Aha! radí, jak zachránit »unavené potraviny« a ušetřit: Kouzla se zbytky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Aha! radí, jak zachránit »unavené potraviny« a ušetřit: Kouzla se zbytky!

Také občas otevřete lednici či spíž a vykouknou na vás zbytky potravin, které měly být spotřebovány? Nechcete je sice vyhodit, ale jejich vzhled napovídá, že melou z posledního? Stačí jen trochu improvizovat a během okamžiku z nich vykouzlíte lahodné jídlo. Dokonce lze sníst i to, co běžně vyhazujeme. Pochutnáte si a nebudete mít špatný pocit, že plýtváte.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
07. 10. 2013 06:00

To je snad vtip ty vaše rady při dnešní drahotě pochybuji že někde zůstavají zbytky i když ani to není vyloučené rady co jste zveřejnili se hodí pro prasata

majojo
15. 09. 2013 00:53

Tohle mělo vyjít buď na Apríla nebo na Vánoce.

baronessa
14. 09. 2013 17:12

Musím šetřit. Ale takové flekaté brambory bych v životě nekoupila, natož abych z nich dělala chipsy! A to ještě nevíme, jak vypadají uvnitř. Stojí mi zato obejít víc obchodů a vybrat si kvalitní zboží, ze kterého nemusím půlku vyhodit. Vařené bramborové slupky jsem dávala leda slepicím. Ovoce hledím spotřebovat čerstvé a nenechám ho zkazit. Dávat rodině vykrájená plesnivá jablka bych si nedovolila, zdraví je přednější. Ještě tu chybí rada prohlédnout popelnice na sídlišti

nika70
14. 09. 2013 14:18

Tak to snad ví každá normální ženská, jak zpracovat zbytky jídel. A slupky od brambor? Tak těmi jste mě dorazili.

eremita
14. 09. 2013 14:18

Kromě vyložených nechutných prasáren (šlupkové chipsy), zdraví škodlivých nesmyslností (konzumování plísní napadeného ovoce), i faktická, i když neškodící pitomost. Jít do kvelbu s dvackou v peněžence se nevyplácí. Supermarkety překvapí finančně lákavou nabídkou právě v těchto chvílích....Rady opravdu inspirující pro všechny, kterým na zdraví nezáleží.

diella
14. 09. 2013 13:20

Ještě jste zapomněli na Lakomou Barku od Wericha . Ta šila ze šlupek od buřtů záclony.
A autor měl také dát nějakou radu, co pomůže, až někdo vezme tyhle rady vážně a bude mu špatně.

vilaamalka
14. 09. 2013 13:20

Co já vím, tak slupky z brambor se vždy vařily prasátkům. Nechápu lak dnešní kuchaři mohou vařit brambory i se slupkou a podávat je k jídlu. vždyť to musí strávníky dusit. Jinak normální dobrá hospodyňka si se zbytky v ledničce hravě poradí i bez vás.

darina1
14. 09. 2013 13:13

To je fakt nechutné ,které hovado to psalo.

fortin
14. 09. 2013 13:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.