Kauza Řezník: Mačetová obhájkyně Samková vs. "zlý" raper: Kdo tady vlastně podporuje násilí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kauza Řezník: Mačetová obhájkyně Samková vs. "zlý" raper: Kdo tady vlastně podporuje násilí?

Celkem zajímavým vývojem prochází kauza zmanipulovaného hlasování v Českém slavíku. Původní debata o nefér jednání pořadatelů, která byla vedena v úrovni domácího showbyznysu, tedy hlavně mezi umělci, dostává nyní nový rozměr. Advokátka, kterou řada spoluobčanů  může považovat za ještě kontroverznější postavu, než je Řezník, rozjela po svém trestním oznámení na Martina Pohla kampaň. Ale ta se lehce může vymknout.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

abvydavatelstvi
07. 12. 2013 19:02

Osobně si myslím že ve světě je příliš mnoho brutality.... pokud by lidé měli rozum tak by se snažili o její snížení .....
Dětská nervová soustava je velmi křehká a pokud jsou děti neustále vystavování různým brutálním filmům... zprávám... scénám... skladbám atd.... tak z takových děti vyrůstají buď agresivní konfliktní jedinci... nebo depresivní osoby...
Násilí a brutalita by se měla opravdu v médiích omezit.... a pokud chce Samkova uspět.... měla by Řezníka žalovat za mravní ohrozovani mládeže.... protože ty jeho písničky jsou fakt humus... vulgární a o ničem... jako kdyby si tím řešil vlastní komplexy...
To neni o tom jaký Svět je.. to je o tom jaký ho dělají někteří lidé a pokud jim to ostatní dovolí tak se to ukáže na agresivním a vulgárním chování lidi....
Držím ji palce aby se žalobou uspěla a soudci měli rozum a řešili to...

jjizanka001
07. 12. 2013 11:54

Pro LEGITA.Nemá smysl diskutovat s někým,kdo si neuvědomuje že tak jako třeba ve sportu se měří bran­kami,­body,­metry­,vte­řina­mi atd.,tak zpěv by měl být zpěvem,hudba hudbou a slova písní něčím co má úroveň.Měřitelné je to také tím jestli se to dá nejen poslouchat,ale i zazpívat a hlavně jestli to přežije alespoň 20 let.To jsou bezesporu lidové písně,trampské písně,ale i písně Jaroslava Ježka,písně Jiřího Suchého,dokonce i písně starší než oněch 20 let a stále se zpívají.Kdo asi zná skupiny které uvádíte a hlavně kdo je bude znát za 20 let.Právě ten čas který zmiňujete rozhodne o tom co je kvalitní a co je brak,co jsou plevy a co je zrno

prroud
06. 12. 2013 23:33

A Samkovou? Tu vubec neresim,ta se vyresila sama,jednou provzdy,nechapu ze ji nekdo muze brat vubec vazne! Mela by jit nekam makat rukama,mozna by byla tim zpusobem aspon i uzitecna a nepachala by skody!

attila_ladic
06. 12. 2013 20:11

Měly by ste se spíš soudit stou brunetou mačetou, jedinej Řezník dělá aspoň něco zčeho se za pár let nestane popová *** smíchaná teplym rapem a kecama ,, postavil som repovu scenu" viz. Jim Jones (Rytmus) rovnou zakažte Huga, ektora, jamese a všechny rádoby rappery. A pošlete Zemana
a Klause na HH camp zarecitovat ,, Já mam koně vraný koně". Hned poté může Čr vyhlásit založení novy Rap scény. Všichni se bojíte že Řezníkovo texty zkazí Vaše děti, a pak brečíte že znich vyrostla 4% menšina

jjizanka001
06. 12. 2013 18:30

Tentokrát držím p.Samkové palce,ale žalována by měla být celá současná kulturní MAFIE.Nedávno mi známá poslala mailem vystoupení malého černouška,který v katedrále kdesi ve Švýcarsku ČESKY zpívá naši lidovou píseň TEČE VODA TEČE.Něco tak krásného jsem už dlouho neslyšela.Hned druhý den jsem zkusila ve škole stejně starým dětem dát otázku,jestli tuto píseň nebo jinou národní píseň znají.Jedna jediná žákyně si vzpomněla na Čechomor a jejich upravené lidové písně a zazpívat si dnešní mladí neumějí vůbec.Jejich vina to není a plnou odpovědost nesou především MÉDIA a to bohužel především veřejnoprávní,kde už přes 20 let vysílají jen podobné zpěváky a skupiny jako je ŘEZNÍK a jemu podobní,kteří nejvíc řvou.JDE O TOTÁLNÍ LIKVIDACI ČESKÉ KULTURY.

x__x
06. 12. 2013 18:58

Prosím vás ....Co má společného Márty s kulturou dědí v dnešní době ? Nechápu, čeho tím chcete docílit, když budete p.Samoškové držet palce. Myslíte, že se něco změní ? V podstatě to, že nějaký ***oidní kluk zazpívá naší lidovou píseň je mimo mísu (ať si zpívá svoje). Marty se ničeho špatného nedopouští a zatím si stojím....Násilí mate i v televizních zprá­vách,h­orro­rech,ak­čních filmech (neříkejte mi, že se tomu všemu vyhýbáte). Rapové hvězdy které mají miliony shlédnutí viz. například mim oblíbencem Eminem nebo 50.cent nají také násilí v textech, ale tomu Češi nerozumí (vy) tak je to v pořádku...

legit
06. 12. 2013 22:40

Česká kultura, milá zlatá, neni to, co se ti líbí, ale to všechno, co tu vzniká. Česká rapová scéna je v dnešní době velmi slušná (Prago Union, TNKDLBL, BPM, PSH) a je součástí naší kultury. Kultura se totiž, narozdíl od tebe, vyvíjí. Shodou okolností má každá generace svoje inteprety, se kterejma s zpravidla ztotožňuje. Na tom NENÍ nic špatnýho. A jestli řev považuješ za neumělěckej a akulturní, tak táhni. Žádná ofenzíva. Je to o tom, že někdo jako ty nemá co definovat kulturu, když ani neví, že existuje něco, co se nazývá čas, a že to něco, ten čas, ovlivňuje všechno ve vesmíru, a že to všechno díky tomu něčím prochází, něčím, co se nazývá vývoj. Zakomplexovaná!

denny276
06. 12. 2013 18:21

Nejsem schopná svojí hlavou pochopit celou tuhle kauzu. Řezníka poslouchám už roky a vůbec se ve mě nevyvinula žádná úchylka ani jiné sklony, které by jeho texty podle některých, měli údajně vyvolávat. Buď jsem tedy jiná a nebo naprosto normální. Už jen to hlasování do Slavíka ukázalo národu, jak to doopravdy je, a teď se o slovo hlásí zrovna obhájkyně Samková?! Nevím, ale tahle osoba by se svým myšlením a svými názory rozhodně neměla rozjíždět trestní oznámení proti Řezníkovi.Chce uchránit občany před Řezníkem, ale nepřizpůsobivé občany, kteří páchají mordy chrání před námi, normálními lidmi? Je tohle myšlení ještě vůbec přijatelné? Řezníkova tvorba je svá, stejně jako Řezník sám. Nevidím v jeho tvorbě nic pohoršujícího nebo navádějícího.Každý člověk má svůj vlastní mozek, a buď se rozhodne něco spáchat a nebo ne, ale rozhodně za to nikdy nebude moci Řezník.Řezníkovi se povedlo ukázat, jaká je naše rádoby vrchní společnost a za co vlastně stojí...

legit
06. 12. 2013 22:42

Jedna věc je Řezníkova tvorba, druhá, jak si ji kdo vyloží. Řezník násilí ani znásilňování či něco podobný nepropaguje, ale některý duševně zaostalý jedinci náchylný k těmhle věcem by si to mohli vyložit jinak. Ale to je jejich problém. Já taky Řezníka poslouchám (i když ne tolik, jako jiný český rappery) a problém s tím samo nemam....

prroud
06. 12. 2013 23:29

A ja ho mam,protoze vyznavam slusnost,prasarnam se kultura rozhodne rikat neda,a reznickej slovnik nema s ni ani s vyvojem a casem taky ne,pekny blaboly jsi vypustil legite .Reznik sice prave nasili a podobne napada,kdo si ho poslech a neni zabednenej,musel to pochopit.Jenze je tu ten problem jakym zpusobem to dela,napisu to "po tvym",dela to "dr.zkou plnou hnoje!" a to se mi protivi a souhlasim se vsema,ze to kazi deti a mladez a chteji si je chranit! Existuje neco jako kulturni slusna tvorba,uspesna i neuspesna,v poradku,ale vypousteni zumpy nepovazuju za neco kulturniho i kdyby se to stokrat stavelo ironicky a sarkasticky k nasili a nepravostem! Mozna ti ted docvakne legite o cem vubec tocim­....­....­...ne­bo taky ne

nofar
07. 12. 2013 16:40

Pak jsem asi dusevne zaostaly jedinec a klidne to priznam.

jezibababa
07. 12. 2013 16:58

To je právě ten problém, až si to někteří ti duševně zaostalí jedinci vyloží jinak a začnou Řezníka napodobovat třeba na Vaší dívce či manželce (pokud jste muž) či na Vaší dceři, asi se začnete na věc dívat jinak. Nebo ne?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.