Brouskova ex Gondíková na pohřeb nepřišla: Poslala za sebe bratra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Brouskova ex Gondíková na pohřeb nepřišla: Poslala za sebe bratra!

Všichni s napětím čekali, jestli se objeví! Herečka Adéla Gondíková (40) byla dříve manželkou vnuka zesnulého Otakara Brouska – Ondřeje (32). S Otakarem měla velmi hezký vztah, na poslední rozloučení ale nepřišla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bursik
21. 12. 2016 15:00

rodinne konstalace nici i vztah se sirsim pribuzenstvem Trump -neotesany a zaneprazdneny se sice s Ivanou rozvadel ale prileteli vsichni pres celou zemekouli,vnoucata i on! Je to kazdopadne projev ucty zemrelemu ,nikoliv sboristum

ferdinand6
21. 03. 2014 22:11

Jedna věc mi vrtá hlavou, proč označují Remkovou za krasavici, to mi hlava nebere.

nanela
20. 03. 2014 19:01

jednou jsou rozvedení tak není její povinností účastnit se pohřbu a pokud má problém setkat se s bývalým manželem tak to je lepší nikam nechodit

ljubaa
20. 03. 2014 13:32

Já tedy nevím, ale D.Gondík by měl zapřemýšlet nad svou váhou. Je sice hezké být štíhlý, ale tohle vypadá už na anorexii. Psalo se, že je nemocný-epilepsie, ale znám lidi, co mají epilepsii a mají normální váhu.A D.Gondík zacal prý se zdravým způsobem života - jí jinak, sportuje....což znamená, že váhu redukuje. Bohužel dle výrazu to vypadá, že se mu to nějak vymklo z ruky....

bibi-oliver
20. 03. 2014 10:12

nevím jaký důvod měla ,ale jestli jen to ,že se nechtěla setkat s bývalým manželem tak je to malost a svědčí o jejím vztahu k celé rodině

fizi
20. 03. 2014 09:07

Na pohřeb nebyl čas,fotila kalendář s návodem na používání vibrátoru.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.