Ukradl svatou Terezii: Prodal ji za tisícovku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ukradl svatou Terezii: Prodal ji za tisícovku!

Ze »svatokrádeže« se jen krátce radoval zloděj (29), který z kostela v centru Plzně odcizil obraz představující svatou Terezii Ježíškovu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ko.ko.tek
03. 04. 2013 16:20

Admine, jestli mi budeš vykřížkovávat v diskuzi mé přijímení K.O.K.O.T.E.K, tak se přísahám Bohu, obrátím na soud!!!!!!!!!!!!!!! Copak je ti na mém přijímení sprostého? Debílku, ty šlajzno vycachtaná.

bohatyprdnikatel
03. 04. 2013 22:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ko.ko.tek
03. 04. 2013 16:18

kdo kdy viděl, že člověka v podobě Adama stvořil nějakej Bůh, pak byl ještě schopnej mu vyoperovat žebro a z toho žebra udělat Evu . No mám velkou fantazii, ale zároven mám logické myšlení, takže AT MI NĚKDO VYSVĚTLÍ, proč my po tolika stoletích a vědeckých pokroků nedokážeme z jedné kosti udělat kvalitní vládnoucí veličinu? Jediné, co je na příběhu o Adamavi a Evě přesvědčivé, že Eva přemluvila Adama k tomu, at sežere to otrávené jablko. Toto funguje dodnes, ženské nás chlapy přesvěčí o všem, já osobně už jsem v tý fázi, že mě manželka přesvědčí o tom, že dovolenou, kterou vybrala, je zrovna ten nejexluzivnější zážitek, že auto, které nutně potřebuje, je ta nejvýhodnější koupě, a že náušnice, které ji dám k narozeninám, jí bude závidět celá Praha, atd.. Asi si vytrhnu žebro a stvořím novou Terezu

ko.ko.tek
03. 04. 2013 16:00

Z jakého důvodu je tato Tereza svatá? Důvod? Svaté je děcko v okamžiku narození, pak dál už ne, protože je ovlivnováno zloduchy v podobě rodičů, přátel, škol atd.. a rovněž se z něj vychovává lidský zloduch. Svaté je něco netknutelné, proto tato Tereza nemůže být svatá, to jen církev, která se chová jako sekta, vymývá všem katolíkům mozky svými bájnými představami o dobru a zlu, o svatých a zhřešených.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.