Koupili chatu uprostřed lesů a v garáži našli poklad (600 milionů)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Koupili chatu uprostřed lesů a v garáži našli poklad (600 milionů)!

Někdy se vyplatí pořídit si dům, v němž žil kdysi umělec. Své o tom ví i dvojice z New Yorku. Thomas Schultz (40) a Lawrence Joseph (53) si v Bellportu na Long Islandu koupili za necelých 6 milionů korun malou chatku. A při vyklízení garáže našli sbírku obrazů, jejichž hodnota přesahuje 600 milionů korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivkanatka
12. 03. 2013 13:30

Proč je k tomuto článku diskuse, nechápu !!!! U zapomenutého Chodúra, který hledá spásu u cikánů ale není !!! Proč ?!? No jasně, mají v Haha strach z diskutujících, když se jedná o naše hnědoobčany, že !

lukreciaborgia
12. 03. 2013 17:06

ivkanatka-to bych neřekla,že je zapomenutý.Spíš naopak,vydává svoje,­opaku­ji"svo­je" písničky,píše si texty a nemele jazykem ohrané a přebrané americké hity.Skládá si svoje,no ale holt nepodplácí pražskou mafii,takže ho nehraji v radiu a nezvou do TV,na to tam mají důchodce .A s cikánskou kapelou zpívá i naše slavice Lucie Bílá,protože to jsou vynikající muzikanti.To se musí uznat i když jsem rasistka a bílá.Škoda že Chodúr nechce do Prahy,to byste viděli ten mazec.Jediný,který může ohrozit Gotta a taky by ho odstřelil.Tomáš Klus je jen sezónní záležitost.

ivkanatka
13. 03. 2013 08:04

Neřekla jsem to já, že je Chodúr zapomenutý - byl to titulek článku. Jinak můj příspěvek se týkal toho, že Aha nedává diskusi právě k článkům, kde se mluví o cikánech. Takže lukreciaborgio, čti pořádně !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.