Nemocný Dalibor Gondík: Už 14 let umírám, pro rodinu jsem odepsaný... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nemocný Dalibor Gondík: Už 14 let umírám, pro rodinu jsem odepsaný...

Dlouhých 14 let žije s vědomím, že epilepsie může udeřit. Dalibor Gondík (43) nikdy o své nemoci nemluvil. Až teď po svém posledním záchvatu, kdy zůstal ležet na ulici odkázaný na cizí pomoc. Kvůli nemoci přišel na čas o řidičák, bere léky a hlídá se. Trápí ho, že už doma nemůže fungovat tak, jak byl zvyklý.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marais
18. 06. 2013 09:55

Držím mu palce, at vše ustojí.

abvydavatelstvi
16. 06. 2013 16:25

Měl by si nechat udělat CT vyšetření hlavy jestli tam nemá nádor když má epileticke záchvaty..... někdy to trvá dost dlouho než se rakovina projeví ..... a měl by pít co nejvíc čerstvého koziho mléka.... zdravotní potíže časem zmiznou..

denia
16. 06. 2013 10:44

Zaujalo mě,že přestal pít alkohol.To je to nejzásadnější co se u epilepsie nesmí.A on ví o té nemoci 14 let !!! A řídit je
prakticky také zakázané,až někoho zabije protože dostal záchvat,tak se to bude omlouvat čím ???

illis
15. 06. 2013 13:18

S prominutím, u Dominka Haška není diskuze, proč asi? Titulek je opět vařený z vody , pouze pomačkané plechy, když byl schopný vyplnit formulář o nehodě, tak to pro něho nebylo tak hrozné . Řidička z auta před ním skončila hůře, takže jí mělo být věnováno více pozornosti

franckajagrova
16. 06. 2013 00:35

Mě zaujal titulek : Dominik Hašek, partner Libuše
Šmuclerové Ano,už to není bývalý hokejista,ale teď o něm
napsali tak,že to vyznělo že je slavnější právě Šmuclerová !
Jako když napíšou partner Lucie Bílé a podobně !

illis
15. 06. 2013 13:16

Daliborovi Gondíkovi přeji hodně zdraví, hlavně, ať se jeho zdravotní problémy zkompenzují na únosnou míru .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.