Partička přitvrdila: Nahý Ondřej Sokol předvádí kámasútru! Podívejte se na ukázky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Partička přitvrdila: Nahý Ondřej Sokol předvádí kámasútru! Podívejte se na ukázky!

Humor v televizní Partičce je čím dál odvážnější a v nejnovějším díle musel Ondřej Sokol odložit nejen oblečení, ale také své zábrany. Podívejte se, jak to dopadlo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mazd
10. 08. 2013 10:18

Ty lidi v hledišti co se tomu smějí jsou snad za to placení,jinak to není možné. I slaboduchá zábava může být k pobavení,ale Partička je poslední.Lepší je už Okres na severu...

frannes
15. 04. 2013 18:40

Mě to připadá ,že když se rozdělovala práva na největší blbinu v ČR , Prima jasně zvítězila. V čele peletonu je Partička, koukat na ni lze jen pod vlivem halucinogenů nebo namířené pistole.Následují perly jako Krampolova nebo Krausova show.Partička je pro mne zdařilý příklad recyklace odpadu z Novy,ti dva aktéři začali, další následují, zatím poslední je jakýsi Kraus (VIP reportér).jen tak dál milá Primo.Pro předřečnici sděluji,že jsou i jiné možnosti dívat se na televizi, stačí si zaplatit satelitní balíček(Skylink) a máte řadu českých a slovenských kanálů, novinkou je po 24. hodině Horor (to je co).

na-cou
15. 04. 2013 13:49

Souhlasím se všemi níže podepsanými. Větší trapárnu jsem neviděla, koukám na ty blbce a je mi na nic. Nechápu jak se jim může někdo smát, když není čemu. Třeba když běhají okolo židlí, řeknou blbosti a lidi se můžou utlouct. Mám pocit, že se jim ten smích nahrává protože lidi snad nejsou cvoci, aby se těmto ubohým "umělcům" smáli. Jsou všichni už odepsaní a tak se musí nějak zviditelnit a když není dobrý nápad tak dělají to co umí - dělat ze sebe blbce. Taky se divím jak se mohli uplatnit v anketě umístit na prvním místě. Zajímalo by mě, kdo o tom rozhoduje. V televizích na všech kanálech už žádný humor není, jen samé přiblblé soutěže ve zpěvu, na které nikdo nekouká viz Superstar a už se připravují další soutěže. Jsou jen samé seriály a člověk musí přemýšlet co kde ten určitý herec hraje, protože se objevují hned v několika seriálech. Za chvíli už vůbec nebude na co koukat a to je smutné.

dareba
15. 04. 2013 11:50

Dnes diskutují samý inženýři.

trkic
15. 04. 2013 11:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dulcinea.
15. 04. 2013 10:53

Větší ubohost jsm neviděla! Taky mi stačí žahlédnout ukaázky a prchám.

lukolina
15. 04. 2013 08:53

myslím, že čím dál blbější, už neví čím by zaujali, nevím zda se ještě na to někdo kouká .......stačí úplně ty upoutavky a člověk si udělá úsudek

6010
15. 04. 2013 07:40

Větší trapárnu jsem ještě neviděla.Také to vždy přepneme při ukázkách, co diváky čeká.To je hrůza kam se ta dnešní zábava dostala.Na úplné dno.A že na to vůbec někdo kouká, o tom také něco svědčí, jak je ten náš národ blbý, co si nechá předkládat a líbit.Oni za chvíli budou hrát všichni nazí, jen aby upoutali pozornost. Já bych to vyhodnotila na zábavu pro pomocnou školu,možná. Trapáci!

nm48
15. 04. 2013 07:01

nechápu jak na tyto blby může někdo koukat,omylem když přepnu a trefim se na ně vidím tu ubohost je mi smutno kam může Tv klesnout a o komparsu ani nemluvit musejí dostávat pěkný prachy když to vydrží

honzina
15. 04. 2013 07:08

Mě stačí vidět upoutávky, já nechápu, jak mohli vyhrát Týtý, nikdo mi nevysvětlí, že tyto ankety nejsou rozhodnuté předem bez hlasů lidí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.