Podrážděná Olga Matušková: Walda mě neměl rád. Znásilnila jsem ho kvůli dítěti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Podrážděná Olga Matušková: Walda mě neměl rád. Znásilnila jsem ho kvůli dítěti!

Každým dnem se má v knihkupectvích objevit »kontroverzní kniha« o životě Waldemara Matušky ((†76) napsána jeho ženou Olgou (65). Mají se v ní objevit detaily z Waldova a o některých z nich vdova promluvila už nyní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aveneta
11. 11. 2020 08:18

Walda byl dobrý pěvec, trochu problematický jak ve vztazích tak zřejmě i v politice...takový lidový zpěvák širší veřejnosti. Tehdy byla Olga taková sexy žena, dnes přiměřená stařenka a tak se dali dohromady a zdrhli tehdy s Českoslovenka. Snad si dosti nahrabala v USA kde mnozí Waldu uznávali. Ať dožije svůj starobní důchod a ne*** se do politiky viz. její vyjadřování.

Ewwa
23. 05. 2019 13:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raspina
05. 11. 2013 10:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Thyronx
03. 11. 2013 15:56

ano, Matuška neměl nikdy emigrovat. Měl zůstat tam, kde ho lidi měli rádi a kde jim měl co říct a zazpívat. Sám žiji v USA skoro 30 let, ale já jsem tu dokázal v mém oboru uskutečnit mé sny a řádně je zpeněžit - tím zkvalitnit život mé rodiny. Walda měl svou cenu pro českého diváka, posluchače v Čechách a ne v Americe. Blechová ho přinutila k emigraci. Tím jeho zpěvácký život v podstatě skončil. Poznali, že všude chleba o dvou kůrkách.. a že prachy nejsou všechno. Ostatně tolik jich neměli a nemají aby to vyvážilo životní karambol.
Pro lidi tohoto typu, je skvělé uřívat si dovolených na Floridě, třeba i ve svém, ale vracet se domů kde rozdávám radost národu..

Thyronx
03. 11. 2013 15:42

Tady vidíte, že i nerovný vztah skvělého zpěváka a mizerné "zpěvačky" může vydržet desítky let díky tomu že žili v sociální izolaci..
Sám žiji v USA (teď na FL) skoro 30 let. Pravda, v poněkud lepších podmínkách než české zpěvácké hvězdy.. a taky s podstatně jinými starostmi. Jak vydělat prachy, mi mozek už dávno nezaměstnává.

va45
01. 11. 2013 23:55

Vůbec nic jste nepochopili.Knížku vydala k vůli prachům.Zřejmě si myslí že to bude trhák a ona se se synkem na úkor Matušky napakuje a bude v baliku.Proto to taky dělá.Né z lásky k Matuškovi.Reklamu tomu dělala hodně dlouho.A víte jak to skončí.Pár lidí drbu chtivých si ji koupí a pak kniha skončí ve slevách aby se vůbec prodala.Proč ji nevydá v Americe a leze pořád sem.Asi ji už v Americe pšenka nekvete.V Americe se b ude rekreovat a sem bude jezdit dělat z lidí blbce a tahat z nich peníze.Chytrá to žena.

rentierskej
04. 11. 2013 14:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raspina
05. 11. 2013 10:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pekna.potvora
28. 10. 2013 13:53

Bol to skvelý spevák a ako žil v súkromí, to je len jeho vec.. Že ho Blechová nemusela znásilňovať, to je jasné, bola to krásna baba a furt vyzerá dobre, narozdiel od Pilarky! A že chce Blechová vydať o ňom knihu, je tiež iba jej vec, nikto vás predsa nenutí, aby ste si ju kúpili!

lillyli
29. 10. 2013 08:07

To je pravda, ale zase na druhou stranu..tady je placený promo článek a pod ním diskuze. Tak proč by lidi nenapsali svůj názor?

Thyronx
03. 11. 2013 15:44

u zpěvačky nehodnotím figuru ale její projev. Blechová nemá hlas, je to ječení - ale jo postavu má, vždyťt je o hromadu let mladší...

Pilarová je pro mne naprostá jednička. Tam se ani porovnávat nedá.

pohadkamaje
28. 10. 2013 12:31

Krátce a dobře: Walda byl zpěvák s hlasem od pánaboha, ale co se ženských týče, myslel spodkem. Blekoty nějaký Olgy ale nemůžou nikdy zpochybnit, že budeme druhého takového zpěváka jako Matuška dlouho hledat...

bohatypoodnikatel
28. 10. 2013 13:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pohadkamaje
28. 10. 2013 14:44

Díky za vysvětlení, brouku!

inocenta
28. 10. 2013 11:40

Tu knihu psal fakticky Matuška, nikoli Olga .

jajas
28. 10. 2013 12:50

Pokud psal knihu Matuška, tak to je mi ho líto. Nesnáším lidi, kteří si neumí vyřídit své problémy osobně a hned. Pokud se tady usmíval z TV jako pako a dělal ty svoje kašpařiny s tím, že nám to pak všechno řekne, co měl za trable, tak to je u mne naprostá nicka. Nebyl jedinný, které měl podobné probblémy a kdyby všichni prchli a připravovali "užalované" knihy, které mají být vydány po jejich smrti - proboha mají ti lidé rozum? To neumí říci co potřebují a pak za to vzít odpovědnost? To si musí hrát na tajnůstkáře a ještě si myslí, že lidi ohromí? Smůla lidi, neohromí, jen zklamou a naštvou.....

bohatypoodnikatel
28. 10. 2013 13:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jajas
28. 10. 2013 16:19

Je jedno kolik je mi let. To není o stáří nebo mládí, to je o tom, jak žiješ. A tady se tedy konečně dozvídáme, jak žil. Co si myslel patrně zjistíme z jeho knihy. No není to bezva?

bohatypoodnikatel
28. 10. 2013 13:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
28. 10. 2013 11:31

Vůbec bych se nedivila, kdyby se zbytek rodinu spolu stýkal a měl přátelské vztahy.
Stejně je to divné..dva bratři, syn, vnuk...a s nikým z nich se nestýká. Je to docela škoda...pro něj samozřejmě. Asi se o mnoho ochudil.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.