Máma Štiková vrací úder: Agáto, jsi jenom pozérka! Připomínáš mi Ornellu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Máma Štiková vrací úder: Agáto, jsi jenom pozérka! Připomínáš mi Ornellu...

Máma Štiková (41) si nenechala líbit nedávný útok od Agáty Hanychové (28), která řekla, že je jí ze Štikových na zvracení, a zhurta se do ní pustila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

charlie
23. 06. 2013 18:40

Stará Štiková je naducaná, tlustá bordelmamá toužící po slávě alespoň jedné dcerunky. Kačer Agáta je povedeným dítkem stejně pošahané maminky V.Ž. A sama za sebe je jednoduchoučké stvořeníčko, která si "užívá" když může někomu nadávat. Jaký primitivismus...

meibes
23. 06. 2013 14:54

.. já se divím že tomu článku věříte .... Je 21. století - doba bulváru , doba,kdy článek v novinách je jen pár vět redaktorovi fantazie a příběhu postaveném na třeba jen jedné větě " v podobném smyslu " .... já si vždy přečtu článek a pak se divím že nikdy v něm nejsou citace a jmenovaný zdroj..Ale není to tak dlouho,co jsem taky každýmu blábolu věřila - ale už jsem poučená ...

vuhp
23. 06. 2013 12:41

Paní Štiková na fotce vypadá dobře, zdá se mi , že i zhubla.
Agáta je sprostý fracek, který neví , jak se zviditelnit a stará Žilková zrovna tak.

illis
23. 06. 2013 16:04

vuhp,mám stejný názor, Monika Štiková, když už je na veřejnosti, tak vždy elegantně oblečená, upravená . Agáta na některých fotografiích obyč, někdy i pod průměrem .

colombina
01. 07. 2013 17:12

hele Mončo, to je fakt trapný se vychvalovat - jsi tlustá nezajímavá a hloupá - stejně jako celá tvoje umaštěná rodina

jarypadlo
23. 06. 2013 11:56

Protekční dcerunka A.se jasně bojí o pozice co si vydupala,ale nemají si co vyčítat.Hlupaně jsou obě a hlupáci o tom píšou do zblbnutí!Jděte obě / a vemte sebou hodně velký zástup dalších "star´s" / do Pičína!Nebo do Paďous.

illis
23. 06. 2013 12:44

Když se podívám na pod nadpisem, tak mi z toho stejně vychází lépe Monika Štiková, upravená, hezky oblečená . A Agáta, neupravená , našpulené rty, jak kdyby si odskočila od plotny, přestože je to nepravděpodobné, protože moc nevaří a to co případně uvaří, no nevím, možná to nebude ani dobré .

illis
23. 06. 2013 18:38

......na fotografii pod nadpisem......, omlouvám se, slovo fotografii mi prostě ulítlo

illis
23. 06. 2013 11:12

V tomhle fandím Monice Štikové , co jí má co Agáta vyčítat. Paní Štiková nedělá nic jiného, než co dělala po léta Žilková, tahala své děti před objektivy a do TV. A nejinak je tomu i v posledních letech, jak jde Kordulka do školy, Vincent v Prostřeno atd. Agáta má hlavně prořízlou pusu a od toho se odvíjí celé její chování a to, že je podle svého vyjádření údajně silně věřící, tak to dává všemu skutečný glanc . Moniko, nedejte se .

maddie
23. 06. 2013 11:00

No nazdar, zase vylezla stará Štika. Ta baba by si měla dát na pusu zámek a zalízt někam hodně hluboko. To, co vypouští do světa, je opravdu na blití.

illis
23. 06. 2013 11:13

Tak moc od Agátiných hlášek se to zase neliší, pravda, Agáta je více akčnější a nervóznější .

hejhej
23. 06. 2013 10:18

Ta tlustá primitivní bordelmamá Štková,která cpe sebe i své dvě ikur/vičky neustále do bulváru, nemá právo se vůbec k nikomu vyjadřovat .Jsou nuly,které se stále "něčí" zvidi­telňo­vat.St­arší se zviditelnila tím,že vlezla starému,upocenému Koktovi do postele a stará na ni parazutuje.Pěkně blbá rodina.

ornel
23. 06. 2013 05:14

no paráda.Už jsou tu zase kosatky štikovic Ty nejprimitivnější holky v evropě

nedold
01. 07. 2013 20:54

Prosím neurážet kosatky, kosatka je na rozdíl od štiky tvor hezký a inteligentní.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.