Bohdalová o Brzobohatém: Byl to frajer! A to mu nemohla přijít na jméno... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bohdalová o Brzobohatém: Byl to frajer! A to mu nemohla přijít na jméno...

Přestože jí před lety opustil kvůli jiné ženě, Slovence Haně Gregorové, vzpomíná na něj v dobrém. ČT na Nový rok v premiéře odvysílala film s Jiřinou Bohdalovou (82) a Radoslavem Brzobohatým (†79) Vrásky z lásky. A herečka poté prohlásila: „Na Radka pořád myslím. Byl to frajer a čestnej chlap.“
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rentierskej
06. 07. 2014 14:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frannes
05. 01. 2014 08:54

Jeden o voze, druhý o koze, Zkratíku (sou) je nespisovné,to ale není podstatné , tady vůbec nejde o pohled na pohádky očima dětí ale o to jestli představitel odpovídá charakteru role (i věkově) ,mimikou, gesty, chůzí.Vzhledem k rozptylu věku vnoučat sledujeme Duck, Minimax, Jim Jam i pohádky pro větší děti na různých TV a satelitních programech.Nejde a nešlo mi o pohádky obecně ale konkrétně v souladu s zadáním diskuse o postavy představované paní Bohdalovou, každý by měl vědět na co stačí, kde bude moci věrohodně zobrazit charakter postavy v souladu s se svým věkem, vizáží a invencí. Baletní mistr nemůže podat výkon v zralém věku, chirurg senior už nemůže odpovědně operovat atd. přesto,že ve své době patřili ke špičkám v oboru.Platí to bohužel i pro herce a umělce obecně a nějaké zásahy plastických lékařů a maskérů nepomohou.

frannes
04. 01. 2014 16:46

Pro zkratíka nebo co , cituji:ČT Na Nový Rok v premiéře odvysílala film s Jiřinou Bohdalovou(82) a Radoslavem Brzobohatým (+79)Vrásky z lásky.A herečka poté prohlásila "Na Radka pořád myslím.byl to frajer a čestnej chlap. Takže reagoval jsem na tento výrok , číst umím, to vím určitě ,Tý tý a podobné akce nesleduji, ne všechno co se na veřejnosti dělá je upřímné ,zvláště je-li to před TV kamerami.A to platí i pro to držení rukou , vše může být hra na efekt před médii.Stupidity vyrábí i česká filmová tvorba viz komentář Mirky Spáčilové v sobotní příloze MF Dnes.Je na divákovi aby rozlišil brak od kvality, nedíval se ,přepnul, šel do kina na něco jiného.Každý může favorizovat jiného herce nebo skupinu herců,můj favorit paní Bohdalová není takže výše citovaný film jsem ani neviděl a také se k němu nevyjadřuji,díky dětem jsem přetrpěl štědrovečerní pohádku a tam opravdu vystoupení paní Bohdalové moc přesvědčivé nebylo.

zkratik
04. 01. 2014 21:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frannes
04. 01. 2014 08:53

Jsou věci odpustitelné a ne,odpouštět někomu kdo již nežije je prázdné gesto,odpuštění musí být z očí do očí.Mě to celé připadá jako snaha si vylepšovat pošramocenou reputaci a zviditelňovat se.Méně je někdy více,myslím,že by jsme si od paní Bohdalové měli spíše odpočinout ,určitě se netěšíme na další vánoční pohádku s ní.

zkratik
04. 01. 2014 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
04. 01. 2014 11:06

Sem napište Váš názor

baronessa
04. 01. 2014 07:01

Lidi si mají umět odpouštět dokud je čas. Kdyby s tím paní Bohdalová otálela, neměla by už komu odpustit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.