Podivná matka Žilková: Kordulu odsoudila za samé jedničky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Podivná matka Žilková: Kordulu odsoudila za samé jedničky!

O tom, že domácnost Veroniky Žilkové (51) je poněkud nestandardní, není žádná pochyb. Zatímco všichni ostatní rodiče chtějí od dětí ty nejlepší výsledky, herečka hluboce doufá, že malá Kordulka (7) nepřinese domů »samý biče«. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

inocenta
29. 06. 2013 21:25

od svého otce jsem dostala knížku za pekné vysvědčení / vepsáno/ ale až k Vánocům. To není vtip.....

zlobit
29. 06. 2013 20:02

Ježíši , co je to zase za článek ? Nebo co je to za matku, která neví jaké vysvědčení děti přinesou. Ona neví jaké známky děti nosí během roku ? Podle toho se přeci ví, jaké asi známky mají.

meibes
29. 06. 2013 18:50

Mě se moooc líbí,jak si vás tu bulvár dává a vy nadáváte a ničíte si nervy úplně zbytečně ...... Tento článek by se dal napsat taky třeba takhle : " Herečka Veronika Žilková pronesla k tématu vysvědčení své dcery Kordulky,že ta byla o pololetí zklamaná,že má všechny známky stejné,a že už takové nechce " To by vás ale tak neštvalo že jo..tak se tu mučte vztekem

kocickamv1973
29. 06. 2013 16:49

Já jsem žila 7let v Praze a měla možnost se dostat do světa šhowbusinesu,a vím co to je za kydy,a od té doby už bulvár nečtu.Viz Krampol,chudák nemá na nájem a je na dovolený,Patrasová chudinka je díky manželovi nymfomanka,pak jak se prezentuje Adamcová,která si vyšu..la režiséra Adamce a teď se chlubí v novinách,jak mají vilu za 50milionu?!!No to mi hlava nebere.Ještě jsem neslyšela,že takový prasata by přispěli na povodně nebo nemocné děti,ale chlubit se umí.To je hyenismus a zrovna těm nepřeji nic dobrého.Proč taky.Prasata

bohatypoodnikatel
30. 06. 2013 22:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kocickamv1973
29. 06. 2013 16:42

Veroniko Žilková,už jsi trapná svým chováním,stejně jako Agáta.To prostě už se nechce ani nikomu číst,jen tím otravujete bulvár a internet.

illis
29. 06. 2013 18:20

kocickamv1973 to je pravda, není dne aby na netu nestrašila ona nebo Aguš .

meibes
29. 06. 2013 18:51

Tak to přeci proboha nečtěte

illis
29. 06. 2013 12:42

Další článek o ničem, ani jsem ho nedočetla, Žilková opět nepřekvapila . Ještě, že už nebude rodit další děti, to by byla zábava na dalších 30 let dopředu. Agátou počínaje a Kordulou konče, fakt stačilo. Jediný normální z té famílie mi přijde Cyril a jeho otec Marek Navrátil. Vincek bude po mámě, doufám, že Kordula bude mít něco rozumného ze Stropnického .

mrdounberlusconi
29. 06. 2013 15:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
29. 06. 2013 18:18

On byl svedený Žilkovou, protože jinak by si sám od sebe s ní nic nejspíš nezačal . Prý měl na sobě modrou košili a ona chlapy v modré košili zbožňuje . Měl dobrou ženu, ale asi si dobrého bydla moc nevážil, nechal ji se třema dětma a nastěhoval se k Žilkové .

mrdounberlusconi
30. 06. 2013 06:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
29. 06. 2013 12:35

Žilková se snží být vtipná, ale nic moc ten její humor. Jinak té její Kordulky je mi líto, má problémy se zrakem a to nepřejme nikomu.

drakoska11
29. 06. 2013 10:20

Článku bych zcela vyjímečně věřila. Paní Žilková je "hodně zvláštní"
Jak je to u ní s výchovou potomků je vidět na její Agátě.
Z téhle holčičky s příšerným jménem vyroste jednou ještě větší zmetek

meibes
29. 06. 2013 18:53

..a co je špatného na Agátě ?? .... o co húř se chová než řada holek z našeho nebo vašeho města ??

illis
30. 06. 2013 17:38

Když porovnám mladé dívky ve věku Agáty a vzpomenu si na stejný věk dcer, tak je tam velký rozdíl v chování. Nejčastěji jsem viděla Agátu s cigaretou a skleničkou, ale hlavně před objektivem fotografů. Její matka je také ráda středem pozornosti. Pokud máš meibes jiný názor, je to tvoje věc .

meibes
30. 06. 2013 18:34

Ano mám a jsem za něj ráda ...bydlím v poměrně velkém městě... A když vidím dnešní mladé slečny,posedávající v parku na lavičkách,v jedné ruce něco k pití a ve druhé cigeretu ...slovník kriminálníků nejhrubšího zrna,tak je mi z těch holek smutno... Pokud se mi vyjímečně poštěstí jet MHD, nestačím zírat jak se holky předvádí před klukama.. Jsou spros­té,ob­hrou­blé,vy­zíva­vé a nechutné ! Samozřejmě že nejsou všechny stejné,to netvrdím,ale je to přesně jak s Agátou.. Má svojí úspěšnou firmu, investuje poměrně velkou část financí na charitu atd ... A že je před objektivy fotografů - je to její práce... A fotografie nabízí to co chceme údajně vidět..Přeci nenabídne Agátu s malými dětmi na hřišti ,nebo v cukrárně..Nebo s dárky v nemocnicích - koho by to zajímalo že ...

mrdounberlusconi
29. 06. 2013 05:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
29. 06. 2013 08:02

xviktorie
29. 06. 2013 08:48

Žilková si dělá srandu přesně z takových tupounů, jako je mberlusconi - a zjevně jí to vychází

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.