Jak snížit vysoký krevní tlak bez léků? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jak snížit vysoký krevní tlak bez léků?

Sedmi z deseti dospělých hrozí vyšší riziko infarktu nebo mrtvice. Většinou si ale za to můžeme sami. Jak tvrdí lékaři, příčinou je hlavně nezdravý životní styl. Hodně soli, málo spánku a skoro vůbec žádný pohyb. Pokud i váš krevní tlak vykazuje hodnoty mírně vyšší, zkuste pár tipů, jak jej dostat do normálu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mrazkova@...
21. 08. 2018 22:43

Hezky napsané Nestačím se divit tomu, kolik lidí v mém okolí má vysoký tlak. I manželovi ho teď diagnostikovali, tak jsme si pro jistotu hnedka koupili měřič krevního tlaku. Abysme měli alespoň nějakou jistotu, že výsledky budou přesné, raději jsme předem mrkli na pár recenzí na http­s://ww­w.are­cenze­.cz/me­rice-krevniho-tlaku/ a nakonec koupili Omron M6 Comfort Intelli, protože se nám z hlediska cena / kvality zdál nejpřijatelnější.

flavicius
08. 02. 2014 19:58

Banány celkem fungují Já jich jím asi 3 kg denně. Ale jde to i bez nich. Základem je změna životního stylu a jídelníčku. O tom, jak jsem si snížil krevní tlak a zbavil se léků píšu na blogu: http­://blo­g.re­beli­a.cz­/jak-jsem-se-zbavil-leku-na-tlak/

marieelle
19. 05. 2013 18:47

měla jsem ho již po dvacítce, a byla jsem velmi štíhlá. Myslím, že se stím nedá mnoho dělat, sdnad jsou na vině hormony.

majojo
19. 05. 2013 09:30

Jen si dovoluji upozornit, že vysoký krevní tlak znamená i zátěž pro srdce - a podle mého laického názoru mu zrovna ten draslík z banánů neprospěje. Stejně jako cukrovce, která bývá s touhle zátěží taky spojena.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.