Nečas hodil milenku Nagyovou přes palubu: Hrozí jí pět let basy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Nečas hodil milenku Nagyovou přes palubu: Hrozí jí pět let basy!

Včera ještě mocným velvezírem, dnes už leží s hadem,  ropuchou a štírem… Starý verš vystihuje osud premiérovy milenky Jany Nagyové (48). Kdysi nejvlivnější žena v zemi už sedí a Nečas ji odepsal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eisenbieger
16. 06. 2013 20:03

Takže shrňme si to: prezident se na ruské ambasádě ožírá tak, že nedokáže stát. Ministr financí není schopen ani mluvit. Ministr zahraničí ani zůstat vzhůru. Sekretářka předsedy vlády řídí vojenské zpravodajství. Generálové armády ČR se bojí odporovat jedné úřednici a sledují manželku premiéra. Stát má rozvědku, která ani sama neví, že je sledována. Její velitelé netuší, že budou zatčeni zatímco vůdci mafie to ví předem a dekují se na připravené jachty na Jadranu. Korupční síť se roztahuje po celé zemi a policie zabavuje stovky milionů a desítky kila zlata ukrytém v bankovních schránkách. Vládu k odstoupení vyzývá klinický psychopat, který sledoval, nahrával a uplácel všechny svoje poslance. Část sněmovny již úřaduje z vězení. Vedení opozice působí jako partička, která právě unikla z Bohnic a budoucí vývoj státu oznamuje na facebooku prezidentova sotva zletilá dcera. Pro alespoň trochu reálné scénáře je Hollywood. Na všechno ostatní je tu česká politika.

jenda0033
18. 06. 2013 07:35

Moc hezké a výstižné (bohužel)

bohatypoodnikatel
20. 06. 2013 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vilaamalka
16. 06. 2013 11:06

Nečas hodil milenku Nagyovou přes palubu: A pres palubu by měl skočit za ní

egyptanka
16. 06. 2013 11:03

Pro Nečase by bylo nejlepší,kdyby stáhl žádost o rozvod a začal sekat latinu. Otázkou je,zda by ho manželka Radka vzala zpět. Já osobně bych ho nechtěla ani po smrti.

jajas
16. 06. 2013 10:34

Já se jen divím Nečasovi, proč to nevzdá? Každému je jasné, že když už by se "čistě náhodou" nepodílel na všechn těch aférách osobně, je přeci minimálně za svou podřízenou, kterou si vybral sám, zodpovědný! Takže pokud pochybí takoví lidé, a o tom žádná, že by nepochybili přímo "trestně", musí jít od válu! Pokud bude tuto agónii protahovat, bude vyřízen do budoucna nejen jako politik, člověk ale i ta jeho slavná ODS půjde do kytek! A já jsem spokojený, protože "to se vyplatí" . Takže ty poseroutko, ještě chvíli vzdoruj jako malé děcko, kterému vzali hračku a pak, až se znemožníž úplně všude (i v zahraničí), tak padej!

genicon
16. 06. 2013 09:33

“Vazbu snáší Nagyová poměrně dobře. Je prý na tom líp než někteří chlapi."
Možná jí snáší tak, jak "dřela"?
Jako kůň.

mirkazam
16. 06. 2013 17:41

No jasně, vždyť je to babochlap...

bohatypoodnikatel
20. 06. 2013 12:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hobou
16. 06. 2013 08:02

Nečas je poseroutka s kytkou. Ještě mi chybí sdělení, že stáhl žádost o rozvod a manželka jeho omluvu přijala. Vždyť se tak moc nakonec nestalo, k rozvodu nedošlo a on byl tak nějak pomýlený.

starypes
16. 06. 2013 07:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.