Invalidní Sarah Celá (55) obětí hyenismu: Ženu bez rukou okradl právník Focko! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Invalidní Sarah Celá (55) obětí hyenismu: Ženu bez rukou okradl právník Focko!

Jestli si osud na někoho zasedl, tak je to tato žena. Sarah Celá (55) z Jihlávky pod Javořicí. Narodila se bez rukou, její manžel Jiří (59) zase ve čtyřech letech přišel o nohu. Nedávno jim někdo odcizil čtyřkolku, na které byli oba závislí, Když paní Sarah cestovala s dcerou do Jihlavy, v zatáčce do nich prudce narazilo jiné auto, jehož řidič byl opilý. Výsledek? Zlomená páteř, s následky autonehody se žena vypořádává dodnes. Tím však výčet smůly nekončí. Nyní ji podvedl právník, kterého si najala!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sarah24
26. 01. 2014 11:35

DOBRÝ DEN, CHTĚLA BYCH VÁM VŠEM PODĚKOVAT ZA PROJEVENOU PODPORU. NAŠLA JSEM V DISKUZI DOTAZ: CO JSME DELALI ZE MAME TOLIK DN. CHTĚLA BYCH RICT, ŽE TO BYLA VINA PROTIJEDOUCÍHO AUTA A OŽRALÉHO ŘIDIČE, KTERÝ TO DO NAS NAPÁLIL. CO SE TÝKÁ ADVOKÁTA, BOHUŽEL JSEM DŘÍVE DO JEHO NITRA NEVIDĚLA. PRACH SPROSTĚ SE NA MĚ - BEZMOCNE ŽENĚ OBOHATIL A DOSUD MU NENÍ HANBA ABY VRÁTIL PENÍZE, ZA KTERÉ NEUDĚLAL ŽÁDNÝ PRÁVNÍ UKON.
HOVOŘILA JSEM S JINYM ADVOK. O PODÁNÍ ŽALOBY A TEN MI ŘEKL, ŽE NEMÁM ŽÁDNOU ŠANCI NA ÚSPĚCH ! PROSÍM VŠECHNY, KDO BY VĚDĚL KAM SE JEŠTĚ OBRÁTIT O POMOC, DEJTE MĚ PROSÍM VĚDEĚT PŘES P. REDAKTORA. DEKUJI A MEJTE SE HEZKY.

illis
12. 01. 2014 21:39

Podat trestní oznámení a klidně se soudit se šmejdem, který okrade ženu s tak velkým handicapem. To není JUDR. ale prach sprostý podvodník. Pro takovéto lidi, kteří už mají osobní život postižením velmi ztížený by měly být právnické služby a služby advokáta bezplatné . Hlavně, že máme sponzory pro volební kampaně. Tohle je skutečně hnusné jednání . Tomu člověku by měl být odebrán titul a udělena vysoká pokuta s odškodněním pro paní Sarah

prroud
13. 01. 2014 10:25

Kdyz jsem psal "odstr­elit­"...­....­....­.mys­lel jsem ODSTRELIT! Jinak se tech smejdu nikdy nezbavime,to jsou ti kdo o praci nepremejslej,nikdy z nich nic nebude,ti myslej jen na to jak se dostat k baliku bez nama­hy,ke­cama,­smeli­nou,ca­chra­ma,jak­koliv­,jen si nemuset mydlit ruce a mit pracovni dobu!

illis
13. 01. 2014 20:58

prroud Když jinak nedáš

mrdounberlusconi
12. 01. 2014 14:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
12. 01. 2014 13:50

tady máte na toho člověka kontakt, pokud by ho chtěl někdo minimálně nahlásit za tento čin advokátní komoře

JUDr. Vladimír Focko, advokát
+420 543 216 235
Nabízím komplexní advokátní služby, zaměřené na trestní, obchodní a občanské právo, převody nemovitostí či zastupování před soudy a správními orgány.
Kontaktní údaje
Adresa:
Pellicova 20/2c
602 00 Brno-město
GPS:
změnit formát N 49°11.57870', E 16°36.21173'
Telefon:
+420 543 216 235
Mobil:
+420 603 235 041
Email:
focko@volny.cz

prroud
12. 01. 2014 18:09

super britvo ,jeste kdyby chtela nektera dobra duse z jeho okoli k nemu zajet a toho zlodeje odstrelit,a kazdyho takovyho,hned by zacal bejt poradek! Kdyz ho nase slavny "kocourkovsky pravo" zjednat nedokaze!!!

tina.vitaskova
12. 01. 2014 13:24

Myslím, že je moc dobře si tyto zkušenosti sdělovat, protože zoufalých lidí je hodně a nemají zastání nikde / ani u právníků/-je třeba je jmenovat a ochránit tak další potencionální jeho klientyresp. oběti

smazan_20150109
12. 01. 2014 13:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tarka
12. 01. 2014 12:59

pevně doufám, že ta hyena tímto jako právník skončil, paní je mi moc líto, má hodně těžký osud, paní Sarah, držím Vám palce, nemůže být přece pořád blbě, taky musí být i dobře

xcarodejka
12. 01. 2014 12:50

Mnozí šli na práva jen kvůli penězům a znám několik nepoctivých. neníá to smůla, tací právníci jsou. Nyní, když jeden student Plzně, který studoval ve skráceném režimu, je navržen na ministra /Chovanec/ je to známka ,že jsem nikam nepokročili. A ve výsledku je jedno, zda občana přechytračí politická strana VV , nebo politická strana ANO, ale je to zašlápnutá příležitost vykročit ze současné bažiny.

smazan_20150109
12. 01. 2014 13:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.