Dá Ivanka konečně Gottovi syna? Oba nám řekli, jak to je! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dá Ivanka konečně Gottovi syna? Oba nám řekli, jak to je!

Při děkovné řeči žehnal Karel Gott (74) Hospodinovi za možnost reprodukce, a tak se okamžitě nesla sálem zpráva, že je Ivana Gottová (38) opět těhotná! Ivana to však razantně odmítla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ferdinand6
08. 04. 2014 19:34

Tisíce žen mu padaly k nohám rodidly napřed a on skončí s touhle rachomejtlí. Absolutně nrpochopitelné.

beladona
08. 04. 2014 00:16

Řekla bych jedno:
Gott i Gottová by měli konečně přestat provokovat národ a žvanit o pracovní vytíženosti Ivany Gottové, tzn. její práci v TV.
.Vox populi opakovaně dává najevo , že je IG pro chybějící talent nepřijatelná..Gott se jí zastává.Oba dva ale vědí, že Ivana je prostě pro TV prodělečná .
Tak ať jdou do háje, přece my víme, že oni vědí a oni vědí, že my víme.Ale nevíme co za to, to ví jen ta Obzinová a oni .
Gott umí, ale ať mně a ostatním , krucinál, přestane podsouvat, že Ivana umí taky.
Neumí !
Nejsem blb, Mistře, a Vy taky ne.
Krucinál, uvědomují si vůbec, že jednak jsou směšní a jednak ta hra je dávno prokouknutá.
Jinak - a´t si nadělají dětí plno, jen když ta Ivana zmizne.

street
08. 04. 2014 00:26

beladona

Vystizne napsane - souhlas...

smazan_20150109
08. 04. 2014 06:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kvetka
14. 06. 2014 13:23

Nech uz netrepu, somariny. Ku vsetkej ucte k p. Gottovi co si chce dokazovat. Ma 74. rokov, koho chce oblbovat.

va45
08. 04. 2014 22:29

Gottová z televize zmizne hned jak tady nebude Gott.Z kopyta nikdy hvězda nebude.

amplituda
07. 04. 2014 23:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
08. 04. 2014 06:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
07. 04. 2014 23:11

Gott stárne?Ten už starý je.Jestli to někomu nedošlo tak je ročník 1939

street
07. 04. 2014 23:15

va45 pravda...

smazan_20150109
08. 04. 2014 06:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

street
07. 04. 2014 23:02

Je videt jak nam Karel Gott starne...
A nebo ma uz totalne vymyty mozek od te nemozne dominy Ivany...?????!!!
To ze se matka stara o dcery je asi normalni, o jeji "praci" - o tom by mel radsi pomlcet - to protekcni misto, ktere ji zaridil, pritom na to ta jeho netalentovana panicka nema, to vidi kazdy soudny clovek - tak za tech par sekund casu ve vysilani, kde se na to ta jeho skrehota cely den steluje a pritom na to nestaci, bere nehorazne prachy ...
Doma vsechno delaji cizokrajni pomocnice, deti maji nekolik chuv atd., atd..,
K tomu vypomaha jeste i matka - Machackova...
No Karel je uplne odtrzen od skutecneho zivota, protoze nevi a ani si neumi prestavit, co normalne pracujici - skutecne pracujici zena, bez vsech privilegii, kontaktu musi denne zvladnout ...

A to pracujici na 100% - tyto zeny maji taky deti a pracuji i na nocnich a na smeny ...

Mistr starne to je fakt a te svoji nemozne, netalentovane domine doslova a bez urazky sezere vsechno i s navijakem, vsechno co mu ona podstrci... Vymastena Ivana si pri nem dela co chce, pritom jeji neschopnost na praci v TV a k tomu i jeji vycuranost, je do nebe volajici ... Lidi maji oci i usi, jen Karel je slepy a uz i hluchy...?!
A nebo dela radsi slepeho a i hlucheho, protoze chce mit klid...????!!!
Kdo vi - jedno je jiste - lide se bavi na jeho ucet a hlavne na ucet jeho nemozne a silene netalentovane, preplastikovane zeny Ivany, ktera je bohuzel citankovy priklad zlatokopky a domina jak vysita...

vungtao
07. 04. 2014 20:56

Subrosa1976-.jej nemáš to jedno, daně platíme vsichni slušní a spíše mi vadí mafiáni a cikáni, co je neplatí, ale zas je mi to jedno, protože o tom spokojený život neni. Je o vnitřním klidu, pokoŕe-myslím, že selekci lidí plánovali nacisté a ty nemáš právo o tom rozhodovat. Možná i Nový svétový řád to tak má nastsveno. Déti se ve vétšině rodí z lásky a jsou Boží dat, každý chce být štastný. Třeba pan Gott toho o světě ví hodně, i když podléhal vlivům. Ale to ty nepochopíš. Asi toho moc nečteš- jinak bys vědělo, že my všichni se píše s y. Ale je mi to jedno a krásnou dobrou noc v pokoře a dobrotě všem.

beladona
08. 04. 2014 00:21

Poslyš, jak to souvisí s tím, že lidi žádají, aby Gottová byla odejita z TV pro netalent ?
Pořad s ní má nízkou sledovanost, protože ona lidi netáhne.
je mi jedno, jaký idol pro koho Gott je, v TV je Gottová sama za sebe a tam je to jen zdravotní sestra Macháčková, co neumí na obrazovce zhola nic.Gott ať si dělá co chce, ale ať ji necpe svým jménem do TV.

smazan_20150109
08. 04. 2014 06:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
09. 04. 2014 17:06

Vuntago - daně neplatí všichni slušní, omyl! Pokud Ti je to jedno, tak to ani nezmiňuj o cikánech a mafiánech! Spokojený život je hlavně o vnitřním klidu naprostý souhlas, ale k tomu aby byl vnitřní klid potřebuje každý něco jiného. Tento článek však není o duchovnu! O tom, bych sice mohla psát dlouho, ale zcela zbytečně. Já o ničem nerozhoduji, jak píšeš, já píši svůj názor!!!! Takže další Tvůj omyl!!! Významný. Co se gramatiky píše, tak kdyby jsi pracoval v duchovním světě, tak gramatickou chybu napsanou v rychlosti asi přehlédneš. Nejsem ***amot a opravdu se domnívám, že ty klid v duši nemáš!!!! Sorry ale jsi chudák.

subrosa1976
07. 04. 2014 17:24

Pro Vás všechny. Gott je pro mě naprostý idol již několik let. Je to nesmírně pracovitý chlap, který i když mu již bude 75 let jistě s močí, prdy a erekcí nemá problém. Je zase vidět emoční inteligence národa. Bože, ty bláboly, co tu píšte, myslím v této diskusi mě vážně baví. Kolik Vám je, že máte takové představy. Opravdu, jestli Váš dědeček doma prdí a smrdí, neplatí to pro všechny ve věkové kategorii 75. Jak se říká, když dva dělají totéž není to totéž!!!!! Mluví za Vás závist. To, že jsou smradlaví mladý kluci, upocený s ledvinkou kolem pasu a ještě dementní z kouření trávy mě vážně nebere, je to o životním stylu, kondici a ne o věku. A to myslím všechnom Gott má. Co se Ivany týče, není to sice můj typ, ale dá se říci, že jde o celkem normální ženskou, upravenou a to, že má protekci, měla by každá chytrá, která by byla po boku někoho slavného!!! Blbej kdo by se nesnažil toho nevyužít. život je krátký na to dřít někde bídu s nouzí a závidět. Jdu z Vás závistivců zvracet....Prostě Gottovi přeju a i kdyby měl dalších 100 dětí uživí a zaopatří je líp než vy to jedno svoje doma.Pořád lepší když rodí lidi, pěkné ženské zajištěné, než chudé šeredy, na které mi daňoví poplatníci platíme a platíme.

honza54
07. 04. 2014 19:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
08. 04. 2014 06:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
08. 04. 2014 08:02

Už jen tím, jak tu pitváš nechutnosti v tom svém dlouhém elaborátu, jsi sama dost nechutná. O ty řeči o závisti si nech pro kanára, třeba ti uvěří. Máme různé názory...a když někomu "slabšímu" docházejí argumenty, začne psát o závisti.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.