Pořadatel Českého slavíka Mattoni Těšínský: Vulgární texty vyřadíme i příště! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Pořadatel Českého slavíka Mattoni Těšínský: Vulgární texty vyřadíme i příště!

Ať si každý zpívá a natáčí, co chce. Ale co nebude vhodné pro Český slavík, to vyřadíme. Takové je rozhodnutí pořadatelů ankety hudební popularity a jejích partnerů po včerejší poradě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ninka64
06. 12. 2013 13:31

Konečně zveřejňujete hlasy lidí z branže, kteří mají v hlavě mozek, narozdíl od Kluse, Krajča, Xindla a Davida . Člověk s maskou přes obličej je už tím podezřelý, že se stydí sám za sebe, texty jsou tak odpudivé, že je může posloucchat jen úchyl stejný jako je sám Řezník.

baronessa
05. 12. 2013 07:05

Mrzí mě celý ten humbuk kolem jednoho úchyla. Mrzí mě, že se ho vůbec někdo zastává, protože to, co on kolem sebe šíří, je hnus. Jako nadsázka se to nedá brát, jako umění už teprve ne. Stojí snad někdo o takovou inspiraci? Patří na psychiatrii, ne do hudební soutěže. Kdyby se takto projevoval mezi pacienty, možná by tam mohl i vítězit. A co je to vůbec za člověka? Vypadá, že nic neumí, tak se snaží vydělávat takhle a ejhle, ono mu to asi vynáší.

prroud
04. 12. 2013 12:00

Pohnutky muzou bejt sebe­uslec­htilej­si,a­le pak by jim mel odpovidat i zpusob podani !!! Ze zpusobu podani Reznika ovsem pochybuju o uprimnosti pohnutek.Spis je to jen apel na "popularitu" mezi mladejma,ti jsou prece pubertalne obhroubli,cejtej se tak uz dospeli a vic dospeli.Takze Rezniku,ty delas jenom business,je to kalkul.Ledaze mi dokazes ze kecam a udelas neco poda uslechtily pohnutky adekvatne uslechtile,pak ti zatleskam

prroud
04. 12. 2013 11:55

Tentokrat to Klus jako clovek povedel dobre.At umi zpivat na slavika,nebo neumi........

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.