Zuzku se pokusil zabít žárlivý partner Marek J.: Chtěl ji ubodat, když kojila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zuzku se pokusil zabít žárlivý partner Marek J.: Chtěl ji ubodat, když kojila!

Zuzka B. (20) s desetiměsíčním synem Marečkem unikla v lednu o vlásek smrti. Když kojila, ze žárlivosti na ni zaútočil velkým kuchyňským nožem přítel Marek J. (28). Ten nyní čelí před soudem obžalobě z pokusu vraždy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypoodnikatel
14. 08. 2013 12:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kocickamv1973
14. 08. 2013 06:33

To jsou smutné osudy

bedrunkam
13. 08. 2013 21:53

Prožila jsem naprosto stejný příběh, dokonce i se stejným jménem syna,akorát to bylo před 28 lety, otec byl chorobný žárlivec, surové bití, špehování a hlídání se stupnovalo až teprve narození syna mi dodalo odvahu s tím bojovat, když na mě u kojení řval že mě zabije, utekla jsem do kojenáku, kde mě vystopoval a zmanipuloval mě i personál, nakonec jsem ho po těžkém úsilí dostala za mříže, syn má dnes schi­zofre­nii.­..př­ála bych všem týraným matkám a ženám, aby se nebály ostře vystoupit z ulity a nenechaly se tyranem ovlivnovat a manipulovat,, když už si neváží samy sebe, měly by to udělat aspon kvůli svým dětem....

kocickamv1973
13. 08. 2013 15:01

Proč sis to nechala líbit?To bych byla raději na dávkách a s děckem než,abych si nechala ubližovat chlapem.Já rozumím tomu,že jsi nechtěla být sama,ale proč být s takovým debilem,co tě málem zabil.To by nebyl ani dobrý vzor pro tvé dítě.Na světě je spousta chlapů normálních a tvé dítě bude rádo za kdekoho jiného a normálního.Ani nemusí vědět,že není biologický otec.Jsi hezká holka a splodit dítě umí každý debil.On se udělá a následky neřeší,hlavně,že je mu v tu chvíli fajn.Tak hodně štěstí

mrdounberlusconi
13. 08. 2013 19:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

asiblazen
13. 08. 2013 14:15

jj,pracuju na takovým místě, vidim ty případy až dost často. Je pravda, že většina těch mamin je sociálně hodně slabších, nemaj oporu v rodině, bez vzdělání...ani pocitu zodpovědnosti do doby, než je prcek na světě.Teprv potom je to nakopne a daj to v lepším případě. Je to dopad státní politiky posl 20ti let - hodně.Samy jsou z nerodiny na dávkách bez pocitu zodpovědnosti,toto je pokračování

prroud
13. 08. 2013 13:47

Lidi si casto pletou lasku s vlastnictvim a majet­nictvi­m,bo­huzel­,pak je ona laska jen jednosmernym utrpenim.Kdyby me povedel,ze se pokusel zabit z "lasky",navic vztahnul ruku na zenskou,resil bych to jako za totace v hospode,kde kdyz se proflaklo,ze machyrek bije zenu,cekalo se na jeho prichod a pak padla otazka,kdyz jsi silnej na zenskou,budes i na chlapa? Pak uz padaly jen facky! Sice primitivni pivni reseni opravdovejch tatu od rodin,ale fungovalo to.

kocickamv1973
13. 08. 2013 15:02

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.