Plány Bartošové po italské dovolené: Teď musí odpočívat, léčení jde stranou… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Plány Bartošové po italské dovolené: Teď musí odpočívat, léčení jde stranou…

Když Josef Rychtář vyrazil na záchranou misi do Itálie, sliboval, že pokud Ivetu Bartošovou najde, ihned ji pošle na léčení. Jejich vztah ovšem po dramatických událostech dostal nový impuls a nepříjemné povinnosti jsou odsunuty na dobu neurčitou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
16. 07. 2013 19:03

Takového dementa nemá Iveta zapotřebí, zviditelňuje se na ní od začátku, kam až ji dostal vidíme všichni. Hotové neštěstí potkat takového vypatlance . Ivetu by měla její rodina bez rozpaků a vyčkávání odvézt do léčebny a nechat skutečně dostatečně dlouho v péči odborníků, aby se z toho dostala. Rychtáře vyhnat z její vily, tam nemá co dělat, jen Ivetě škodí . Záměrně její léčbu odkládá, on totiž nepotřebuje, aby byla v pořádku, jemu vyhovuje, že je na něm Džambulka závislá .

drazic
16. 07. 2013 17:32

Může mi někdo vysvětlit co ta ženská dělá tak namáhavyho (kromě chlastani ) , že si musí neustále odpocívat ? a stejně ji bude dál nalivat , aby náhodou neumrela na abstak ( pěkná kravina mimochodem ).

hejhej
16. 07. 2013 14:43

Debilní Rychtář ordinuje:zajít k lékaři, který a kompletně vyšetří.
A co si blbec mysíl, že udělají na psyc­hiatri­i,el­koho­ličku detoxují, vyšetří, nasadí protialkoholní léčbu.
Takového primitiva, jako se Rychtář se najde těžko a proto mu bulvár dává tak velký prostor.Oni v bulváru vědí, že se čtenáří potřebují zasmát.

colombina
16. 07. 2013 11:11

no chudák ten Artur - když tohle všechno vidí, spolužáci to čtou... už jen za tohle by ji někdo měl nakopat a pořádně

bjuno
16. 07. 2013 10:50

V protialkoholce by si "odpočinula" taky, i pravidelnou stravu by měla - na rozdíl od některých "obyčejných" lidí, kteří když se jdou "léčit" tak si to musí platit, nejen poplatky na den ale i medikamenty.... Já když jdu k lékaři - a jsem nemocen už dlouhou dobu (diabetes na inzulínu a k tomu související komplikace), tak posléze v lékárně nechám běžně okolo cca 1500,- a to pro mě jako invalidního důchodce jsou sakra peníze.... Jsem sám, poplatím nájem, poplatky a zbývá mi na "živobytí" necelé 2000,- To se mi to vyhazuje z kopýtka - a pak vidím že nezodpovědná uchlastaná "hvězda" bude mít nějakou odvykačku zadarmo a všichni kolem ji litujou..... Sama se rozhodla - tak ať nese následky (je mi líto Artura) ale je to prostě tak. Může si za to sama !!!

lillyli
16. 07. 2013 13:10

jity
16. 07. 2013 10:35

Z čeho je Iveta tak unavená, vždyť nic nedělá už hodně dlouho. Je to svi.ně líná, má starost jen o chlast.

mandalaj
16. 07. 2013 10:03

mně by jen zajímalo, kde na všechny tyto askapády zmínění berou. Zřejmě nepracují. Pobyt v zahraničí, vyšetření v zahraničí, další měsíc odpočinku, já tak nevím. Anebo je to opravdu tak ubohé, že na případu lidské trosky, druhý (blízká osoba Rychtář) vydělává tím, že to do detailu prodává bulváru?

lillyli
16. 07. 2013 13:12

Vydělávají všichni...včetně Ivety. Ta už to takto provozuje dlouhá léta. Z čeho by měla na chlast? A nejhorší dluhy vždy někdo poplatí, někdo jí je odpustí, atd.

alla
16. 07. 2013 09:40

Omlouvám se tímto Vlastu Burianovi. Král komiků je Rychtář.
Na těch jeho kecech se projevuje, že je na Džambulce závislý.
Má strach aby ho nevyhodila z baráku definitivně. A ještě větší strach má z toho, aby se neprovalilo, co se v Uhřiněvsi všechno dělo.
Celou dobu jí ukazoval, jako cvičenou opici, a teď jí najednou nikdo nemůže vidět, protože se na to necítí???? Proč asi???
Úraz na rameni, polámané kosti v obličeji, sešívaná hlava, krvácení do mozku??????
Tak se podle Rychtáře pečuje o milovanou osobu!!!!!!!

lillyli
16. 07. 2013 13:13

Uvědomte si ale, že opilci padají! A kdyby jí nedával alkohol nebo ji jakkoliv omezoval, byl by mezi nimi v tu ránu konec. A kam on by šel, trotl?

aronak
16. 07. 2013 08:46

Tak teď je otázkou času, kdy vyjde článek, že se Iveta pokusila o další sebevraždu. Opravdu to bude sebevražda?

kkrampota
16. 07. 2013 08:44

Do té léčebny bych zavřel hlavně Rychtáře - ten chlap si tak zamiloval pozornost médií,že už ztratil poslední špetku rozumu (pokud kdy nějaký měl) a zviditelňuje se na lidské trosce...

jarypadlo
16. 07. 2013 07:10

Rychtářovi jistě není nic cizího lidské,možná by měl vydat knihu o životě s Džambulkou,mohl by to být hit!
A teď to chce AHA-změnu,co třeba Ornelka,matka a QuentinKoktací nebo JudR.MM Mich­alNo­satý+­Marti­naVon­dráč­ková?

blackpetr
16. 07. 2013 07:18

Janouška..., vládu, zakládání nových politických stran, soudy kolem politické korupce a rozkrádání..., podpantofli Nečase...
...
Takhle plácnou Ivetu a vše(?) je překryto.

egyptanka
16. 07. 2013 06:33

Mají dost. Hodte na ně sít.

lidusa123
16. 07. 2013 06:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

blackpetr
16. 07. 2013 06:19

Liduško, klid.
Štaidl pomoct nedokáže. O syna se stará dobře. A s alkoholičkou už spoustu let nic nemá, jen občas ostudu.
Iveta Macurovi přiznala, že ji Rychtář týrá i psychicky - ani jejímu synovi nedovolí aby jí navštěvoval bez toho, aby to Rychtář věděl a Rychtář povolil. Tady slovům Macury který jen opakuje její vyjádření věřím.
Hlavní je, aby Iveta proti Rychtáři nevypovídala na policii a u soudu.
Když Rychtář nepovolí návštěvu lékaře, dál bude jezdit jen podchvílí "rychlá"...

eisenbieger
16. 07. 2013 06:36

kdyz nema na svacinu tak za nim zajde , ale za to pry musi dat zamrrdat

blackpetr
16. 07. 2013 06:45

Dej si ranní kafe, nebo raději panáka. To bude asi z absťáku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.