Jaroslav Sypal: Se špinavou ženskou bych sex neměl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Jaroslav Sypal: Se špinavou ženskou bych sex neměl!

Herec Jaroslav Sypal (64), známý především z komedií Byl jednou jeden polda, se rozpovídal o svých sexuálních požadavcích. A hygiena je na prvním místě!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
03. 10. 2014 21:58

..... jen aby tě vůbec nějaká chtěla !

beruna
17. 03. 2013 09:44

Malý buchtovitý týpek, který si barví vlasy a vede řeči špinavých ženách, to tedy asi velký chlapák nabušený testosteronem nebude. Chlapi bývají obvykle ti poslední, kteří by nějak přecitlivěle řešili běžnou hygienu, když to na ně přijde.

caligula
16. 03. 2013 13:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mathewik
16. 03. 2013 13:53

Pane ja byt zenskou tak bych s Vami taky nespal. Jste moc osklivy a maly a podle roli co hrajete nic moc. A mimochodem kolik zenskych jste uz mel? Ja jen ze spousta chlapu jsou sami bez zensky a nemuzou sehnat ani tu spinavou

pasadena
16. 03. 2013 09:38

vaše příspěvky budu od teď sledovat,protože to co jste napsal(a)bych naprosto stejně napsala i já,ale úplně!Tleskám.

nadnad
16. 03. 2013 07:33

Prominte pane Sypale, ale nazor na spinave zenske (pripoustim, ze nazor muze byt prekroucen redakci, tedy ho neoznacuji za Vas nazor) vyzaduje jeden podnet, a to ten, ze jsou zeny jaksi ze zasady spinave. Chapu, ze bezdomovkyne se nema moznost sprchovat dvakrat denne a tudiz je automaticky povazovana za spinavou zenu. Vezmu-li vsak vpotaz beznou pracujici zenu ci zaneprazdnenou matku tak nevidim pricinu one mezery v hygiene. Unavena matka kolikrat preziva den pro tech par minut pod sprchou, zena spechajici rano do prace si neodpusti probuzeni ve sprse .... a i kdyby se stalo, ze jednou zaspi, tak se citi proste nesva. Ja se priznam, ze mam rada kazdorocni kempovani bez sprchy. To se s holkama vecer sebereme a zajdem se splachnout k vodopadu. A kazda si k tem maskacovym kalhotam a nahradnimu pradlu pribali vlhcene hygienicke ubrousky a dalsi zalezitosti, ktere muzi, co se obavaji nemytych zen, zrejme nevzali na vedomi. Omlouvam se panu Sypalovi, pokud jsem ho spatne pochopila (ci redaktora), ale pojem spinava zena vyrceny muzem evokuje jeho problem s zenstvim jako takovym, nikoliv nedostatek hygieny u zeny.

topyr
16. 03. 2013 09:02

Ale vždyť se podívejte na tu fotku. Namyšlený boubelatý narcis, kteý si barví vlasy a myslí si o sobě, že je Redford. Navíc mi ta jeho výpověď prijde taková divná. Herec, jehož jméno jsem v životě neslyšel (a to se v české kinematografii dost vyznám, akorát tenhle typ filmů jde jaksi mimo mě) a hned na novináře vybafne své sexuální preference. Něco mi říká, že normální člověk takhle nejedná. A ta lehká mizogynie k tomu, ta přecitlivělost, hm, řekl bych, že tenhleten pan Sypal není tím, čím by se rád zdál být.

majojo
16. 03. 2013 11:49

Se svou vizáží a svými nároky ve svém věku už asi moc příležitostí mít nebude. A peněz asi taky ne, aby na něj naběhla nějaká dvacetiletá zlatokopka.

bohatyprdnikatel
17. 03. 2013 09:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
16. 03. 2013 11:51

A chlap má vonět hnojem, kouřem a dobytkem. To je to správné afrodisiakum podle pana Sypala.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.