Ivan (54): Zaplatil jsem pozdě 250 Kč a dlužím stonásobek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ivan (54): Zaplatil jsem pozdě 250 Kč a dlužím stonásobek!

Hořký pocit bezmoci a nespravedlnosti má Ivan Fabián (54), po kterém exekutoři vymáhají 27 tisíc korun. A to vše jen proto, že povinné ručení za přívěsný vozík za auto ve výši 250 korun zaplatil se zpožděním!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ines
24. 03. 2013 05:23

cast slysime v nemocnicich a jinde,nemuzeme vam poskytnou zadne informce ,protoze je to zasah do ochrany osoby.bohuzel ochrana osoby neplati pro exeku­tora,­bankov­nictvi a katastru nemovitosti kde zvlast zadna ochrana osoby neni a kazdy si muze zjistit kdo co a jaky majetek vlastni.100 nasobek je nejen prehnane ,ale je to statni kuplirstvi a to si stat nesmi dovolit a protoze nikdo si nkde nestezuje tak si berou .pokud by se nekdo soudil zjistil by urok z prodleni je maximalne 0,25 za den .jak nekdo prisel na 100x nasobek ?potom z toho co dluznik dluzi si exekutor z dluzne castky muze vzit max 30%.nedokazu si predstavit jak dluzi nekdo 2500kc a pro nezaplaceni by dluzil 250 000kc .neco neni v poradku a chce to apelovat u presidenta az s tim urychlene neco udela .

alice_brno
21. 03. 2013 18:18

u jaké to měl pojišťovny a taky jak moc byl ochoten to s ní řešit. Já jsem u Slavie a nemůžu si těžovat. Byla jsem jednou v podobné situaci a vyřešilo se to v klidu. Nechci nikomu křivdit, ale většina lidí hraje mrtvé brouky, nekomunikou a pak se hrozně diví. Taky by mě zajímalo jestli někdo má povinnost posílat důležitou poštu na jinou adresu než trvalého bydliště, to bych si taky mohla nějakou vymyslet a pak tím argumentovat.

diodaa
20. 03. 2013 13:18

Pokud mu zabouchá na dveře zlodějské individum posvěcené státem, exekutor, má mu urazit palici už ve dveřích. Kradou hlavně to, na co nemají právo. A protože i stát je zloděj, nelze se ničemu divit.

janapi
20. 03. 2013 08:03

který využije(pokud to má p.Fabián písemně): když jsem udal korespondenční adresu, posílali mi dopisy na mé trvalé bydliště, které v tu dobu bylo na radnici. Využili toho, že tam poštu nikdo nepřebírá,“ míní Fabián.Již je potřeba-aby tuto sortu exekutorů někdo pořádně utnul!

fortin
20. 03. 2013 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.