Farna se těší na konec SuperStar: Už mi z toho hrabalo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Farna se těší na konec SuperStar: Už mi z toho hrabalo!

Nebýt zpěvačky Ewy Farne (19), byl by letošní ročník SuperStar nuda. Každou neděli všichni čekali, co vtipného či trapného porotkyně řekne, co si oblékne nebo čí odchod ze soutěže pořádně obrečí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

l.vercekova
21. 06. 2013 22:19

Tá baba má právo na veľa vecí, bulvár skuša jej psychiku ale verím, že tu sa v osobnosti Ewy rodičia postarali o dobrú prácu.
Stručne. TALENT, NADANIE, PRáCOVITOSť,ISTA POKORA A ZDRAVA SEBAVEDOMOST
LEN TAK DALEJ HOLKE DRZíM PALCE

nikoletka92
05. 06. 2013 22:30

Je úžasná, krásna, sexy slečna, ktorá vie čo robí a bulvár by si mohol odpustiť urážlivé články o Ewe Farnej. Mohlo by Vás milý bulvár radšej zaujímať to aká je inteligentná, ako bravúrne spieva, aké má dobré pesničky, že si ich po väčšine píše sama a veľa, veľa ďalších zaujímavostí... a nie riešiť jej postavu (ktorá je veľmi dobrá) ak náhodou neviete tak aj ona je človek a trošku to urážanú osobu bolí a ide to dosť aj na psychyku... tak už s tým prestaňte ste všetci v bulvárnych časopisoch TRAAAAAAAPNY
S pozdravom Nikola Goberšicová

rydlo
02. 06. 2013 17:08

I já mám dojem, že Farne hrabalo už od začátku SuperStar.

jajas
02. 06. 2013 10:03

No já si nejsem jistý, že ji hrabalo jen ze SuperStar! Myslím, že se jedná o průběžný jev......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.