Zoufalá Jana Adamcová: Noci plné slz a bolesti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zoufalá Jana Adamcová: Noci plné slz a bolesti!

Problémy se zdravím Jany Adamcové (41) znovu udeřily! Ukrutné bolesti zad způsobené vyhřezlou ploténkou trápí manželku Jiřího Adamce (65). Chronický zánět se snaží porazit cvičením. Pokud ale tento boj prohraje, čeká ji operace páteře. Už si tím prošla před rokem a dosud má v paměti bolestí proplakané noci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

verajc
22. 09. 2013 20:01

Ani se nedivím, po prvé operaci měla mít klidový režim, ale ona musela jít na lyžování a pak ještě na dovolenku k moři. Na narozeniny syna také nemusela jít z nemocnice.Po takové náíročné operaci by se člověk měl více šetřit a odpočívat.

smazan_20150109
22. 09. 2013 14:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
22. 09. 2013 09:22

Zatím jste se na CT nepropracovala? Asi je to jak kde. Já během měsíce měla dvakrát a pro jistotu ještě rezonanci. Je to o doktorech, mě museli ukecávat, abych se třeba k rezonanci odhodlala, jinde, jak vidno, nemají zájem. Drahé? Netuším, tady ve vojenské nemocnici je zajímá zdraví na prvním místě.

paralenka
22. 09. 2013 09:23

Sorry, blbě se mi to zařadilo, to bylo pro pavučinku

ivoadler
21. 09. 2013 16:50

Kdo by to byl řek´! A přitom je před kamerou taková okouzlující.

vuhp
21. 09. 2013 14:41

Přeji uzdravení, hodně sil. Dovedu si představit to utrpení.

lidusa123
21. 09. 2013 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
21. 09. 2013 10:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
21. 09. 2013 13:44

Od toho je ale manželský svazek, nejsou to jen radovánky.

fortin
21. 09. 2013 14:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
21. 09. 2013 09:42

Kdyby p.Adamcové šlo opravdu o zdraví, tak se vykašle na účast v mediích a udělá věe pro své zdraví....peněz má dost díky manželovi, ale tyto lidé vidí věc jinak....hlavně neztratit popularitu.

pavucinka
21. 09. 2013 13:43

Udělá vše pro své zdraví? Já tedy dělám, ale dělají i i lékaři.? .....Mám zkušensot, že si fakticky dělám sama diagnozua ta se pak potvrzuje laboratoří, nebo jiným vyšetřením/ i mým dětem. Bohužel ale , mlůže nastat msituace složitější, kdy se vše v krvi neprokáže a není asi ani ochota mvše prokazobvat, protože nejsou peníze na invalidbní důchody. Jedná se o to, že můžete mít artrozu / degenerce kloubů/ ale i artriti´du/ zánětlivé onemocnění,lteré můžou mít i děti/ A když bse obojhe setká, tak se to shodí spíše na tu artrozu, napíšou vám rehabilitace, nějaká analgetika a je. Jenže já mám zcela jsitě zánetlivé onemocnění,, stěhovavé bolesti a to již od 39 roků. Nyní se artritida prokázala mému synovi, je dědičná.Ovšem já to v krvi nemám, ono to být vždy prokazatelné oním ovčím sérem není, prostě nenastane reakce,která by to prokazovala. Trpěla jsem bolestima, že jsem se nemohla hýbat a byla jsem pod silnými prášky. Ještě stále docházím na ortopedii a Revmatolog. ústav. Mí zážitky jsou někdy děsivé, juindy smutné. Pracovat nemůžu, mám částečný invalidní 3900Kč a z tohos e žít nedá, takže mně popmáhá dcera se kterou bydlím. Stále mě rtentgenují, tomo a stále je notaznák., i když jsem dostala již diclofenac,který léčí bolesti ale i je protizánětlivý. Lékaři toho moc nevědí a kdyby nebyl RTG, tak to můžou rovnou zavřít. Zatím jsem se na CT nedopracovala, asi je to drahé vyšetření. Avšak setkala jsem se s nepoctivostí lékařů, kteří neváhají zaměnit drahé doplatkové injekce za kortakoidy./ mám na ně alergii, lékaře jsem navíc natočila na diktafon/ Oblíbený příjmený lékař, který věnuje ochotně čas pacientovi, a tohoto byl schopen, tak potom asi nelze věřit nikomu. V současné době hledám dobrého ortopeda...Zklamali mě již dva lékaři z Motola a jeden ortoped arabské národnosti, který neumí vzít ani vodu z kloubu. Smutná doba, když se rozsypalo zdravotnictví i sociální systém. Jak budou dožívat naše děti?

dannaa
21. 09. 2013 09:23

Můžeš se zase nechat vozit sanitkou do práce jako prvně a blokovat sanitu pro lidí k odvozu do nemocnice.

eisenbieger
21. 09. 2013 07:03

Adamcova , ty budes vypocitava slovena , normalizacni reziser si pekne nabehl , ale tomu patri kdyz je vosel. Tvoje zviditelneni taky nema scenar a je videt ze je krecovity , mas spatny naseptavace okolo sebe ...muzu ti poradit , potrebujes nafotit v burlesknim looku pekny fotky a hodit je cilene do hochglanz casopisu , tyhle ty clanky v AHA te nikam nedostanou ....ted ukaz trosku ty vyholeny kunditscki ...chlapy +40 se s tebou budou stotoznovat pac v hlave budou mit ze te jeste muzou dostat kdyz mas staryho vosla...Vereska se nechala poradit a jede

sugarbitter
21. 09. 2013 14:04

Vypočítavá slovena , nebo moravanda , či češka....ale nebude horší než Gottová. "Koho potká ten typ Gottka, směrovky na každém kroku, manželé jsou bez nároku"

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.