Velký smutek Nadi Urbánkové: Trápení s dcerou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Velký smutek Nadi Urbánkové: Trápení s dcerou!

Co tak trápí Naďu Urbánkovou (74), že nevychází z domu? Nemoc to prý není! Tu před lety úspěšně porazila. „Stýská si velice po jediné dceři, úplně ji to ničí,“ zavolala deníku Aha! její sousedka ze Želivi, kde nyní Urbánková žije.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
14. 01. 2015 06:01

Dcera se asi zde nemohla prosadit proto je v Americe tam je aspon anonymní

mrdounberlusconi
26. 03. 2014 19:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
26. 03. 2014 12:08

ivoadler a andabar,zajimalo by me co vam kdy Urbankova provedla,jak vam ublizila a jaky skody vam zpusobila,ze pisete co pisete? Moc jsem ji sam nepos­loucha­l,pa­matu­ju si i jako decko prave pro ty obrovsky brejle . Ale necejtim potrebu ji jakkoliv poskozovat nebo napadat a neprat ji prima veci,nikdy mi neublizila a nevim ani o nikom komu ano.­....­....­....st­ydim se za vas..........

bernadette
01. 07. 2014 14:22

Já jsem ji v mládí měla docela ráda. Radikálně jsem ovšem změnila názor, když jsem si přečetla její knihu. Je to zlá a hloupá ženská.

ivoadler
26. 03. 2014 10:34

Paní Urbánková byla vždycky blbá a stářím se to jenom násobí.

anka
25. 03. 2014 21:09

mam pocit, ze si clanek autor vymyslel. Pani Urbankova pred kratkym casem v rozhlase vypravela jak moc ma prace a jak si kazdy den sednou spolu se svu dcerou a popovidaji pres skype a jak se tesi, ze za ni pojede na navsteveu

andabar
25. 03. 2014 17:41

Pani Urbánkova byla celý život obletovaná pro umění i pro krásu Všechno jednou skončí a zvláště lidi typu jako pani Urbánková těžce nesou když zůstanou sami Není sama co na stáří osaměli Děti si jdou za svým a na rodiče neberou ohled.

lillyli
26. 03. 2014 11:57

Váš příspěvek pokulhává snad ve všem. Zaprvé p. Urbánková nebyla nikdy považovaná za krasavici...ale měla a stále má naprosto unikátní a velmi silný hlas. To vím z vlastní zkušenosti..její píseň Závidím se rozléhala po celém centru města. Nevím, jestli těžce nese, že má jediné dítě tak daleko... ona si nikdy na nic nestěžovala, toto je jen výplod bulváru. A na závěr: Proč by si děti neměly jít za svým a brát ohledy na rodiče? My naopak nabádáme děti ať jdou do ciziny, tady je nic dobrého nečeká. A teď nemyslím současnou politiku, spíše umístění naší malé a bezvýznamné zemičky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.