Prokletí VyVolených: Vězení, soud a útěk z Česka. Měsíc po soutěži jsou na tom hůř, než před ní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Prokletí VyVolených: Vězení, soud a útěk z Česka. Měsíc po soutěži jsou na tom hůř, než před ní!

Hvězdy reality show zpravidla mívají jepičí život. V případě VyVolených to platí trojnásobně. Měsíc po zbourání Vily po většině z nich není vidu ani slechu, jen hrstka z nich vymetá nejrůznější akce, kde stále dokolečka hořekují nad tím, že nemohou sehnat práci. A některé z nich teď čeká opravdu černá budoucnost.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
07. 01. 2014 21:36

Tak me napa­da,o­becne­....­..kdo v tyhle republice vlastne opravdu vytvari hodnoty??? To zname­na,pra­cuje,­vyra­bi! Ne krade,neni banker­,"ko­medi­ant",­tedy herec,bavic,novinar a podobne a neotaci penize!

lydye
06. 01. 2014 18:29

Většina Vyvolených, kreří tam byli, přišli do soutěže s problémy, které měli v soukromí. Kdo tuto soutěž sledoval, ví o čem mluvím a ti co nesledovali a čtou vaši kritiku, tak ji věří, bohužel. Ti co měli problémy je mají dál, tak nevím, proč píšete, že je to touto soutěží. Utekli od problémů a zpět se do nich vrátili. Jedněm vyčítáte, že pracovat nechtějí a druhému, že mu nestačí peníze a chce pracovat a chce dělat to co ho baví, tak jako vy máte svoji práci, která vás baví. Vladko, říká stále stejně co chce a co bude, když je na toto téma tázán. A co mě opravdu překvapilo, tak byl pořad Jana Krause (kterého mám ráda a velmi ráda ho sleduji), jak se zachoval a neustále opakoval orientaci Vladka, načež vše bylo zakončeno stupidní písní, myslím od Čtvrtníčka. Větší hnus jsem neslyšela a klobouk dolů před Vladem, že vše ustál a neodešel během pořadu, já bych to teda nedala. Tímto chováním mě pan Kraus velice zklamal, vždy je nad věcí a zde si na hostu s chutí zgustnul. A to ještě zde píšete, že Vladkovi narostl hřebínek ? Nechápu váš postoj, nebyli jste a nejste korektní, tímto můžete krmit jen ubohé čtenáře či neznalé.

kajman1
06. 01. 2014 17:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

setug
06. 01. 2014 16:31

Romana? Pořád ji vidím jak kmitala a pakovala do tašek věci z vily.

kajman1
06. 01. 2014 17:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
06. 01. 2014 15:39

Povídejte si o Vladkovi co chcete. Pro fanoušky je to dobrý člověk­,upřím­ný,sluš­ný,věr­ný a umí se chovat,nepřetvařuje se. Navíc má osobní kouzlo kterým k sobě přitahuje lidi,kromě toho je fyzicky pěkný chlap. Není divu,že ho ženy milují. Žádné plky v bulváru ani komentech ho nepošpiní a opravdové fans neodradí. Marná snaha.

egyptanka
06. 01. 2014 13:27

Vaše starosti bych chtěla mít.

alexa-lexa
06. 01. 2014 11:46

No tihle poslední vyvolení,to byl jen odpad,nic jiného!! Sláva,že už zmizeli z obrazovky!! Nikoho nezajímají,jen DEBILNÍ BULVÁR,KTERÝ PÍŠE JEN SAMÉ SRA*** !! Takže ten nastrčenej hulibrk ať si klíďo-píďo jede hulit ptáka španěláka,nikomu chybět nebude a aspoň si tam vyhulí nějaký peníz na ty herecké kurzy!!!

sakajeva
06. 01. 2014 13:00

Mně chybět bude.

vlasticka
06. 01. 2014 13:23

nevím proč ho urážíte, Vladko byl ze všech soutěžících nejlepší a urážky si nezaslouží. Já mu přeji jen to dobré.

setug
06. 01. 2014 16:35

Přesně tak, byla tam nejslušnější a nekradl tam.

winterfreshka
06. 01. 2014 09:49

Myslím,že ani nastrčený Vladko na tom není nejlépe a peněz z kterých se dělil už také moc nemá.Pomohl sledovanosti a nabalíkování na SMS-jinak to byl trapný propadák bez úrovně

vlasticka
06. 01. 2014 09:05

Jde o to, co z tohoto si bulvár vymyslel, nebo překroutil podle svého.

w.mojko
06. 01. 2014 08:56

všetko okolo Vy volených to smrdí hnilobou, skazenosťou a určitým druhom exhibicionizmu.
Ani jeden normálny človek by nevstúpil do takejto šou, rovnako ťažko prijať takýchto ľudí do akéhokoľvek kolektívu, pretože účastníci sú,ako videli tí,ktorí šou sledovali, schopní úplne všetkého

trkic
06. 01. 2014 09:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lydye
06. 01. 2014 18:36

Ne všichni !!!

fortin
06. 01. 2014 08:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

trkic
06. 01. 2014 08:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dzery
06. 01. 2014 08:54

padena
06. 01. 2014 08:55

Možná teď budou němčouři obšťastnovat za eura Vlada, když je ten milionář.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.