Macura o intimním zážitku s Džambulkou: Do zadku jsem jí strkal čípky... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Macura o intimním zážitku s Džambulkou: Do zadku jsem jí strkal čípky...

Spasitel Zdeněk Macura (39) přišel se svědectvím tak detailním, že jej snad ani nikdo nechtěl znát. Při líčení společných chvil s Ivetou Bartošovou (47) poznal veškerá zákoutí jejího těla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majolka232
28. 07. 2013 11:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

0707
27. 07. 2013 18:05

A Pedro Nečas strkal zase prozměnu čípky své kantýnské Chuanitě Nagyové............ bOže bože, to zas je léto

veronikasadrova
24. 07. 2013 20:05

Čau vespolek. Letos koluje po internetu nová možnost, jak vydělávat z domova, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času. Vydělávám si takto už od půlky května a nemám slov, jak snadné to je. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu Čekujte Objeveno.WZ.cz

majolka232
28. 07. 2013 11:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franckajagrova
24. 07. 2013 15:03

haha ! z diskuse : Chtěl bych touto cestou oslovit své spolužáky,ročník 1959,(Rychtář je 1958) aby zavzpomínali na naše působení na říčanském gymnásiu v roce 1971,kde jsme společnými silami donutili agresora Rychtáře k slzám.Chvíli nás sice ještě terorizoval sádrou,ale nakonec jsme se ho zbavili,jelikož s námi do staré bedny nepostoupil.
Aleš | Ne, 04/12/2011 - 20:19
Pokud vím tak nepostoupil ještě několikrát
Tak on ten "chytrolín" vyšel ze školy v 6.třídě? Ne, že by to jeho chování tomu neodpovídalo, tak to už se nedivím, že si Darča nebrnkla mladšího a chytřejšího a je vysmátá za vodou...

majolka232
28. 07. 2013 11:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
24. 07. 2013 13:38

Sem napište Váš názor Bartošová dopadla jako Rómka Bílá.Ona měla automaty Bartošla chlast. Nevím proč se pořád píše zpěvačka.Kdy naposledy normálně zpívala aby nebyla nametená.

henes
24. 07. 2013 07:00

fran­ckaja­grova­..ma­gore napiš o tom knihu. Jsi dement jako ta Bartoška......Táhni do kolbenky ať příjdeš na jiný myšlenky,blbe..

franckajagrova
24. 07. 2013 15:04

kniha je dávno napsaná - jmenuje se Romeo a Julie !

franckajagrova
24. 07. 2013 02:14

Zdenek Macura sdílel(a) odkaz.
Před 48 minutami v okolí místa Prague, Hlavni Mesto Praha
Je mi líto, že to musím vůbec řešit, ale občas se stane na mě takový mediální podvod a ty škody jsou takové, že mi nezbývá, než to řešit.

Jednak se poslední dobou objevila zpráva o nějakých čípkách u Ivety. Tuto informaci jsem nikdy neposkytl médiím k zveřejnění, jeden redaktor ke mě použil takový trik, že sám o tom začal mluvit, v tónu důvěrného hovoru a tak jsem to v jedné chvíli odkýval s tím, že jsem zdůraznil, aby se to nezveřejňovalo. Ten redaktor mě ale podvedl a úplně vymyslel nějaké mé údajné přímé řeči, udělal článek na toto téma pak se toho chytly i jiné média. Iveta mi o dotyčném redaktorovi říkala: "Je to ***" a teď jsem poznal, že měla pravdu.

Další věc je ještě horší a to pan Kazma z pořadu One man Show, u něho jsem dokonce požádal jeho zaměstnavatele, aby ho vyhodili, ten člověk sestříhal a zpřeházel zvukový a obrazový záznam tak, že tam v jedné chvilí vypadá, že tam mluvím o nějakých intimním detailech, text mailu je zde:

franckajagrova
24. 07. 2013 02:29

Nicméně to, co ten člověk sestříhal je hluboko pod mou nejhroznější představu, ten člověk šel dokonce tak daleko, že úmyslně sestříhal a zpřeházel zvukový a obrazový záznam tak, že to vypadá jakoby v jedné chvíli říkám, že jsem měl něco intimního s paní Bartošovou hlavně když byla opilá. Nic takového jsem vůbec neříkal a dobře si pamatuji, že na toto téma jsem jen opakoval, že k těmto intimním věcem se nebudu vyjadřovat. Takové ubožácké chování tohoto člověka jsem opravdu nečekal a žádám, aby jste s tímto člověkem ukončili spolupráci a už nikdy mu nedali žádnou další možnost spolupráce a nabídli toto jinému člověku, který jedná čestně a ctí aspoň základní pravidla slušnosti.

sugarbitter
23. 07. 2013 17:21

Vím, že Rychtář provokuje / nic jiného to není, protože kdyby měl podezření na znásilnění, tak by dal Ivetu vyšetřit ještě v Itálii a nehovořil by o tom až za týden / Ivetiny výpovědi jsou už určitě nedůvěryhodné , ale je stále právně způsobilá. To je špatné, protože tak m může přivést další lidi do nesnází, jelikož se bojí Rychtáře, a jelikož potřebuje se napít. Je to zanedbaná situiace, dlouhodobě zanedbaná....

hillaarkaa
23. 07. 2013 14:44

Bude to zajímavé,jestli je Blivet zabřezlá.Z té směsice špricu,kde si ohřál párek kdekdo to bude asi pouliční směs

smazan_20150109
24. 07. 2013 16:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

merrylou212
23. 07. 2013 09:32

Jo, a jaké je to na chuť ! ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D

carolanne
23. 07. 2013 00:50

No boze, ja si tam toho uz nastrkala. A kolik uz toho odtamtud vyjelo, Zdendo!

dzambulka
22. 07. 2013 23:27

No fuj, ze se Macura nestydi to tady verejne rikat. Zdenku , proc to rikas s tim cipkem

marie60
23. 07. 2013 14:47

..to je až nechutné, co ?

sugarbitter
23. 07. 2013 17:27

určitě by to říkat neměl/ má vysokoškolské vzdlání, ale to tady má kdekdo,že/ Ovšem na omluvu lze říct, že Rychtář hodně provokuje. proč Rychtář sdělil mediím Ivetinu diagnozu? Aby nebyl dílem vinen za její případně zničená játra ? Iveta si,. pokud vím,nepřála, aby byly podávány informace o jejím zdravotním stavu. Další potvrzení egoismu Rychtáře.

Syda
22. 07. 2013 20:22

Zbytečné detaily. Pan Macura by se též měl nechat léčit. Pokud by Ivetu miloval... tohle by si odpustil.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.