Vladko chce rozfofrovat výhru s o dvacet let starším milencem! Rodina neuvidí ani floka... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vladko chce rozfofrovat výhru s o dvacet let starším milencem! Rodina neuvidí ani floka...

Kreativita tvůrců VyVolených dostoupila vrcholu v nanejvýš originálním závěru reality show. Jak zabít nekonečnou nudu? Pustíme tam ty výtečníky rovnou všechny a uvidíme, co to udělá. Během noční zábavy došlo na celkem intenzivní zpověď soutěžících ze strany návštěvníků Vily. A díky tomu se provalilo, co chce udělat Vladko s výhrou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

b.r.s.a
26. 11. 2013 10:36

Svým způsobem mi je jedno,kdo ty prachy dostane.Co ale dneska předvádí Vlado a Pavlína,to je něco neuvěřitelnýho,to je prostě hnus.
Ať Romana třeba duše prostá,ale hlasovat budu pro ni.
I kdyby to naházela do automatů,však nikdo taky neví kam dal Vlado ty prachy který měl,ale to co řekne sedí a má bohužel naprostou pravdu.
Vlado prudí a bojí se ,tak je hnusnej a Pavla se jen a jen veze.
Fakt e l i t a ,jen nevím,který nejlepší
zůstanou !!!!!!

tondapraha
26. 11. 2013 09:42

Lidičky,vy tedy máte starosti??Ze se vám chce psát,takové dalekosáhlé bláboly!!Je tady vidět,že jste stejný povaleči jako ta sebranka ve vile.Jinak by jste neměli čas vymýšlet,reakce na bulvární kecy novinářu.!!

b.r.s.a
26. 11. 2013 10:38

A zeptám se s dovolením co jsi Ty? když máš čas ty bláboly číst

6010
26. 11. 2013 09:35

Vladkovi výhru moc přeji, zaslouží si ji.A co udělá s penězi? To je zcela jeho věc, kdyby je naházel hned druhý den do automatu, tak každému to může být fuk.Z té diskuze dole je vidět, jak jsou lidé nepřející a závistiví a to je dobře, ať si to tito lidé "užijí".Asi z toho i blbě spí,dobře jim tak.Možná že je ta závist tak ochromila, že jim ani jídlo nic neříká.Moc jim to přeji, těm nepřejícím.

andromeda29
26. 11. 2013 09:25

Závist a ještě jednou závist Všem Vám může být naprosto jedno co udělá Vlado se svou výhrou!!!!!!!!!!! A i když jsem hetero, tak mu fandím hlavně z toho důvodu, že narazím na takové hnusné diskuse Nevidíte si na špičku svého nosu!!!! Šíříte tu zlobu a nenávist k jednomu člověku, který Vám nic špatného neudělal a jen a jen proto, že se narodil trochu jiný. Aby jste se nedivili!!!!!! I ve Vaší rodině se to může stát!!!! Jste ***!!!!! Styďte se

b.r.s.a
26. 11. 2013 10:45

Nikdo ,nebo alespoň velká část,tady nereaguje na to,že je jiný.
Že se chová jak histerka to je pravda a dnes předvedl i s tou jeho milou vůči jednoduchý Romaně něco tak hnusnýho,že je úplně jedno jestli je a nebo není jinej.Ukázal jak je hnusnej jako člověk.
A navíc nevím,co by jim kdo měl závidět.

turan
26. 11. 2013 08:51

Jó buzíkum a lesbam těm je hej,v televizi Prima majú frej!......
Ktorá ku...a a zlodej tam ešte nebol ?Nech sa hlási na vrátnici!Ešte majú poslednú šancu!

hillaarkaa
26. 11. 2013 08:27

No už to z vás leze,proč ten zasekaný homoděj prolejzá všemi duely a je si sebou tak jistý...Ještě by měla barvu hodit ta "společnost" TV

b.r.s.a
26. 11. 2013 10:40

Anonym
26. 11. 2013 05:51

Nechápu proč kde kdo fandí Vladkovi.. je to magor ***skej psychicky nemocnej hysterickej debil !!!!!! jednou už ve Vyhulenych byl má na ostatními obrovskou zkušenost a je tím v neuvéřitelné vyhodě !!! Toto není hra , ale podvod Primy a pořad pro ***a s 5 mega !!!!! Ať jse už do ***e !!!!!!!!!!!!!!

hillaarkaa
26. 11. 2013 08:29

Vyhulení...přesně tak.Normální člověk tam nevleze a nedívá se na ten hnůj.Šlápota a fetka to ke všemu ještě uvádí.Svůj k svému A další takoví to dlabou a posílají hlasy.Země se obrací k ho..u

vrtajzub
26. 11. 2013 03:52

A žaluj aj Otela, že zabil Dezdemonu !

vivino12345
25. 11. 2013 23:04

Ted zaluj jeste Reginu, ze mu nadavala do vatikanskych svini, teplousu, curaku, teplych borecku atd...

vivino12345
25. 11. 2013 23:01

Tomas36-a Regina ne nej nerekla nic spatneho????Zamet si pred svym vlastnim prahem. Zavist je des a boli, co? On by mohl zalovat tebe za to, co tu vypoustis

tomas36
25. 11. 2013 21:28

Má pan Vladko Dobrovodský a moderátorka pořadu Vyvolení Agáta zaděláno na problém ?.Odkaz: http­://www­.ipri­ma.cz­/vyvo­leni/­novin­ky/vi­deo-kriticke-zrcadlo-pro-vladka a Agáta Prachařová o Regíně: ,,Je to ***,“ Odkaz na : http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/zh­ave-drby/91711/zakerna-agata-ve-vile-byla-samy-usmev-pak-vsechny-pomluvila-ctete-co-rekla.html
Dne 11.11.2013 podáno trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestný čin pomluva - §184 zákon č. 40/2009 Sb. šířené tiskem, televizí a počítačovou sítí dne 11.11.2013 od Antonín Šulc a teprve po té ,co jsem se na upozornění podrobně seznámil s obsahem dokumentů v tisku a video záznamů TV Prima na kterých se pomluva údajně stala. Regina v té době byla ještě soutěžící a neměla možnost ovlivnit moje rozhodnutí , ale viděl jsem později i reakci její holčičky, na to co tam tento pán opakovaně předvedl, poté co nechtěně shlédla malou ukázku vkusu pana Vladka Dobrovodského a při dotazech k její mamince co to tam ten pán říká jsem se ujistil že jsem tak učinil správně .Tímto to má pan Dobrovodský Vladko a posléze i moderátorka tohoto pořadu Agáta Hanychová – Prachařová o jednoho ,,fanouška“ víc. Tím že si jeden jako druhý vzal jméno malé 5 leté holčičky do své nevymáchané pusinky a to před tím než první z nich předvedl ten slovní průjem a ten druhý zase ve spojitosti s údajným výrokem od moderátorka Vyvolení je to šlapka články v bulváru eXtra.cz. kde je paní moderátorka tohoto pořadu zástupcem redaktora kde se uvádí jméno a soukromé fotky malé holčičky a které následovně přebral Aha a Blesk u mne nadosmrti dobrý .Pro pana Vladka ,po té co jste si uspokojil svoje ego přes útoky na její maminku nenapadlo vás že jste tím hodně ublížil i její malé holčičce?No u člověka který myslí jen na sebe a nikdy nebude mít svoje dítě aby ho chránil před něčím podobným vám , mne to ani nepřekvapuje a věřte že záznamy vaší opakované slovní fekální župy zůstanou na internetu po dlouhá léta a dál můžou u

tomas36
25. 11. 2013 21:28

. To co jste provedl někomu na kom mi velice záleží , se vám stát nemůže protož nemáte vlastní děti -Postarám se alespoň o to aby jste měl problém také. Trestní oznámení jsem podal hlavě z důvodu , co jste místo toho vyřídit si to osobně se soutěžícím jako chlap ,jste raději prostřednictvím TV napadl jeho rodinu a to tak neskutečně hnusným způsobem přes dítě vědom si okolností z jejího předchozího vyprávění jak to Regina má doma složité . Sám jste opakovaně ve VV vyslovil i její jméno. Celé dané do spojitosti množstvím urážek,pomluv, mnoha sotva opakovatelných sprostých slov na její maminku jako píp píp co jen vyprdla dítě a narážky o údajné prostituci podbízíš se za peníze co taháš z chlapů …..,které pak moderátorka tohoto pořadu, použila i ve svém prohlášení o jedné ze soutěžících pro eXtra.cz, výrazem je to *** .Dne 11.11. 2013 jsem proto podal trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestný čin pomluva - §184 zákon č. 40/2009 Sb. šířené tiskem, televizí a počítačovou sítí a to neznámým pachatelem. Odůvodnění:
Již léta spolupracuji s bývalou tanečnicí a nyní malířkou Regina Agia rozená Holásková odkaz na encyklopedie Wikipedie http­://cs­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/Re­gina_­Holás­ková narozené xx .1. 19xx bytem Brno Kozí horka xx a pomáhám jí s organizací výstav a prodejem obrazů .Při této činnosti, kterou vykonávám ve svém volnu a zcela zadarmo uvádím i svou kontaktní adresu jméno a telefon.Navíc se mě urážky a obvinění typu peníze chlapů a o údajné prostituci a taková píp píp co vyprdla svoje dítě týkají přímo a osobě protože jsem Regině pomáhal odkaz na záznam pořadu Prima z 30. 4. 2008 ze kterého je jasné že jsem byl pouze přítel, který ji pomáhal s malováním a s organizací výstav obrazů a že jsem ji v těžké životní situaci, kdy zůstala jako matka samoživitelka , pomáhal v těhotenství a v prvním roce života její dcery, než se k otcovství přihlásil skutečný otec dítěte . Odkaz : Top Star Magazín 18 Prima TV z 30.

tomas36
25. 11. 2013 21:26

Agáta H .Prachařová budou muset předložit pro svá tvrzení i důkazy pokud někdo vysloví tolik sprostých nadávek urážek a obvinění a to včetně údajné prostituce v přímém TV přenosu a to pak dál šíří internetem a bulvárem i jako moderátor tohoto pořadu a redaktor extra cz .Předpokládám že pan Vladko a paní Agáta má zajité vše náležitě ověřeno a potvrzeno a doložit svá tvrzení tak pro ně nebude problém . Co tam pan Vladko Dobrovodský vyslovil na jednu z již ex soutěžících. Ale i to by bylo přijatelné a soutěžící tohoto pořadu svým podpisem smlouvy postupují jistá rizika negativní medializace a navíc se může jako dospělá osoba nějak bránit, ale proč jsou do toho zatahovány i malé děti ? Odkaz na Regině bylo moderátorkou pořadu a zároveň údajnou redaktorkou eXtra cz vnuceno na přehlídku průhledné prádlo a v bulváru pak vyšlo několik detailních fotek jejího tetování na intimním místě ale i to dá se to skousnout , překročilo to že je tu napadána i její dcera jejíž jméno se tu opakovaně uvádí ve spojitosti se spoustou urážek a pomluv na její maminku únosnou mez.Bulvár ať si o regině íše co chce , ale proč do toho byla vtažena její dcera a to prostřednictvím zveřejňování soukromých fotografií u kterých je uváděno celé její jméno a příjmení?Také bude požadováno podání vysvětlení , jak se na stránky bulváru a to ke komerčnímu využití dostalo několik zcela soukromých fotografií této malé holčičky z rodinného alba na Facebooku u min dvou, jsem jejich autorem a proč bylo právě jen u tohoto jediného ze soutěžícího od Extra cz, kde moderátorka tohoto pořadu pracuje jako redaktorka zveřejněna i fota jejího bydliště s výsměšným (((: komentářem, kde žije a vychovává svoje dítě snad s úmyslem poškodit někoho v procesu znovuzískání dítěte do vlastní péče o které Regina již několik let u soudu usiluje . Soutěžící tak i moderátor takového pořadu by si mohl uvědomit , důsledek svých slov ,než něco takového jako šlapka údajně prohlásí TV a začne to opako

tomas36
25. 11. 2013 21:29

to opakovaně šířit ve sdělovacích prostředcích že jeden účastníků soutěže je *** a ku co vyprdla dítě. Jenom doufám že se takto hnusně k dětem a jejich maminkám většina 5 % nechová a nebo ano?

jecmen44
25. 11. 2013 16:27

Tenhle psychopat kdyby vyhrál sto miliónů, tak bude stejně nešťastnej.
Jestli chcete udělat někoho šťastnějším, tak raději pošlete příhodnou DMS.

asitak
25. 11. 2013 16:13

olinice nic lepšího si nevymyslela?Nevadí asi myslet není tvé hoby,že.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.