Spor Havlové: Drsné výhrůžky na adresu rodiny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Spor Havlové: Drsné výhrůžky na adresu rodiny!

Dagmar Havlová (60) k soudu nemusí. Manažer českých hvězd Roman Roun (42) vzdal spor kolem domény se jménem exprezidenta Václava Havla (†75) . „Čelil jsem drsným telefonním výhružkám. Ty anonymní hovory šly i proti mé rodině. Mám strach,“ přiznal deníku Aha! Roun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Inka
24. 10. 2013 16:44

Pane Roune, stála jsem za Vámi a fandila Váš výklad a zdůvodnění zavání spíš nejistotou a obavami než strachem z výhrůžek. Nemyslím, že jste takové " zvíře ", které musí čelit mafii. A Havel ? K smíchu ! Nechápu, proč jste výhružky a zprávy nepředal orgánům činným ...byla jsem přesvědčená dle Vašeho vyjádření, že spor musíte vyhrát. Bohužel, nevím, kde je pravda, ale pokud jste si sednul před Veškrnkou, je mi Vás líto

rentierskej
24. 10. 2013 16:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
24. 10. 2013 16:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
25. 10. 2013 01:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
24. 10. 2013 15:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

satorejka
24. 10. 2013 15:15

proč tady furt všichni melete kraviny o politice. politika u nás je teď jen rozkrádání státu a jeden blbec vedle druhého. ted už bude jen huř.

prroud
24. 10. 2013 15:02

hadate se kdo komu sebral majetek,zase si nevidite na spicku nosu,jediny dulezity je ze do podvodu jmenem samet,patril onen vsechen statni majetek nam vsem,tedy statu a tak to melo zustat s tim,ze kdybysme se nenechali zaprodat a rozebrat prave restitucema a podobne,nenechali si ho rozkrast a zasmelit,ale makali na nem dohromady pro nas a ne pro zlodeje,bylo by nam ted vsem mnohem lip,zadny dluhy,zadny komancove,svoboda a jednota ve state.Svobodne byste mohli kamkoliv do prirody,pestovalo by se na polich co potrebujeme a ne co vynese v bioplynkach a tak dale,premejslejte uz konecne,divejte se dal pred sebe a vsechno vam to dojde..........

prroud
24. 10. 2013 15:06

Kaslete uz na to co vas umyslne rozde­luje,­poli­tika,­stra­ny,ka­pita­lismus­,komu­nismus­,majet­ky..­....­.zapo­mente na to,divejte se lidsky a pro lidi,jen se rozdelujete a napadate,zbytecne,z toho maj jen svetovy elity a korporace,vy ne,vy jim to jenom platite a diky vasemu rozdelovani se a hadkam o ho.ne se nejste schopny sjednotit pro blaho vsech,tedy i vas,radeji ho neprejete nikomu a potazmo se o nej sami navzajem pripravujete.

smazan_20150109
24. 10. 2013 15:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
24. 10. 2013 15:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
24. 10. 2013 15:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
24. 10. 2013 16:40

Napriklad nemam ucet v bance,uz leta tu verbez nepodporuju,zadny pujcky,radeji si leccos odpustim,ziju skromne i kdyz nemusim,otviram lidem oci,nakupuju cesky zbozi od ceskejcgh vyrobcu u ceskejch prodejcu,snazim se maximalne osamostatnit svym vlastnim pestovanim zele­niny,­slepic­....­..Ne­podpo­ruju dluhy,misto skodolibosti se snazim pomahat druhejm,rezu do systemu kde se da,nestydim se ukazat "POD KONEM" ,ani klast otazky ministerstvum a zadat odpo­vedi,­,,,,,,­,,,,ne­otacim se zady kdyz jsem svedkem svinarny,zadna lhostejnost,jdu do toho fyzicky,pak volam policii.Nejsem zticha nikde kde je neco v nepo­radku­.Prav­da,da­reba­ci na me koukaj skrz prsty,poctivi bojacny lhostejne mlcej,nebo odchazej,par uprimnejch rekne: 'dobra prace". A ted se pochlub ty oxallis!!!!

smazan_20150109
25. 10. 2013 07:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
24. 10. 2013 16:44

Ale hlavne oxallis,nepokrikuju to oni a nenadavam,ZACINAM U SEBE!!! Sebe musim zmenit a sam bejt lepsi,aby bylo lip!Protoze i ja jsem vinen jako vsichni ostatni ze to doslo kam to doslo,ale jsem dost uprimnej to priznat sobe i vam!A hlavne hledat pravdivy informace a premejslet !

prroud
24. 10. 2013 16:45

Mas jeste nejakou dobrou pripominku k zamysleni,nebo delas alespon to mozny malo,co ja? ;-)

prroud
24. 10. 2013 16:55

Zapomel jsem oxallis na "malickost".25 let jsem nebyl u doktora,leci me priroda a ukazuju lidem,jak pomuze i jim......a pomaha! To delam ZADARMO! Uz je to tak samozrejmy,ze to neberu ani jako nejakou zasluhu

prroud
24. 10. 2013 16:59

Nejsem z tech kdo podporujou kseft farmakoncernu,ktery nelecej prostrednictvim doktoru ktery za to uplacej,ale jen "zmirnujou" nasledky.Me zajima likvidace pricin,ne jeste dalsi zatezovani organismu nemocnejch a zneuzivani jejich duvery!Ja lidi pro nic a za nic jen pro svuj zisk nezabijim!Ani jim nezakazuju pestovat lecivy byliny,aby ke me museli pro chemicky svinstva!

satorejka
24. 10. 2013 14:22

nevím, co si pořád tady chcete všichni dokazovat a proč se ji snažíte pořád ubližovat, ztrapnit, pomlouvat. Všichni tady věříte jen blesku, aha a hlavně kre.te.num jako je nějakej roun. Před těmito články jsem takového blba neznala a najednou se zviditelnil. nechápu ani jeho ani vás.

vungtao
24. 10. 2013 14:04

Lillyli- naprostá, naprostá pravda!

honzina
24. 10. 2013 13:05

Ať ho už konečně vezme čert i s Dášenou, napáchal toho tady dost dobytek!!!!!!!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.