Chlapák Jafar dráždil Evě ohanbí, ta se úplně změnila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Chlapák Jafar dráždil Evě ohanbí, ta se úplně změnila!

Barvy podzimu jakoby se pomalu vkradly do Vily, a tak se soutěžící pustili do hrátek a pořádně zmalovali dvě vybrané figury ze svého středu. Malovalo se na nahé tělo, tudíž volba padla na dvě největší nestydy - na prostořekou veverku Lucku a psí milenku Evu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

henes
31. 10. 2013 10:30

fiziz.......... počátku se mi Lucka zamlouvala pro svoje názory,teď,když se otrkala,ji nemohu ani vidět,natož slyšet její hlas.

Tak proč na to čumíš p.izdo? jsi dementní jako tyhle všechny přízpěvky. Nechápu sledovat tuhle stupidní šarádu....

fizi
31. 10. 2013 11:06

Za tu pi...dík,aspoň vím,s kým mám tu čest.Na svůj názor má právo každý,jak Vy,tak já. Měl by jste si zopakovat češtinu ze základky,když už chcete napadat jiné lidi.Slovo příspěvky není odvozeno od slova zpívati.Přeji Vám krásný den.

henes
31. 10. 2013 18:33

nehraj si tady na vzdělance a běž čumět na telku aby jsi mohl nebo mohla tady chlístat svoje výlevy...

danuska555
30. 10. 2013 10:16

ten skret Lucina nema co vycitat Jafimu, s tim valenim ! Ona sama uz od zacatku vecne chrape rozvalena v obyvaku.....Je strasne zakerna! Fetka -retardovana !

fizi
30. 10. 2013 15:18

Danuško,mlátí psy,ne psi!!!! Jinak s Vámi souhlasím,z počátku se mi Lucka zamlouvala pro svoje názory,teď,když se otrkala,ji nemohu ani vidět,natož slyšet její hlas.Myslím,že ne Eva,ale právě Lucie ráda "podrží" nějakému tomu psímu miláčkovi tu svoji tučnou pr.del. Tahle Věstonická Venuše musí ukazovat celému národu i tu pin.du.Fuj,jak jsem chlap,tak bych na ni nevlezl,to raději na Romču.Do duelu půjde jistě Jafar a věřím,že mu zase jeho kamarádi pošlou hodně hlasů a mošle tu kozu domů!!!

asitak
30. 10. 2013 09:59

Jafar se pěkně vybarvil.Z bodrého strýce se mění jak aprílové počasí na nesnesitelného maníka,který je arogan­tní,ne­uvěři­telně nadutý.Při té příležitosti se vynořili pověsti o cinknutém duelu mezi nim a Nikol.Rozdíl poslaných hlasů by mohl naznačovat lehkou opačnou záměnu zobrazení soutěžících.Nutno dodat,že dokázat toto podezření by bylo velmi obtížné.
Případná ztráta Lucie z VV by byla vzhledem k její originalitě
určitě citelná.

jity
30. 10. 2013 09:16

Ten Jafar je pěkný hajzlík. Včera jsem to po delší době viděla a on tam pomlouval holky, že jsou to čubičky. Má sice pravdu oni nemají žádné zábrany, ale to si vlastně odporuje tvrzením o sobě. Říklá přece, že je mírumilovný člověk a hlavně aktivní. Je to normální prase líný jako veš a ještě hulvát. Jak se vztekal když musel vařit, jednoho buldoka se tam zbavili a druhého ještě více zákeřného tam mají. Lidé jsou tak blbí, že mu budou ještě posílat hlasy. Lůca neni žádná krasavice, je také zvláštní, ale alespoň má v životě nějaký cíl a ne se válet po gauči.

danuska555
30. 10. 2013 10:17

Bije a mlati - psi ! Sama to rekla,, ze pry to maji radi ! Asi jako ona !

fortin
30. 10. 2013 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
30. 10. 2013 13:26

Ty seschlá fujbabo jsi ještě naživu? Já myslela, že už tady prudit nebudeš a ejhle.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.