Vyšetřoval »Zemanova« případu Studna: Vrahem Moniky (†36) je manžel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Vyšetřoval »Zemanova« případu Studna: Vrahem Moniky (†36) je manžel!

Byl u toho, když se řešil případ Studna. Tedy ne ten seriálový, ale ten skutečný, podle kterého byl pak kultovní díl Třiceti případu majora Zemana natočen. Major Karel Malý se zajímá o to, co se mohlo stát v Egyptě Monice (†36) a Klárce (†8). Jeho kriminalistický nos prý říká, že vrahem je Petr K.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hgfcf
03. 07. 2014 17:40

A nenapadlo tu někoho z diskutujících že rozhovor nebil ze starým pánem kriminalistou uskutečněn a ve skutečnosti smyšlen dle konceptu bulváru ? Starý pán se možná teď diví co si to bulvárnici vymýšlí a že si dovolili k rozhovoru dát fotku z kdysi jiného skutečného rozhovoru .Víte já nevím jde zase o nejspíš o senzaci bulváru aby lidi měli na koho nadávat , nenávidět , plivat zkrátka lynčovat a bulváru se díky tomu všemu hrnuli prašulky na učet .Jan Adamec ze Znojemska .

va45
13. 08. 2013 17:28

Já si myslím,že kriminalista nebude od pravdy daleko.Jen se tam něco zadrhlo.Ta malá to zřejmě neměla vypít a stalo se.

pavucinka
13. 08. 2013 10:35

U nás sei k soudu často chodí pro rozsudek ,nikoli pro spra­vedln­sot.Ry­chle, jednoduš, účelově, pro někoho výhodně a hotovo. Domluva jistá. Ten člověk je už skoro odsouzený. Kdyby louh nějak vpravil do žaludku obětí, tak to měli zjistit ještě před pitvou, ne těla poškodit řezáním. K pitvě měl být přizván český lékař. Zákony, smlouvy, spolupráce na bodě nula.

an.manchester
12. 08. 2013 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dafnemunova
13. 08. 2013 10:08

Ty si ich poznal, ze tak na neho nadavas?

bobosa
12. 08. 2013 11:56

Já mám pořád tušeni že to udělal on...Byl nasra..nej že nedostal jakejsik pokoj s terasou nebo co..mám za to že tam musel mít něco ukryté co pak podal rodině...

eisenbieger
12. 08. 2013 11:08

naka normalizacni pitscha vylezla z nory ...

najka
12. 08. 2013 10:25

Když se bývalý vyšetřovatel Malý podívá na fota našich vládních představitelů a poslanců, tak by výmet a zakatrování mohl proběhnout během hodiny!!! To by se odhlečilo naší slepé justici!!!

atakdale
12. 08. 2013 08:56

má pravdu, předsedo
byl to manžel
taky by mě zajímalo, kolik těch příbuznejch má a kolik jich ještě vleze do televize s prohlášením, jak dokonalá famílie to byla a jak by peťa nikdy, nikdy... dokonalá familie neexistuje, existuje jen fasáda a za ní hnůj

starypes
12. 08. 2013 07:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

irmma
11. 08. 2013 23:28

Jsi ostrý jako břitva.

prroud
11. 08. 2013 21:24

Pan Maly me trosku prekvapil,porad cekam s usudkem na vic informaci,ale zkusenost mi rika,ze neposlouchat staryho zkusenyho praktika by rozhodne nebylo rozumny.....jenze nenachazim motiv......

an.manchester
12. 08. 2013 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lewakbob
11. 08. 2013 21:12

petre ty si wul...zas takowy lamborghini to nebylo...pockey kahirsky wazebni sklepy...tam ti protahnou hnedy....

filuska77
11. 08. 2013 19:39

pro ibs_7 no fakt jeho IQ neznám, ale já taky vypadám jako blboun a co někdy vymyslím, to by do mně nikdo neřekl.. Ale vážně, kdyby byl vrahem on, tak se na to musel připravit. Přece by si nemohl myslet, že v Hurghadě sežene nějaký jed a louh.. asi by to ani neprodali-tedy kdyby to měli. Takže by to musel mít z Čech. No a třeba mu pomohla s přemýšlením rodina, která mu neustále lépe a lépe radí. Ale jak píšu níže, mohla to být nehoda... ale i vy vidíte, že je divný.

an.manchester
12. 08. 2013 14:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

an.manchester
12. 08. 2013 14:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejkalsamicka
11. 08. 2013 17:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
11. 08. 2013 17:24

Pane majore Malý,máte to zapotřebí??A čmáralové z Blesku a AHA přestaňte už pátrat s pražskými experty.Co slovo pražského experta,to perla.Nezesměšňujte je tolik.Petr v Egyptě nemá co dělat,čte ptákoviny na internetu a má z pražských expertů deprese.Počkáme si co vyšetří policie a nehrabejte se v soukromí pozůstalých.Já bych celou Šmuclerpartu zažalovala.Policie mlčí a tak je to správně,tak čmáralové aby měli práci,tak vymýšlejí lži a otravují bývalé vyšetřovatele.A vůbec,víte o tom,že se má ta Rychtářovic kobyla vdávat?

salamander
11. 08. 2013 18:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.