Trable Tondy Navrátila (55): Kvůli Bohdalce dostal padáka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Trable Tondy Navrátila (55): Kvůli Bohdalce dostal padáka!

Možná si ho podle jména hned nevybavíte, ale stačí jediný pohled do tváře sympatického Antonína Navrátila a jste doma. Pohádkový idol nesměl chybět v žádném vysílání Studia kamarád. Už jako malý se stal hvězdou seriálu Kamarádi, kde "zářil" s Markem Ebenem (56), následovaly desítky televizních i divadelních rolí. V podstatě na vrcholu jeho kariéry se mu stalo osudným, že toho zřejmě příliš věděl o Jiřině Bohdalové (82).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xsedmikraska
09. 06. 2015 07:31

Pan Navrátil byl skvělý herec. Říkala jsem si, kde zmizela tak talentovaná osobnost. Co se týká Bohdalové a Jiráskové. Jako herečky fajn, ale že Jirásková třeba vyštípala z divadla takovou osobnost, jako byl R.Brzobohatý? Od té chvíle jsem ji nemusela. Pokud se Bohdalka přičinila, aby Tonda Navrátil opustil herectví, pak je tedy to samé.
Co se týká dcerky p. Navrátila. Přílišná péče o postiženého, ale také přílišná volnost, není dobrá. Asi oba rodiče činili chyby.

anka
06. 06. 2015 17:38

pani Bohdalova je uzasna herecka, jako cloveka ji osobne neznam, tak nevim...muj obdiv nejen za jeji talent, pracovitost, smysl pro rodinu a co vsechno jeste zvlada ve svem veku...

pozorovatel2013
02. 06. 2015 11:17

je zlá, zákeřná, pomlouvačná, závistivá, hamižná a krade. Na rauty chodí aby se najedla a odnesla si část žrádla domů.

hufnagll
02. 06. 2015 12:19

nemeje si nohy a smrdí jí z huby

pozorovatel2013
02. 06. 2015 11:13

všichni to vědí, ví to i většina národa. Ale nemluví se o tom, proč jí to prochází a jiným ne? protože je celebrita? ježiš jakápak celebrita, měli jste ji vidět když žila u Mnichovic, hahaha

mixalca
12. 01. 2014 10:28

nemocna, máš pravdu žijeme na hranici chudoby .

nemocna
12. 01. 2014 02:36

vyučená jsem mám i nádstavbu školu na zástup vedoucí, peněžitě však jen o 200,-kč víc!!! ti ve vládě si přidají tisíce a stěžují si že státní pokladna je prázdná tak musí zdražovat, tak at mají výplaty jako druzí, né výjimečné! za co? at dají ze svého do pokladny a hned bude pro sociálně slabé at neživoří, to je spravedlnost? vždyt v našem státě všichni pracovali a co se vše převrátilo spousta jich práci nemá, to to dopracovala vláda vyhnat je !!!! do vlády dát ty co myslí na lidi a né na plné kapsy! skrblíci hyenovití

nemocna
12. 01. 2014 02:25

flannes plně s vámi souhlasím co jste napsal, je to nespravedlivé jedni dřou celý život a mají nejnižší důchod a jiní jako ona se vůbec nenadře jen hubou odkecá, já mám po přidání 33,-!!! 8000,-kč důchodu a to jsem dřela v potravinách, tahala kastle, zboží, že si zničila páteř, nejvíce by měli mít lékaři zachranují životy co je víc než život? nic a potom rozdělit podle fyzické práce v zaměstnání, určitě by neměli mít ve vládě tolik co mají - jen sedí, čumí, chrápou, chlastají a vymýšlí nesmyslné zákony pryč s nimi!! ke všemu už pokolikáté opožděné sociální dávky, je jim jedno co dá matka dítěti nebo jaké budou Vánoce, ještě si v televizi se smíchem prohlásí, však za tu dobu nikdo neumře hlady tlustoch jeden, měl by zažít být tři týdny úplně bez koruny a na stole nezaplacené složenky - upomínky, jíst jen chleba a čaj, jinak by rozhodoval a ihned řešil co po ra i

oldedek
09. 01. 2014 18:10

Jako herečka geniální jako člověk genitální - nechtěl bych být ani den v jejím okolí - zlý člověk !!!

frannes
09. 01. 2014 13:10

Tak ještě jednou vstoupím do této diskuse, až na pár výjimek nikdo paní Bohdalovou v dnešní podobě nemusí, někdo říká že hraje za všechny peníze(souhlasím s výjimkou toho ,že by měla hrát za přebytky peněz na konci měsíce průměrného důchodce ).Nejsem a nebudu levičák ale nemáme my to dnes dva světy, obyčejní lidé kteří celý život pracují 8 i více hodin, ráno vstávají na šestou, doma se plahočí kolem domu nebo v kuchyni mají na měsíc 9-12 tisíc důchodu, z toho musí zaplatit energie, stravu, různé pojistky atd.Říká se ,že herci preferované kategorie mají za natáčecí den 10 i více tisíc hrubého, k tomu peníze za dabing a plat na své mateřské scéně, jsou i peníze za reprízy filmů ,reklamy a další příležitosti.Nikdo ty obyčejné nikam nepozve , po večerech pilně studují letáky se zbožím ve slevě ,co to bio potravina a některé ingredience užívané věhlasnými kuchaři jsou jim cizí, prostě na ně nemají.V televizi v poslední době ukazovali několik případů nešťastných matek­(samo­živi­telek) jež díky opožděným dávkám nemají na nájem , jídlo atd.Jistě lze namítnout proč někdy v době hojnosti si neodložily nějaké peníze, co příbuzní, otcové dětí, proč není možné vyplatit alespoň nějaké zálohy.A teď si představte výše jmenované lidi ,kteří počítají každou korunu , co říkají high party, šatům za za desetisíce, botám, dopňkům, šperkům a hlavně stolům prohýbajícím se pod lahůdkami.Budu trochu vulgární, říká se když už někdo žere nemá alepoň mlaskat.
K těm taškám s jídlem , nemám kromě slov v diskusi důkaz, nebyl jsem tam, z vlastní zkušenosti řeknu o konkrétním případu z oslavy výročí nejmenované firmy pořádající předváděčky v Mělníce. Autobusy navezly důchodce , v sálu byly rovněž stoly s jídlem a běžel program.Mnozí vytáhly igelitové tašky,pet flašky a začali plnit bez ladu a skladu snad i zákusky a chlebíčky dohromady, bylo mi těžko, odešel jsem ze sálu a dodnes se za ty lidi stydím i když to určitě nebyli žádní boháči , takové jednání není správné.

mixalca
09. 01. 2014 14:27

Když jsem na oslavě a nesním své zákusky také jsi je vezmu domů .

avion
09. 01. 2014 12:55

sem tam by už měla dostat po té škaredé hubě.

jecmen44
09. 01. 2014 11:53

Ještě v dobách ČSSR jsem slýchával přímo od zúčastněných, kteří měli tu čest se potkat s Bohdalkou, že je to nepříjemná a protivná ženská. Nadřazenost prý byla její vlastnost.

Jistě jednou vyjdou na pravdu horší prasárny Jiřinky Bohdalové, ale to už tu bohužel Ona nebude,...." jak je u nás zvykem"

vlaku
09. 01. 2014 09:37

Herečka je k nezaplacení. Horší je její civilní, lidská stránka. V tu ránu bych ji nakopl do řiti, až by s těmi plnými taškami a ešusy sletěla se schodů.
A možná více prakovala se soudruhy, než Švorcová, která byla oddaná , kdežto Bodalkaa vy..chcaná jak mraky.

tuning
09. 01. 2014 09:00

Ona a nebožka Jirásková je hnus! Zklamala svou aroganccí,
povýšeností. Zlé babizny!!!

vlaku
09. 01. 2014 09:39

jj. Cígo a koňáček. Také vidíte, jak všichni za ní "truchlí".

baronessa
09. 01. 2014 06:07

Tady to teda jede....nechápu, proč si neuvědomujete, jak je úžasné mít v jejím věku takovou kondici? Máte doma seniory? Odmalinka lidem poskytuje zábavu, Večerníčkama počínaje, když si vybavím její Fanny, Hvězdu zvanou Pelyněk, Světáky, Chalupáře...bez ní by to nebylo ono. Nebo byste to zahráli líp? Dejte jí pokoj, zaslouží si úctu a uznání, ne hloupé urážlivé články.

barbatus
08. 01. 2014 23:49

Vinohradské divadlo byo jediné, kde mohl Navrátil hrát? Jinde to měl zakázané? Asi ne, že.... jenže buď ho nikdo nikde nechtěl, nebo spíš našel svou parketu v dabingu a tam je mu dobře.

Anebo ho všemocná Bohdalová proklela a on dvacet metrů od jakéhokoliv divadla dostane škytavku, akutní koktavost a totální paralýzu.

avion
08. 01. 2014 14:41

Na každou sv.ni se vaří voda i na ni dojde, hnus baba!!!

barbatus
08. 01. 2014 23:50

Zadání "plivat na Bohdalovou" plníš výtečně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.