Takhle se studuje v Česku: Diplom za sex nebo flašku vína | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Takhle se studuje v Česku: Diplom za sex nebo flašku vína

Stovky, možná tisíce, studentů vysokých škol se rozhodly odtajnit svá tajemství. Románky s profesory, podvádění u zkoušek i u státnic, opsané bakalářské práce, či sexuální příběhy… To vše přiznali anonymně na sociální síti. Zatím se objevilo celkem devět stránek, a na každé se řeší jiná škola. Student Vysoké školy ekonomické v Praze na sebe například práskl: „Napsal jsem ve školním systému hromadnej mail, že napíšu seminárku za sex. Ze 400 holek se mi ozvalo pět, se třemi jsem se vyspal.“
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
11. 04. 2013 18:18

ale Vámi uváděné zážitky nemám. Buďte, prosím, konkrétní. Ano, zkoušky zadarmo měli- ale jen děti členů ÚV KSČ a vrcholoví sportovci- ale i ti sportovci museli něco předvést a zadarmo to nedostali. Kdo dostával zkoušky zadarmo a ani se nenaučil česky a dokonce nedokázal ani přečíst diplom- to byli studenti z afrických rozvojových zemí, kteří v ČSSR studovali v rámci pomoci pro jejich země- nejhůře na tom byli z Etiopie a Nigerie, hrozné potíže měli také z LA- z Nikaraguy- naopak chytří byli obecně studenti z arabských zemí, kteří se dokázali i naučit perfektně česky.

zadnice
10. 04. 2013 13:53

Proč patříme mezi největší pitomce a nevzdělance mezi národy Evropy a světa!

mandat
10. 04. 2013 12:42

Ono uz v 70 letech a i v 80 letech se zkousky dostavali take za sex.Profesori si uzili, ucitelky dostavali penize, od zahranicnich studentu to byly dolary.Uplatky se berou i dnes. Kdo zaplati, ma zkousku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.