Prodloužená egyptská dovolená Petra K.: Na pláž nechodí, bojí se lidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Prodloužená egyptská dovolená Petra K.: Na pláž nechodí, bojí se lidí!

Petr, jehož manželka Monika a dcera Klárka v Egyptě zemřely za stále nevyjasněných okolností, se stal nedobrovolně dlouhodobým turistou v zemi, kde teď denně umírají stovky lidí. Jak vypadá jeho denní režim?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jana247
17. 08. 2013 18:36

pozor proud prudí

prroud
17. 08. 2013 19:38

Pokud je mi znamo,proudy proudej,prudej jen vemlety makovice,a ze vas tu takovejch je......

hejkalsamicka
17. 08. 2013 20:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
17. 08. 2013 22:53

Kdyz vazne,tak vazne.Vazne si myslim,ze presumpce nepresumpce,na to,abych nekoho z neceho narknul,potrebuju mit proste dukazy.Uz jsem v zivote narazil na tolik neuveritelnyho svinstva,ze si proste nedovolim nekoho oznacit jako vraha,kdyz nemam nic v ruce.Nikdy jsem nerekl,ze to neudelal,ale strezim se rict i ze to udelal.Ja proste nevim,je tolik moznosti,ze musim nechat spravedlnost na tech kdo maji zkusenosti a takovou technickou podporu,ze jsou schopny to zjistit.Jen mi vadi jak se mluvi neuctive o obetech i pozus­talej­ch,za­koni­te to je sprostarna a ublizovani jim,neucta.Kazdej to muze videt po svym,nekdo je presvedcenej o vine,jinej o nevine,ja se drzim mezi,nemuzu nici vinu potvrdit ani vyvratit,tak zatim proste nesoudim.Jednoduse se asi dokazu vzit do situaci lidi,to je vsechno.Na co sypat sul do otevrenejch ran. Jsem presvedcenej o tom,ze si mame navzajem pomahat a ne si skodit.Ridim se tim,ze svet je rozdelenej,ve vsem a je to umysl,rozdel a panuj,at jde o poli­tiku,­spor­t,na­zory,­nic se nedeje nahodou.Je v tom primo dabelskej system,jak je to zarizeny.A dokud k sobe lidi nenajdou cestu,nezmenime to.Proto me mrzej ty nenavistny komentare a odsuzovani na zaklade "niceho",jen domnenek a miry prav­depo­dobnos­ti,pro­jevu a "ksichtu".Nekde uz jsem to psal,za sebe budu zadat trest smrti vrahovi at je to kdokoliv,ale vyvaruju se toho,abych narknul moznyho nevinnyho.To je muj nazor.Proc mam bejt nejdriv zlej?Jsme rozde­leny,­zavis­tivi,­sobec­ky,se­bestred­ny a bezohledny,to myslim ted obecne,proc je takovej trend,nevim,ale vim,ze je potreba to zmenit,protoze tohle je jen cesta do pekel.Stat rozkra­denej­,zadlu­zenej­,zas­mele­nej,li­di si navzajem neprejou nic dobryho,ale tvarime se ze je vsechno v nejlepsim poradku.Uz je na case to proste zmenit.Byt i jen tim,ze nebudu ublizovat nekomu kdo prisel o zenu,­dite,­dceru,­vnuc­ku,moz­na syna a vsichni si na ne ukazujou aniz by meli jedinej dukaz,logicky mi to prijde zcestny a spatny uz v samotnym principu.Kdo jsi bez viny,hod kamenem,ja si ten

prroud
17. 08. 2013 22:59

kamen ani nedovolim zvednout,ale jiny maj rovnou i jistotu a pravo soudit.Nevychazim z udivu.Sami pres hromady bordelu pred vlastnim prahem nevidime,ale chteli bysme zametat prahy druhejch?Nedava mi to logiku.

hejkalsamicka
17. 08. 2013 23:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tondapraha
18. 08. 2013 10:41

Výstižně řečeno.!!

radulala
17. 08. 2013 13:41

To ne to by tam neplacal o převtělovani

prroud
17. 08. 2013 19:37

Neboj,dostanes co si zaslouzis,jako kazdej,zakon duality ,o prevtelovani nebyla rec

gold-tequila
17. 08. 2013 13:28

Ja se omlouvam,nemohu si pomoc,ale prijde mi,ze tento uzivatel by mohl byt PK

gold-tequila
17. 08. 2013 13:28

Uzivatel prroud

hejkalsamicka
17. 08. 2013 18:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
17. 08. 2013 19:32

Nepouziva,hadej proc ,jinak si vsimni,ze se snazim zutavat slusnej a nepouzivam tvoji "mluvu kurev"! ;-),cim to asi bude?

prroud
17. 08. 2013 19:34

Uklidnim te,nejsem,toho pana ani jeho rodinu vubec neznam,ale neni mi lhostejnej osud lidi z moji zeme.Dost me mrzi,co se z nich stava,kdyz vim kdo by meli bejt,nejspis ti vyraz slavansko-arijsky vedy bude cizi.....bohuzel.

prroud
17. 08. 2013 19:35

opra­va..­.."s­lovan­sko"

radulala
17. 08. 2013 12:49

S tím nesouhlasím a stojím si za svým názorem.

radulala
17. 08. 2013 12:15

Tak jsem se dočetla že Petr má strach o svůj život a žádá o vycestovani zpět do Čech.Mě kdyby se něco takového stalo v rodině tak by mi na mém životě už nezá­leže­lo!!!!­Dneš­kem už věřím že je vrahem on!!!!!!!!!

prroud
17. 08. 2013 12:30

Rozumim,ale nestalo se,jinak bys se presvedcila,ze to tak v praxi neni,pud sebezachovy je mnohem silnejsi nez bolest nad takovou ztratou,i kdyz je strasna ,nastesti,jinak bysme asi pomalu vymirali po preslici,jako lidstvo,je nas prece spousty,kdo ztraceji svy nejmilejsi."Smrt" patri k zivotu jako narozeni,navic kdo zna vic ten vi,ze "smrt neni",pouze ztrata nebo odlozeni telesny schranky ,ovsem to uz jsou slova do pranice a veci nazoru,nikomu to rozhodne netlacim,zjistit si muze o tech vecech v dobe internetu podrobnosti kazdej sam,ovsem malokoho z "konzumentu" a "socialnich zvirat" takovy veci zajimaj............

jana247
17. 08. 2013 18:28

když smrt patří k životu tak z čeho má strach?

bezodkladne
17. 08. 2013 11:10

Aby se nenudil,tak by se mohl nechat v hotelu zaměstnat. Třeba roznášet vodu po pokojích

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.