Aktéři Výměny manželek zakončené rvačkou rok poté: Zbavila se Marie despoty Mirka? Neuvěříte... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Aktéři Výměny manželek zakončené rvačkou rok poté: Zbavila se Marie despoty Mirka? Neuvěříte...

V pátek večer odvysílala televize Nova novou epizodu show Výměna manželek. Ta skončila rvačkou a údajným rozchodem jednoho z párů. Jenže od natáčení už utekl rok. Jak žijí oba páry teď? Poslala Marie despotického Mirka? To budete koukat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Beninecka
27. 01. 2024 19:33

nekdo tu psal ze by neresil 4krat zenateho lubose ehm pardon jako pokud se nekdo staci 3krat ozenit a take 3krat rozvest tak to zcela jiste nema v hlave v poradku a vubec nevi co vlastne chce cili pokud uz tohle nenapovedelo dominice nic o jeho charakteru tak je proste normalni pipka na entou tim se samozrejme nechci zastavat druheho paru pac ten byl take vadny on chovani dementa a ona zakriknuty vyraz cili je ji asi vse take uplne jedno proste oba pary byly nejake divne a vube jsem nepochopila jejich ucast ve vymene vlastne pardon kdyz se nekomu nechce delat tak si musi videlat alespon takto

6010
01. 09. 2013 05:44

Dle názoru naší rodiny je to úplně obráceně.Kdo je psychopat je Luboš a Dominika,která je líná , vůbec nic nedělala, jen scény,které byly úplně zbytečné.Marie udělala chybu, že v manuálu a i před Lubošem nastínila,že Mirek je vzteklý a háže věcmi.Toho se ti dva chytili a již nepustili.Přitom Mirek byl zcela vpohodě, nic té přiblblé Dominice tak zlého nedělal.Měla by se jít léčit ona a ten její přiblblo motorkář, který byl primitiv na entou.Jen jak nechal Marii skládat tu hromadu dřeva a odjel si někam za kumpány na té své milované motorce.

dzery
01. 09. 2013 09:07

Říkám to stejný.

vlastina12
31. 08. 2013 15:40

Ono 4x ženatý motorkář je taky něco.Do vztahů se nevidí,a jít do takové soutěže? To musejí soutěžící počítat s čímkoliv.

illis
31. 08. 2013 21:47

Já bych neřešila, že je Luboš po čtvrté ženatý, někdy to prostě nevyjde. Z této čtveřice má Luboš s Dominikou mé sympatie , Marie mi je líto , to není život s takovým raplem, jejich děti to mají stále před očima a ponesou si to do života, bohužel. Jsem šťastná, že mé dcery byly něčeho podobného ušetřeny, děti mají vyrůstat v láskyplném a harmonickém prostředí, nemají se rodičů bát, mají si jich vážit. Jen nevím, za co si lze vážit toho rapla . Za ten psycho teror, za ten bordel v domě. On má rád jen sám sebe a své koníčky. Ženu má jako služku .

abvydavatelstvi
31. 08. 2013 13:27

V mnohých rodinách se děje neuvěřitelný teror a násilí..... ale lidé se o tom bojí mluvit....
Ten chlap se vůbec neměl ženit a ničit rodinu ..... ta ženská musela vědět co to je za blba ....A přesto si ho vzala..... chudaci děti....

opportunity
31. 08. 2013 11:37

Neuvěřitelný sobec, machista a manipulátor. I to, že chtěla, aby si vařil kafe sám a neposílal ji pořád od práce, dovedl okecat tak, že to otočí proti ní. Že se jí nelíbí ošahávání? Tak má málo smyslu pro humor.... Během natáčení spokojenost, jak vaří, a nakonec při setkání ji začne pomlouat, že je líná a vůbec nevařila. Psychopat a manipulátor.

majojo
31. 08. 2013 09:25

Stockholmský syndrom: oběť miluje svého trýznitele. Chudák ženská - a jestli ten kluk odejde, co bude s jeho ségrou?

marie60
31. 08. 2013 06:45

Já bych teda do takového pořadu nešla i kdyby mi nabízeli za to velké prachy.

bufalobil
31. 08. 2013 07:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
31. 08. 2013 09:24

Tak až takovýho potkáš, přeji ti hodně úspěchu.

colombina
31. 08. 2013 10:32

žeby magor Míra osobně???

mnpv
31. 08. 2013 09:20

Já bych zase s takovým tupým hovadem nežila a už vůbec se od něj nenechala oplodnit.

illis
31. 08. 2013 21:50

Bufalobil, jsi mimo, já bych také s tím hovadem být nemohla. Mnpv

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.