si piš, že bude. Už to jak ona taky mění svá vyjádření. Ví houbec, policie se s ní nebaví tak jen tipuje a hned zveřejňuje. Stejný tip jak Kramný. Věřím že tahle bude i kvůli své!! reklamě dělat co Kramná píská- denodenní kulturní vložky do všech médií.

tarka
07. 04. 2014 10:07

paní Rejžková hraje komedii pro bulvár, minulý týden tvrdila, že spis bude studovat až tento týden....takže dáma neví nic, akorát co jí řekl Kramný, ale už je přesvědčená, že je chudáček nevinný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.