Kodet se zastal Olgy Matuškové: Pilarová lže! Foto jako důkaz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kodet se zastal Olgy Matuškové: Pilarová lže! Foto jako důkaz!

Tahle fotka mluví za vše! Do války, která se rozhořela mezi zpěvačkami Evou Pilarovou (74) a Olgou Matuškovou (65) kvůli vzpomínkové knize Waldemara Matušky (†76), se vmísil malíř Kristian Kodet (65). „Nemohu mlčet. Paní Pilarová říká věci, které nejsou pravda,“ zlobí se malíř. A má důkazy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ewwa
16. 11. 2020 16:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

andabar
01. 12. 2013 13:02

Co mají mezi sebou mně vůbec nezajímá. . Mně se líbí jako zpěvačky i Eva Pilarová a stejně olga Blechová.Nemůžu souhlasit že se Blechová vezla při Matuškovi. Pamatuji si jejich písničky v mládí Olga byla moc hezká Když zpívala v kloboukku tak sme mohli na ni oči nechat. Prostě patřily k sobě ...

zaj-po
04. 11. 2013 19:44

Ona paní Olinka Waldu moc milovala již od samého počátku a dokázala ho ukočírovat.Což opravdu nebylo vůbec na počátcích jejich vztahu jednoduché,protože Walda byl fenomenální zpěvák s nádherným hlasem a byl veliký fešák.Olinka mu dala vše---zasvětila mu celičký svůj život a udělala pro něj vše co mu jen na jeho jiskřivých očích viděla.Za to má u mě a mé rodiny H"ogrů veliký obdiv a dík.A jestliže někdo prostě neumí spolknout tuto ,,,PRAVDU,,,---tak je skutečným ignorantem,,,ZDRAVÍ ,,,JANA H"OGROVÁ---POLÁKOVÁ Z BRNA.

rentierskej
04. 11. 2013 13:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

inocenta
03. 11. 2013 12:43

Myslím, že je o rok starší než Karel Gott. Já bych se nikdy mladší nedělala, protože je snad lépe vypadat dobře na svůj věk než hůře na věk půjčený. je to o ničem a jen trapné. Eva je výborná zpěvačka a Olga s ní soutěžit v tomto nemohla. je možné,že na to trochu žárlila, ale nemělo o by to růst do nenávisti. Koupila bych si tu knížku a ráda bych i podpis Olgy. Nejsem na ničí straně.

jimka
29. 10. 2013 07:43

Ach jo, tady je vidět, jak jsou Češi včetně Pilarové, závistiví. Každý z Vás má možnost se jet na Floridu k Matuškům podívat a přesvědčit se. Kdykoliv jedu okolo nich, toto auto tam stojí. Takže Olinka mluví pravdu. A není to tak, že by ho tam naaranžovala z půjčovny, ona mě totiž nezná.Každý rok tam jezdím na dovolenou a shodou okolností jezdím na pláž okolo jejich vily. Adresu Vám poskytovat nebudu, ale není nic jednoduššího si ji zjistit na jednom webu.

denia
28. 10. 2013 09:58

Mě tyto hádky nechávají v klidu,prostě stařenky se hašteří.Co mě ale fascinuje jsou kouzla s věkem E.Pilarové.Vím na 100%,že se narodila v r.1937,ale po sňatku s Jar.Mayerem najednou byla ročník
1941.A teď jí je najednou 74 let,tedy ročník1939.Je to přiměřenější
k její vizáži,ale nechápu co těmi věkovými čachry sleduje.A co tedy má v OP.

rentierskej
04. 11. 2013 13:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

verajc
13. 10. 2013 08:00

Jak je jednoduché se postavit na parkoviště k nějakému autu a udělat si foto.To není důkaz, že to auto je jejich.Nesedí v něm

jajas
13. 10. 2013 09:44

Tzv.céééélebritám už fakt "kape na karbid". Jejich starosti na moji hlavu........

dannaa
13. 10. 2013 00:41

Myslím,že jde o reklamu na knihu a auto si emigranti rádi půjčuji,aby se pochlubili ,fotí se před ním nebo vozí kamarády. Pan Matuška mne zklamal,když tvrdil,že Florida je jeho domov,na republikou pohrdl,ale léčit se jezdil k naším lékařům. To není fér.Utéct,urížet Česko,ale nestydět se přijet pro pomouc v nouzi není čestné.

rentierskej
04. 11. 2013 13:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
12. 10. 2013 20:08

Už se perou?

jajas
12. 10. 2013 20:03

Mastušková ať neprudí. Nechápu, jaký význam může mít nějaká "kniha" údajně od Matušky, teď když je mrtvý! Proč ji nevydal sám, když ještě žil? Asi tam není uvedeno všechno pravdivě. Fakt se té ženské divím, proč chce opět mezi lidi zanášet nevraživost. Navíc je to jen kniha, není jsité, že je to pravdivé. Chápu, že se ta ženská musí nějak živit, tak by bylo lépe, kdyby v česku neprudila a odhrkala na Floridu. Tady o ní nikdo nemá zájem!

fortin
12. 10. 2013 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
12. 10. 2013 20:22

Nemusel bejt a ja verim,ze nebyl,takovou karu neni tezky tam poridit ani obycejnymu cloveku.Kdo tam aspon 10 let nezil jako normalni clovek,nepochopi to,protoze si zivot tam neumi proste predstavit,to neni psany ve zlym,to je zkusenost. Kdyz se damy perou,holt litaj podpasovky,vsechno se hodi,i spotrebni sunt auto.Cokoliv je dobry.Mely by se proste mlcky ignorovat,kdyz tu zed nedokazou,nebo nechtej zbourat,co maji mezi sebou a ne se snazit si skodit,nicemu to neprospeje,nic to nezmeni.......

emyd
01. 12. 2013 10:15

Ano,tomu vsichni verime a k Pilarove..to je PANI zpevacka a ne ta rozjecena Olga,ktera se zviditelnila jedine vedle Matusky,jinak by zanikla jako tisice jinych

nemocna
12. 10. 2013 14:07

Pilarová at nevyskakuje co dokázala?? umí jen ječet tomu říká zpívání, jinak neumí zhola nic, chodila by i jak bezdomovec špinavá nebýt jejího manžela doma dělá úplně vše i kolem jí neumí ani zapnout pračku, to Olga za svůj život dokázala mnohé jak ve zpívání tak v soukromém životě moc jí obdivuji a je mě moc líto co ted prožívá bylo to i pro naší rodinu velká rána když odešel tak skvělý zpěvák a herec Vladimír Matuška, co kdo komu daroval v soukromí je jejich věc a pokud to zveřejní tak to od ní určitě lež není co by z toho jako měla?? na knížku se moc těším rada si jí přečtu a není pravda že jí psala sama Olga ta jí jen dokončila psal jí Valda ona mu jen pomáhala tak jí neodsuzujte když o tom nic nevíte, fandím jí a peníze z prodeje jí plně přeji zaslouží si mnohem víc je to skvělá skromná žena a moc šikovná na jakoukoliv práci, Pilarová by se měla stydět a omluvit se jí, nešahá jí ani po kotníky

daida
12. 10. 2013 16:14

Trochu se mýlíte, Pilarová je jedna z našich nejlepších zpěvaček (nebo byla to je jedno), Olga dokázala akorát to, že zapříčinila konec kariery Matušky.

fortin
12. 10. 2013 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.