Veverka Lucka vystrčila v Duelu zadek! Pomohlo jí to k návratu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Veverka Lucka vystrčila v Duelu zadek! Pomohlo jí to k návratu?

Ve středu Vyvolení vypalcovali milovnici psů Lucku. Ta jejich důvody nepochopila a ostatními chovanci z Vily nesouhlasila. Nebylo jí to nic platné a ve čtvrtek si do jednoho z posledních Duelů vybrala silného Vladka. Oba před odchodem do přímého přenosu přednesli trojici Pavlína, Romana a Regina emotivní proslovy plné patosu. Jak to dopadlo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tondapraha
23. 11. 2013 21:37

Jem magor si včera mohl myslet,že hlodavec Lucka se vrátí do vily.Ale jinak,veverky mám rád.

defakto
23. 11. 2013 15:29

....že prý cvičák pro psy , jen jestli je Lůca nežere - vždyt jste viděli jaký má apetít !

repelos
23. 11. 2013 13:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
23. 11. 2013 13:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
23. 11. 2013 17:30

Kdyby mu to jen žrali, ale jakmile napíše někdo jiný názor tak by snad utopili co na něj sesypou urážek. Hnus co se lidem líbí, hysterie, nadávky a pláč. Zkrátka Vlado je pro ně ten nej.

sonyka
23. 11. 2013 12:45

A vůbec,Regina prohlásila,že odchází v případě vítězství Vlada v duelu,tak co tak ještě dělá?Smrdí to zákulisními nefér domluvami,z toho je mi taky na nic

sonyka
23. 11. 2013 12:08

Z autorů úkolů,nápadů a trestů je mi už na zvracení,čekám,kdy Vlada nechají klečet v koutě na hrachu .Jejich zoufalé pokusy a zvrácená pomstichtivost,kdy si vymýšlí za hranici etiky a zákona,se doufám obrátí proti nim,přemýšlím o žalobě na tu sebranku,co toto vše dělá!Vypadá to,že jde o potomky komunistických bachařů a své praktiky berou jako normální!Snad se najde někdo normální a budou v TV Prima padat hlavy a to tím způsobem,že udělají reality show s nimi a zavřou je do vily alespoň na rok!!!

kateee
23. 11. 2013 11:10

Ve své podstatě atakdále atakdále,pořád vyhrává Regina,která se tam charakterně cpe za cizí,užívá si svůj čas pozimní velice krásně,aby pak ve své podstatě shrábla peníze a šla do lesa na dříví atakdále...,má tam holka nějakýho nabíječe ve štábu...asi víc nabíječů...

egyptanka
23. 11. 2013 09:57

Mě nějaká Lucka nezajímá,hlavně že vyhrál Vladko. Jsem spokojená jak želva.

montevideo
23. 11. 2013 10:16

Vladko sice vyhrál, ale štábu to asi moc nehraje do scénáře, tak dělají všechno možné i nemožné(včetně podrazů), aby ho z té vily dostali. Možná je to naplánované tak, že vyhrát musí protekční Pavlína.

mirkazam
23. 11. 2013 14:04

Prosím tě, nenechej se vysmát. Vladko je protěžovaný magor. Když tam u dveří vyřvával, že chce jít ven, každého druhého by okamžitě vykopli. Ale toho hysteráka si tam drží jako vítěze.Ještě, že ten tyátr končí....

skrbkova
23. 11. 2013 09:26

Možná,že Lucka je inteligentní,Ale jestli k inteligenci patří špinavé boty na jídelní stůl,na kuchyni,kde se vaří,kradeže jídla a cigaret na úkor ostatních a hlavně pomlouvání a domlouvání,tak tedy nevím.Asi tomu nerozumím.Mám také pejsky a z jejích řečí mi někdy naskočila husí kůže.Jsem ráda,že postoupil Vladko.Má nejvíce citu ze všech a navíc je to krásný člověk.

jity
23. 11. 2013 12:40

Vladko je svým vzhledem zajímavý, ale krásného člověka si přece jen představuji jinak. Alespoń bez vztekání a scén.

jity
23. 11. 2013 09:12

Myslím, že ta Lucka zas až tolik blbá není jak o ni píšete. Spočítala si, že stejně vyhraje Vlado a ona se zviditelnila a nyní čeká, že sežene peníze na ten její útulek a možnosti výcviku psů. Že neni hezká by mi nevadilo, krása stejně pomine, ale že hulí jako fabrika to je horší.

skrbkova
23. 11. 2013 08:54

Vlad­ko,Vlad­ko,Vlad­ko..­....­....­..

mrdounberlusconi
23. 11. 2013 07:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
23. 11. 2013 07:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

turan
23. 11. 2013 07:32

Už viac ako mesiac je jasné že vyhrá ten BUZÍK!Všetko sa riadi podľa toho!Prečo ho nepustili z vily,keď tam 5minút vyrevával že chce von?Není to náhodou omedzovanie osobnej slobody,keď ho tam držia násilím?Buzny a lezby sú v kurze a preto sa to tak riadi!

dzery
23. 11. 2013 09:08

kesivres
22. 11. 2013 23:55

Hlavne by Prima mela vymest z vily tu psychopatku Reginu.Uz jsou na povazenou jeji meditace o cirkvi,klafat,ze bude valka a atd...dalsi nesmysly.pritom je to zenska,ktera se nepostara ani o sve dite a lesti tyce.myslim si,ze toto "nic" sleduje hodne deti a mladeze a jeji kecy jsou velmi nebez­pecne­.zamys­lete se, tv ,nad svym jednanim¡¡¡\Sice moralka v Cesku je na nizke urovni,ale to neznamena poustet do tv tohle zerouci stvoreni.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.