Smutný komik František »Ludva« Husák: Opilý padal do záchodu, alkohol kombinoval s prášky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Smutný komik František »Ludva« Husák: Opilý padal do záchodu, alkohol kombinoval s prášky!

Na Františka Husáka (†55) vzpomínají jeho herečtí kolegové jako na citlivého muže, který se ke konci života stranil společnosti ostatních lidí. Deprese, kterými herec trpěl, řešil často alkoholem, na konci 80 let k němu ještě přidal prášky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

uplnejvypatlanec
24. 02. 2015 11:03

byl vybornej, skoda ho ... no ale spousta vyjimecnych lidi ma problemy se svoji vyjimecnosti

topyr
15. 11. 2013 17:44

Mám jednu vzpomínku, bylo to koncem října 1989, doslova pár týdnů před převratem, někdy kolem desáté dopoledne jsem šel dolů po Nerudovce do hospody za přáteli a na chodníku jsem potkal Františka Husáka totálně zlitýho pod vobraz Boží. A jen se tam tak potácel, a jelikož jsem si ho oblíbil jako Luďánka Homolků, tak jsem se zeptal: "Nepotřebujete pomoc, Mistře?" A on se na mě podíval takovýma zakalenýma očima a rezignovaně zavrtěl hlavou a šel dál. Bylo to moc smutný, celý den jsem na to musel myslet. A proč si pamatuju, že to bylo zrovna v říjnu 89? Ten den večer byl v Pakulu koncert Michaela Breckera, na ktrerý jsem se celý den již od rána těšil. Ale pořád jsem musel myslet na toho nešťastného herce.

raspina
15. 11. 2013 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.