Bývalí zaměstnanci Domova Na kopci: Lidé se tam koupou jednou za 2 týdny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Bývalí zaměstnanci Domova Na kopci: Lidé se tam koupou jednou za 2 týdny!

V Domově na kopci v Červeném Újezdu na Teplicku pro staré a nemocné, kde mají mít obyvatelé hlad a policie v něm šetří úmrtí seniora (†66), pracovali Petra Rejmanová (28) a Petr Primas (33). Jen měsíc a půl, pak dali výpověď. Hrůzné zážitky už popsali kriminalistům. Nyní jako první ze zaměstnanců, s nimiž Aha! mluvilo, našli odvahu a vystoupili z anonymity.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

danuska555
15. 05. 2013 22:21

Nikdo ty hieny -nekontroluje, proto si delaji, jak se jim zlibi a jeste duchodcum kradou penize! Oni se mezi s sebou podrzi.--penzista je prece ten nemohuci debil, co ji. je na obtiz!! Nedustojne se zachazi se starymi - lidmi. Hnus!!

6010
15. 05. 2013 14:47

Já bych ty hajzly pověsila a všechen majetek bych jim sebrala.To není moci v tomto státě s takovými hyenami zatočit?

agatahlasova
14. 05. 2013 23:58

Zdravim, prave se mezi lidma siri novinka, jak vydelat penize na netu. Najdete to na - Objeveno.WZ.cz - Ja si takto vydelavam uz asi mesic a jsem spokojena. Bylo by ale dobre se na to podivat rychle, protoze to uz brzy nebude mozne!

josefa2012
14. 05. 2013 19:41

Jenže ten, který ovládá tento obrovský kolos Fousek, který se chová jako jednatel ve skutečnosti není nikde uvedený, pouze jeho partnerka Zocherová a také jeho dcera Ilona Fousková,- to jsou jednatelky a on vykonavatel, který se naparuje, že mu tam všechno patří. No a pokud je smradlavá hlava, je páchnoucí i ocas.

illis
14. 05. 2013 22:02

Učili se u bývalé šéfky, slyšela jsem, že ta údajně dostala několika milionovou dotaci od ministerstva zdravotnictví na zařízení, kde by poskytovala sociální služby. Jenže ona si za to prý koupila dům, ve kterém bydlí už npár let, žádné zařízení tam není . Jak je možné, že si ministerstvo své dotace neohlídá. Všichni tihle zlatokopové by měli být stále kontrolováni, jak je možné něco takového vůči bezbraným seniorům. Těm dvěma zaměstnancům to věřím, protože ta bývalá šéfka je za tu úděsnou péči v průšvihu už z minula a vesele rejžuje dál . Takoví lidé by vůbec neměli mít možnost podnikat v péči o člověka, těm bych nesvěřila ani králíky, natož lidi.

smazan_20150109
15. 05. 2013 08:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nm48
14. 05. 2013 18:23

ještě bysi měli posvítit na všude reklamované lázně Tereza v Dubí slyšel jsem že je to tam podobný uzavřený pavilon kde jsou lidé s alzhaimerovou nemocí ,tito lidé si nic nepamatují a oni s toho těží nedostanou na co mají nárok a cena se tam pohybuje okolo 25 000Kč za osobu

nm48
14. 05. 2013 18:19

pokud se potvrdí že to je pravda tak jsem pro to tyto zmetky odsoudit na nejmíň deset let a až přijdou staří tak jim připravit to samé aby si vše vychutnali, samozřejmně kdybych tam měl blízkého člověka tak toho ***a který za to může zabiju!!

smazan_20150109
15. 05. 2013 08:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.