Bohdalová a Brzobohatý: Po letech nenávisti přišlo usmíření! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bohdalová a Brzobohatý: Po letech nenávisti přišlo usmíření!

Čtyřicet let si spolu nezahráli. A nebýt režiséra Jiřího Stracha (40), zemřel by Radoslav Brzobohatý (†79) neusmířený se svou exmanželkou Jiřinou Bohdalovou (82). Romantický film je dal znovu dohromady.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bledulka
02. 01. 2014 22:47

Byl to super film! Dívali jsme se celá rodina. Od 18-ti, po 70-let. Moc se nám film líbil!

tonny28
02. 01. 2014 14:51

pro Barbatuse..díky moc a souhlasím naprosto přesné.

tonny28
02. 01. 2014 14:30

Někde sem četl jak prohlásil režiser Zelenka že paní Bohdalovou trápí co se píše v diskuzích na internetu..Paní Bohdalová mě je 41 let a jsem si jako 99% lidí vědom toho kolik jste toho pro nás udělala .Jak jste byla skvělá at už v televizní zábavě nebo ve filmech.Samotnou debatou by zde bylo to co jste dala dětem a kolik generací na vás vyrostlo a stále vyrústá..Obdivuji vás za to.Díky za to že pan Strach vám dal tak skvělou roli.Vrásky z lásky byli skvělé.Pro mne to byl jistě nejlepší zážitek ze všech televizních pořadů co jsem během své dovolené doma viděl. Během posledních dnů jsme si vás mohli připomenout i ve dvou speciálních Silvestrovských dílech Televarieté z let 1982 a 1986.Bohužel tady nemáme a nebudeme nikdy mít někoho kdo by vás nahradil.Nevěřím že se k vám tento vzkaz dostane ale třeba ano.Vážím si Vás.S úctou Petr Jankovič z Chomutova.

fortin
02. 01. 2014 13:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

barbatus
02. 01. 2014 14:40

No bože, dýchání, to horší prostě k věku patří. Menšík býval během natáčení na kapačkách, Potměšil taky v Cestách domů slušně lapá po dechu a rolí to nebude.

Že hromadí majetek? Dovede si vážit peněz a nerozháže nic. Těhotná bez táty, manžel na chvilku, pak zase sama vydělávat, až později byla s Brzobohatým. Vyděávala slušně, takže si mohla dovolit žít od svých padesáti sama, a spolu s dcerou (taky singl) můžou bez problémů zajistit budoucnost vnukům. Tohle přece chce každá máma i babička.

fortin
02. 01. 2014 15:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

barbatus
02. 01. 2014 21:30

Hm, tak k vašemu prvnímu příspěvku. Vy při své práci mysíte na to, aby ta práce měla nějaké poselství?

fortin
03. 01. 2014 09:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alixie
02. 01. 2014 13:18

Včerejčí film Vrásky z lásky byl krásný zážitek. Škoda, že už se z něj nemůže těšít pan Brzobohatý. P. Bohdalová byla skvělá a já jí za její výkon obdivuji a děkuji.

smazan_20150109
03. 01. 2014 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

barbatus
02. 01. 2014 12:52

Vrásky byly dojemně krásné a lidské, film Pěnička a Paraplíčko oba herce nabídl v plné síle krásy a mládí, takže trochu setřel ten smutný nádech Vrásek.

Dát oba filmy jedním tahem byla super myšlenka. Napadlo vůbec někoho, že tím česká televize vzdala oběma hercům obrovský hold? Marně vzpomínám, že by někdy vysílali najednou dva filmy s týmiž herci, ani Básníky nedávají po dvou....

Dramaturgicky to bylo dokonale skombinované.

Měla jsem pocit, že koukám na Liz Taylor a R. Burtona, jen v takové naší lidštější české verzi.

Česká televize díky, byl to hezký Nový rok.

smazan_20150109
02. 01. 2014 12:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

citrooon
02. 01. 2014 12:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
02. 01. 2014 14:54

Taky miluju Fany. U toho filmu pláču a zároveň se směju. Nádhera!

najka
02. 01. 2014 11:41

Dobře jsme se pobavili!!! Nejlepší bylo, když "Bohdalka" přelézala bránu!!! Tak by měli senioři brát život!!!

smazan_20150109
02. 01. 2014 12:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
03. 01. 2014 12:04

Dejte pokoj, já na brance visela nedávno, a to mám o dvacet méně než Bohdalka. Po cévní příhodě to fakt byla síla umocněná tím, že na mě hledí lidé z protějšího baráku , protože vidět úču lézt ze školy tímhle stylem se jen tak nevidí . Takže Bohdalka má můj obdiv! Mě nejvíc z toho filmu dostala scéna ve stodole, ta síla, kdy ženská, jež shodí paruku, kterou chtěla trochu obelstít svůj věk, rázem je tam v celé ubohosti svého stáří.

olguska
02. 01. 2014 10:19

na mě to vůbec smutně nepůsobilo, hodně jsem se i smála, možná že se hodně pohybuji mezi seniory, depresivní by to bylo kdyby jeden z nich nečekaně odešel, konec dobrý všechno dobré, starší lidi si váží každého dne a snaží se být aktivní

jity
02. 01. 2014 10:02

Jistě to bylo díky panu režizérovi velmi dobře zpracováno i myšleno dobře. Ale já jsem se na Nový rok na to nedokázala dívat, alespoň ne celé, působilo to na mne velmi depresivně. Holt musí být člověk na to naladěn.

baronessa
02. 01. 2014 10:08

Ono je to takhle: lidi nemají moc rádi filmy o stáří a nemohoucnosti. Při současném trendu, kdy se všude ukazuje dokonalé akční, flexibilní a kreativní mládí je skutečně tristní vidět někoho s vráskama a pokleslým obličejem. Proto tyhle filmy NIKDY nebudou navštěvovány tak jako třeba Hobit. Protože jsou pravdivé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.