Děsivá dovolená Benešové a Matonohy: O vlásek unikli smrti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Děsivá dovolená Benešové a Matonohy: O vlásek unikli smrti!

Tak na tenhle zážitek herečka Lucie Benešová (38) a Tomáš Matonoha (41) jen tak nezapomenou! Cesta na rodinnou dovolenou se změnila v hotový boj o život.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dattatutaskin
02. 07. 2013 10:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
02. 07. 2013 05:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sylvie59
01. 07. 2013 23:09

Nemůžu se zbavit tísnivého pocitu, že tenhle příběh zmíněné rodiny jsem už četla před několika lety. Skutečně "žhavý drb".

tarka
01. 07. 2013 18:06

"Museli jsme okamžitě snížit letovou hladinu, abychom uvnitř letadla neumrzli. Jenže pilot slétl tak nízko, že jsme letěli skoro skrz stromy." To jsou tedy bláboly. To jako chce pí Benešová říct, že letěli nějakým starým vehiklem? Další VIP husa...

jenka
01. 07. 2013 17:23

Už před sedmi roky jsme letěli z Prahy do Tunisu s 12-ti hodinovým zpožděním. V tuniském letadle posádka česky nemluvila. Večer jsme dostali na letišti nějaké stravné v tamní samoobsluze. Jeden den dovolené byl ztracen v nenávratnu. To je to nejmenší, co mě pobuřuje. Byly tam taky rodiny s dětmi, dokonce i s kojenci. Dospělý člověk může pochodovat kolem letiště, ikdyž 12 hodin je na zblbnutí. Při pohledu na ty dětičky se ukázní všichni pasažéři. Dodnes jsem z takového počátku dovolené znechucena. S menšími nedostatky jsem se setkala i během pobytu v Tunisu, např. nefunkčí sprcha, cizí vlasy v posteli aj. Stěžovat si nebylo kam, protože kontaktní osoba byla mimo místa našeho pobytu a to by zase mohlo ohrozit pobyt dalším čekáním.
Do posledního písmena věřím, že tomu co uvedli, byli vystaveni. Trápí mě, že se lítá na relaxační dovolenou pořád jen na vlastní nebezpečí. Raději žádná dovolená, než takto zhrzená, kdy se cítíte beznadějně zneužití.

kocickamv1973
01. 07. 2013 13:17

No Jezusí Takový bláboly si nechte pro sebe pane Mátonoho a Benešová.Koho to zajímá,stejně to jsou kecy.Dostali jste od Aha určitě zaplaceno,za nějaký vymyšlený bulvárek co No tak krásnou dovolenou,když jste chudinky přežili málem vlastní smrt

vungtao
01. 07. 2013 08:46

Pardon skočilo mi tam y samozŕejme, v dekompresi.

vungtao
01. 07. 2013 08:44

Jen na dokreslenou, pokud by se opravdu ocitli v dekompresni situaci, a nešly masky, už by, bohužel tohle nemohli napsat, protože by se udusili.

vungtao
01. 07. 2013 08:35

Pani Benešovou mám ráda, ale tohle je zas snůška keců!!!!Pokud neleteli do Tunisu z Nigerie místnim letadlem, tohle se vůbec neblíži k pravdě- masky vypadávaji kvuli ne klimatizaci, ale kvuli dekompresy. A tim, ze vypadnou, automaticky funguji z nezávislého zdroje ( lajkum nechci vysvětlovat).Poté se zklesá do pŕislušné výšky, což trvá asi 15 min. A tam se vyrovná tlak pro normální dýcháni.Masky též mohou vypadnout pŕi prudkém nárazu v turbolenci( funguji i tak!!!!) ale človek sám pozná, že múže dýchat bez pŕistroju. O "starém krámu" nechci vubec diskutovat , to už je možná i ze strany oné letecké spolecnosti na zalobu. Téžko si též pŕedstavit letušku v panice a v mdlobach. Probihá každoročni výcvik na mimoŕád situace. Jo jenže Matonohovi jsou herci a ty nežiji v reálu, jako ani jejich kolegové a společne s AHA maji pŕíbeh jak blázen. Všechna letadla, pohybujici se v téchto končinách podléhaji pŕisným pravidlum k provozováni. Takže, štastnou cestu autem, ťreba bude nový hororový pŕíbeh z D1. To nepŕeji, jen pŕeji trochu zdravého rozumu v posuzováni takto odborných zaležitosti. Dekuji, taky bych si netroufla hodnotit operaci mozku.

loominator199
18. 04. 2023 18:03

Haha asi pozdě vstupovat 10 let pozdě do diskuze ale na tomto letu jsem byl přítomen a opravdu tomu tak bylo. Letěli jsme "střemhlav" dolů dobrých 5-10 minut kvůli menší dekompresi po té co vypadla jednotka klimatizace z letadla. Na začátku byl také cítit kouř. Letušky chvilku pobíhali a pak se jedna přikurtovala zbledla a absolutně přestala komunikovat s ostatní posádkou. Mimochodem jako třešnička na dortu, masky vypadli pouze půlce osazenstva v letadle a opravdu se zdálo že "byly prázdné". Po nasazení se nic nedopouštělo a nešlo v nich dýchat. Takže i přes váš "debunking" je to opravdu celé v podstatě pravda. Nejhorší na tom bylo že s námi jako pasažéry nikdo do konce manévru nekomunikoval takže nastalo naprosté ticho a všichni si mysleli že je to pro nás konečná.

honza46
01. 07. 2013 08:32

Smutné a zároveň zajímavé. Novináři píší o každé blbosti a o nějakých problémech letadla se nikde nepsalo ani nemluvilo v TV, copak to bylo asi za let.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.