Pilarová zkolabovala: Odvezla ji záchranka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Pilarová zkolabovala: Odvezla ji záchranka!

Zpěvačka Eva Pilarová (73) těžce snáší tropická horka. Když rtuť teploměru přesáhla třicítku, její organismus začal selhávat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

snufina
27. 07. 2013 21:13

Měla moc koncertů??, Pane Bože, kdo na tu zrůdu, co nemohla chudinka za komunistů zpívat a byla diskriminovaná chodí???, V r.1968jsem vydělávala jako mzdová a materiál účetní 720,-Kč. Jsem o 5 let mladší. Onějaké chalupě jsem si mohla nechat zdát. Ona, která sjezdila celý svět včetně Ameriky za komunist!!!!dnes mluví, jaká byla chudinka. Fůj, pamatuji ji v hotelu Zlatý Lev v Liberci v roce 1963. Holt jsou pamětníci, co tam vyváděla s Matuškou!!!!!

kubajakub
21. 06. 2013 10:08

Cože jí nasadili????? ANTIBIOTIKA???? Na dušnost nebo srdeční slabost?????? Opravte si to, to je do nebe volající, asi jiné léky neznáte, než atb, co, ale ta se podávají na léčbu zánětů a nemocí způsobených bacily - angínách, bronchitidách atd. Při srdečních slabostech podávají betablokátory, např. Lokren, Bisoprolol. Betaxu apod., zkrátka léky podporující srdeční činnost, aby nedošlo k arytmii atd. S těmi atb jste mě dostali! Ledaže by p. Pilarlová měla některou výše popsanou nemoc

mrdounberlusconi
21. 06. 2013 05:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.