Petr K. o detailech svého manželství: Jak poznal Moniku (†36) a co bavilo Klárku (†8)? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Petr K. o detailech svého manželství: Jak poznal Moniku (†36) a co bavilo Klárku (†8)?

Už přes měsíc je Petr K. držen v Egyptě. Ráno, kdy našel svoji manželku Moniku (†36) a dcerku Klárku (†8) mrtvé v hotelovém pokoji, mu změnilo celý život. Jak vlastně začal jejich vztah a co všechno řekl Petr. K. o svém manželství?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

levandulova
17. 09. 2013 19:43

vite, co mi nesedi? Ze zacatku se psalo, ze to decko nebylo jeho a ze si ji bral uz s nim...a ted zas, ze se brali, kdyz cekala..taky je mi divny, jak on se stavi k cele situaci, prece kdyby mi nekdo zabil rodinu, budu vztekla a budu patrat a vubec..on sedi na pokoji..takove chovani bych chapala, pokud by zemrely nehodou ci na nemoc...a taky - ktery zlomeny clovek by si geloval na hlave kokrhel?

clarabella
03. 10. 2013 14:23

Podle fotek se brali, kdyz uz byla Klarka na svete. Ze nebyla jeho si vymyslel nejakej idiot podobnej tomu co napsal, ze se brali, kdyz byla Monika tehotna.

dandyk
16. 09. 2013 10:37

Už nevíte, co píšete......svatba, pak se narodila Klárka.....A co to je za holčičku na jejich svatebních fotkác­h?????­??????­?? Děs, co dnešní pisálci dokážou

ifadka
16. 09. 2013 09:35

Není už toho trochu moc???? Příště nám třeba můžete napsat co kdy jedli a jakou pak měli stolici.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.