Nová léčba bolesti pomáhá hlavně cukrovkářům: Stačí »restart« mozku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nová léčba bolesti pomáhá hlavně cukrovkářům: Stačí »restart« mozku!

Únava, vyčerpání, deprese – tak končí pacienti, kteří trpí chronickou bolestí. Evidováno je jich na půl milionu, ale lékaři odhadují, že se taková diagnóza týká až dvou milionů lidí. Nyní mají pacienti – zvláště cukrovkáři – novou naději. Je jím přístroj, který »restartuje« jejich mozek a bolest vymizí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Thyronx
10. 09. 2013 16:37

Podvod za prachy
Takových metod jsem zažil jako cukrovkář zde v USA... desítky a včetně laserových terapií, v Čechách jsopu ale lidi důvěřiví. Vyhodí ty ptachy. Článek vám samozřejmě nemůže ani naznačit na jako dlouho vám ta terapie vystačí být bez bolesti. Hádám sotva 2 max 3 dny. Podobně jako u těxh co jsem absolvoval já. Je to jen reklama AHA na na nesmysl aby si "pololékaří a šarlatáni vydělali. Ostatně kdo tu věří něčemu co se tu píše o čemkoliv, je to jelimánek.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.