Jsou VyVolení podvod? Asi ne, Duelem prošel Thomas | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jsou VyVolení podvod? Asi ne, Duelem prošel Thomas

Poslední Duel přinesl napínavou podívanou hned dvakrát. Zatímco se na světlo světa prodírají podezřelé informace o nečistých zákulisních praktikách televize ve prospěch Mirky a Pavlíny, došlo ke střetu dvou nesmiřitelných nepřátel - Thomase a Mirky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gatear
30. 09. 2013 19:55

Tuto komedii fakt už nehodlám sledovat. Hradil je hulvát, při kterém když ho vidím,začínám zvažovat svou orientaci.

barbers
29. 09. 2013 19:31

Dnes se mohu jen smát těm, kteří se radovali, jaký bude fičák, až se tam Hradil vrátí zpátky z duelu. Fičák to teda je, ale takový, že špindíra a kriminálník v jedné osobě Hradil má infekční nemoc a to je fičák, když ohrožuje na zdraví ostatní soutěžící. Má karanténu, musí ho obsluhovat jako Ali Pašu z Bagdádu, on nemusí dělat nic. Jen se válí, žere, chrápe a kouří. Tak tomu říkám fičák. Prima se štábem mrkvi, místo, aby ho vyhodili pro ohrožování druhých a pro porušování pravidel ve vile, tak nechá si tu prasečí, holou hlavu v malé ložnici, kterou on sám pojmenoval na Homolend. Teď si sám homolendu užívá.

barbers
29. 09. 2013 02:11

Jestli jsou Vyvolení 2013 podvod je nasnadě se ujistit, ale to by někdo musel podat podnět na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. Ať ta rozhodne. Mám za to, že tato instituce, by měla nad soutěží dohlížet, protože zatím jsem jen viděla ponižování, šikanování, jednou fyzického, pak neustálého nátlaku fyzického na soutěžící přes jistého Tomáše Hradila. O jeho způsobu vyjadřování bych podotkla, že většího, vulgárního hulváta, tam nemají. Ale o tom všem by asi nejlépe rozhodla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. http­://www­.rrtv­.cz/cz­/sta­tic/ra­da-on-line/­epoda­telna/­index­.htm

barbers
29. 09. 2013 02:18

*Oprava jednou fyzického, kdy napadl Vlada zezadu, a pak neustálého psychického nátlaku na soutěžící, což je možná horší, když jsou pod neustálým stresem a v depresích. Také mi přijde, mám ten dojem, že hlasování je stejně ovlivněné, kdy my diváci nevidíme průběžně, jak nabíhají hlasy. Také mám za to, že jedno telefonní číslo pro oba soutěžící je také podivné, ráda bych věděla, jak to mohou sčítat, jestli se nemohou splést, když je stejné číslo a jiné jméno.

kathynka
28. 09. 2013 19:16

Fičák by byl kdyby za Vladka vrátili Mirku Mně se pořád nechce věřit, že to Vlado vzdal a to kvůli tomu namachrovanýmu buldokovi Hradilovi. Ten se teď ve vile škodolibě chvástá (koukla jsem na kamery) a stále mele jak se Vlado složil z jeho vítězství. No protáhl by hubu, kdyby to byl záměr štábu a Vlado se vrátil jako to zahrál on když byl u policajtů a pak, jako že je ze soutěže vyřazen. Odcházel, loučil se a měl škodolibou radost jak všichni koukali když se vrátil zpět. Dělá ramena a přitom je to hlupák, prý hlavní město Egypta je Dubaj

vanda111
28. 09. 2013 11:12

Jednoznačně podvod. Byla jsem zvědavá jak to letos bude probíhat, ovšem nedá se na to koukat. To na Joj jsou vyvolení o něčem jiném, stavějí dům. To by měli ti naši soutěžící si zkusit.
Takže nemá cenu posílat hlasy. Prima si vše zmanipuluje dle svého. Toť můj názor.

pecudka
28. 09. 2013 10:26

Prima si bohužel z našich komentářů nic nedělá.
Kdo se cítí byt dnes podveden, napište e-mailem na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání,jen tak nás začnou brát vázne !!
Text: Žádáme o prošetření hlasování v televizní soutěži Vyvoleni na TV Prima ze dne 27.9.2013.
Podezření z manipulace výsledku diváckého hlasování.e-mail: poda­telna[­zavi­náč]rr­tv[teč­ka]cz

barbers
29. 09. 2013 02:20

http­://www­.rrtv­.cz/cz­/sta­tic/ra­da-on-line/­epoda­telna/­index­.htm

vampouch
28. 09. 2013 10:18

Došel jsem k názoru, že celá "soutěž" je jen další manipulování s lidmi za účelem maximálního zisku. Nejdřív vyberou exoty, pak vyloučí kluka v podstatě za nic. Hradil od počátku hraje hru podle jejich scénáře. I ta záležitost s policií k tomu patřila, při rychlosti naší justice bude škodit ještě několik let...To samé to přibouchbutí hlavy do dveří...Takto ho zvýraznili, aby to na druhou stranu odlehčili tak na něj nasadili kurvičku, kterou vzápětí mohutným rozdílem hlas vyhodili a následuje divadlo s cílem abysme ho litovali že je to přece jen citlivá duše. Pak mu procházejí prohřešky jeden za druhým, může si dělat co chce. Chová se jak diktátor a OK. Přesně ten typ co jako ožralý majitel zadlužené diskotéky spolu s kamarády ponižuje holky, které si ve své naivitě myslí že to někam dotáhnou.. Při duelu pak schválně ukazují stav skoro vyrovnaný aby donutili lidi posílat další SMS. Ona už pods*** soutěže hajzli a kriminálníky vyžaduje, není to vědomostí soutěž ale je to o tom, kdo svou drzostí a agresí odrovná druhé. Momochodem, proč se hlasuje na jedno číslo a píše se tam jméno, být pro každého z duelu číslo jiné, šlo by to jistě také a bylo určitě objektivnější. Tak že ponaučení, neposílat nic, je to vahazování peněz oknem a nejlépe ani nesledovat a jít se třeba někam v hezkém podzimu projít..

barbers
29. 09. 2013 02:26

Naprosto souhlasím, přesně totožně to vidím i já. Také jsem se nechala nachytat, posílala sms-ky, posílala hlasy na stránky Primy, kde jsou soutěžící, ale už to neudělám, protože mi to přijde, jako vyhazování peněz. Drzost a agrese Hradila je neskutečná a štáb ho nepotrestá, nadržuje mu v kuse, takže než by z toho člověk dostal nějakou psychickou depku, když se na to má koukat. Tak raději, nekoukat a neposílat sms ;-)

gatear
30. 09. 2013 19:59

naprosto souhlasím

danuska555
27. 09. 2013 23:48

Jakej ficak ? Myslis s buldokem ? Ten nema sanci,,, byl produkci protezovanej a proto musi co nejdrive vypadnout. !! Vykuk jeden vosklivej ! Linej jak ves , jenom drbe Vladka ! Krivak zlej !

dzery
28. 09. 2013 08:50

Já bych řekl že protěžovanej je homouš Vldko.

jity
28. 09. 2013 09:51

Vladko je určitě protěžovanej, má svoji ložnici s lesbama a své křesílko a vůbec i to, že se tam dostal.

barbers
29. 09. 2013 19:37

Prober se ze své naivity. Malou ložnici obývá špindíra a kriminálník Hradil, který je protekčním miláčkem štábu, když ho nevyhodí, přestože ohrožuje ostatní svojí infekční nemoci a porušuje soustavně pravidla oooo. Je to dojemné, jak v ložnici, kterou nazýval homoušskou, teď sám v ní se válí, žere, nic nedělá, jen chodí kouřit. Opravdu předvádí zábavu, jen co je pravda

barbers
29. 09. 2013 02:27

Přesně, vidím to stejně

1pravda1
27. 09. 2013 22:55

Duel dopadl dobře, na tu nudnou Mirku se nedalo dívat a že tam soutěží ve dvojici taky nic moc. Však Thomas taky nevyhraje všechny duely.

cyborg
27. 09. 2013 22:55

Po skončení hlasování jsem zavolal Šloufovi a ten to vošetřil ještě

1pravda1
27. 09. 2013 22:53

Na tu kreaturu Zdenu nemá nikdo, v pátek plakala, že má jen 58 Kč, v neděli byla ostříhaná a dnes nové vlasy za několik desítek tisíc. Asi nějaký oslíček - otřes se.

egyptanka
27. 09. 2013 22:50

Dopadlo to dobře. Ve vile bude fičák.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.