Prachařová Dopitu šetří: Jaký pakatel bude dostávat na Kryšpína?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Prachařová Dopitu šetří: Jaký pakatel bude dostávat na Kryšpína?!

Dušovala se, že s alimenty na syna Kryšpína (2) nemůže vystačit. Modelka Agáta Prachařová (28) dostává od jeho otce Miroslava Dopity (33) 2500 Kč měsíčně! Chtěla víc, ale změnila názor…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

denia
09. 01. 2014 12:19

Taky jsem se kdysi zachovala podobně.Můj bývalý manžel se odvolal proti zvýšení alimentů o 150 Kč a ubrečel si - 50 Kčs (tehdy).O syna se vůbec nezajímal,vůbec brzy nevěděl ani do které
chodí třídy,mimo alimentů mu nikdy nic nekoupil ani nedal.A teď,když
ve čvrtém manželství ovdověl,je z něj synáček úplně na větvi,navštěvuje ho v DD,bere ho na vánoce domů a pod.U mne
si jen zjišťuje za kolik se prodávají byty v OV jaký mám já.Není nad vděčné děti,že.

egyptanka
09. 01. 2014 12:18

Z bláznivé rebelky kultivovaná mladá dáma. Překvapila mě ve Vyvolených. Byla dobrá.

bernadette
10. 01. 2014 17:01

Kultivovaná mladá dáma???? Tak z těch tří slov platí snad jen "mladá". Kultivovaná dáma vypadá docela jinak, ale asi netušíte jak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.