Psychiatr Jan Cimický (66): Jak léčil Haničince, Bartošovou, Drobného či Krampolovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Psychiatr Jan Cimický (66): Jak léčil Haničince, Bartošovou, Drobného či Krampolovou!

V mládí koketoval s herectvím, ale nakonec skončil v bílém plášti. Jeho ordinací s poetickým názvem Modrá laguna prošla spousta celebrit. Když psychiatr hvězd Jan Cimický (66) zrovna neléčí bolavé duše, píše verše, detektivky, překládá z francouzštiny a věnuje se akupunktuře. Nejspíš proto, aby se sám nezbláznil...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

joudajoudovy
06. 04. 2014 13:25

aaa.... p.cimicky potrebuje dalsi reklamu.
proc nerekne, kolik u nej pacient zaplati za konzultaci a dalsi lecbu?
bohuzel, u nas je vse za penize, a kdyz je nemate, skoda casu s plky a radami za nic.
staci se podivat na web, kolik si psychiatri a psychologove uctuji.
dale, od tohoto vseumela je netaktni, aby narodu sdeloval, koho lecit ci leci. co takove lekarske tajemstvi?
to, ze ho navstevuji medialne proflaknuti a prachaci, nesvedci o kvalite lecby.
a slecna sukova? co vim, jsou na ni velke stiznosti.
lidem nemuze poradit ani s uvarenim vajicek na tvrdo, natoz o psychice.
cely zivot je dobre financne zajistena, nikdy nemela hodnotny partnersky zivot, nema rodinu, pratele a nezna bezne lidske starosti.
bydliste na v manacu a zalozenych nekolik firem i nadaci.
proto od cimickeho takova pochvala, prachacum radi, jak odklonit chechtaky.

agt55
06. 04. 2014 12:18

Pane doktore, co takhle říci o tom, jak jste do svých pacientek nabodával jehly na akupunkturu a potom je ošahával a vedl úchylné řeči

eisenbieger
06. 04. 2014 11:09

Cimicky je uchyl , Krampolovy rekl aby se svlikla donaha ze chce videt tu vyholenou jizvu ..a ona to udelala !

zlobit
06. 04. 2014 11:04

Před deseti lety zemřel syn se snachou. Obvodní lékařka mně hodně pomohla tím, že mně předepsala prášky na uklidnění, protože jsem nemohla spát a pořád se mně zdál sen o nich. Asi po roce mně navrhla návštěvu psychiatra. Tam jsem šla 4x a protože každá návštěva začínala slovy : tak co a měla jsem mluvit jak mně je, jsem si po necelém roku uvědomila, že pokaždé, když k němu jdu a i od něho je mně hůř, přestala jsem tam chodit a "bojovala" pouze s uklidňujícími prášky sama. Musela jsem se naučit s tím žít. a "vytěsnit", že jediné co mně pomůže jsou prášky .

lillyli
06. 04. 2014 12:17

Upřímnou soustrast!
Chci jen podotknout, že dobrý psychiatr by měl právě znát medikaci, popovídat si můžete s psychologem...to jsem jednou, když mě bylo opravdu zle a nevěděla jsem už kudykam..zkusila. Je to na nic! Kdo má dobrého přítele, vypovídá se jemu a pak to chce čas. Dobrý psychiatr napíše léky tak, aby některé zabraly okamžitě a další po delším užívání. Mé kamarádce napsala obvodní léky a doporučila jí, aby je brala na noc...aby se alespoň vyspala. Ona se v noci opakovaně budila s pocitem, že ji někdo škrtí...zbrocená potem. A její stav se ještě zhoršil (opravdu měla za sebou peklo).Ukázalo se, že pokud se vezmou před spaním...mohou způsobovat apnoe..zástavu dechu. Dobrý psychiatr je vzácný a ,bohužel, všichni jsou přetížení.

bluedream
06. 04. 2014 09:23

Mimochodem, podívejte se na portál Známý lékař na hodnocení tohoto lékaře svými pacienty. Nikdy, u žádného lékaře, jsem neviděla hodnocení horší. www.zn­amyle­kar.cz­/cimic­ky-jan-csc/ostatni/praha

lillyli
06. 04. 2014 12:21

Díky, přečetla jsem a je to síla!!! Horší ohodnocení jsem doposud nikdy nečetla. A co se týče zneužívání...mám podobnou zkušenost se zubařem. Trvalo mi roky, než jsem se s tím vyrovnala. To je prostě hnus!!!

bluedream
06. 04. 2014 09:20

Cimický je bulvární lékař. Neznám nikoho, koho by vyléčil, či mu jen pomohl, každý na něj nadává. Jen se producíruje kamkoliv, kde ho pustí a díky tomu k němu, ke své škodě, chodí i celebrity. Jejich jmenování je přímým porušením lékařského tajemství.

smazan_20150608
06. 04. 2014 10:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
06. 04. 2014 14:19

dorian:Bartošová pokud byla i u Cimického, tak jí nemohl pomoci.
Je alkoholička, která byla opakovaně na detoxu v různých zařízeních, ikdy si alkoholismus nepřipustila a jak jejím zvykem napadat a všechno svádět na druhé.
Tím neomlouvám Cimického, připadá mi, stejně jako Dr Uzel, více bulvární "celebrita" než lékař.

smazan_20150109
06. 04. 2014 06:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.