Komunista Grebeníček: Útok na Palacha! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Komunista Grebeníček: Útok na Palacha!

 Exšéf komunistů Miroslav Grebeníček rozčílil Sněmovnu. Zpochybnil totiž, že se Jan Palach v roce 1969 upálil na protest proti komunistické totalitě. Koalice proto opustila jednání.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marmat
11. 02. 2013 23:04

Hodně to gulášujete ....ale to se zde v diskuzích stává !!!
Naštěstí jméno Palacha zneužil JEDEN ortodoxní komundíra, OD KTERÉHO SE VŠICHNI V TOMTO PŘÍPADĚ DISTANCUJÍ!!!
Doporučuji Vám přečíst podstatně víc souvisejících článků a nejen bulvár

jizerka
10. 02. 2013 22:57

Palach se opravdu neupálil na protest proti komunistům, jednak několik studentů v mladické nerozvážnosti losovali, kdo z nich se upálí na protest vpádu Waršavských vojsk, vyšlo to na Palacha. Nikdo by si neměl brát život jako politický postoj, jednak to ničemu nepomůže, ba naopak političtí vůdci na opačné straně zneužili Palacha, aby zakryli svoje zločiny a zlodějny!!! Neuznávám svátek Palacha, je špatným příkladem dnešním studentům! Pane Bože pomoc našemu národu osvobodit se od dnešní politické garnitůry, která je nejhorší v dějinách České republiky!!! Stydím se za naše hlavní vůdcovské politiky, kteří zemi uvrhli v bídu mravní a hospodářskou!!!

jity
10. 02. 2013 13:35

si měl vylosovat jako první ten nešťastný ortel. Vzkazoval z nemocnice po své kamarádce a i dívce, aby to už nikdo ani nezkusil, co je to za bolest. Kdo ty mladé lidi tenkrát do toho zavedl, nebo oni sami se rozhodli se už nikdo nedozví. Mělo jich být více.

majolka232
10. 02. 2013 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
10. 02. 2013 19:13

MAJOLKO 232
VAŠÍ ZLOBU RYCHLE LÉČIT - zde hrozí samovznícení vzteky

johanka
10. 02. 2013 10:44

Nikdo asi neví, co Jana Palacha vedlo k takovému činu. Je škoda mladého člověka, mohl tady ještě být. Já myslím, že to byl protest proti vstupu vojsk na naše uzemí. Ale určitě nechtěl, aby takhle skončil. Četla jsem, že když ležel v nemocnici, tak řekl, že svého činu lituje a aby už nikdo další nic podobného neudělal..... Také si myslím, že to nebyl protest proti Českým komunistům. To by nemusel čekat, až k nám příjedou Sovětské tanky.... Kdo ví, to věděl jenom sám Jan Palach, ostatní jsou jenom doměnky.....

weirdov
10. 02. 2013 02:46

toto je vysledek zanedbaneho vyuctovani s komunisty, a tak se nam tam lehkozivky dale vyjadruji bez skrupuli k cemukoliv

pemek
09. 02. 2013 22:51

než psát o člověku, který zemřel v šílených bolestech, že byl magor. Co tebe opravňuje hodnotit a realizovat se zde a takto?

jiriforman
09. 02. 2013 19:46

byl stejně jenom obyčejný magor zralý na psychiatrickou léčebnu. Každý rozumně uvažující člověk ví, že když chce proti něčemu a někomu bojovat, tak musí být živý. A ne šaškovat s benzínem a sirkama na Václaváku. Palach nebyl žádný hrdina, ale jenom směšný kašpar.

marmat
10. 02. 2013 12:44

Zatím aspirujewte svým dětinsky vzteklým neNÁZOREM na psychiatrii vy...

majolka232
10. 02. 2013 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
10. 02. 2013 19:10

TO JSOU TY DĚTI VE VÁS - nevítre VŮBEC NIC O TÉ DOBĚ !!!
To byl prostě čin NESRABA a vy byste si tak moh psát tajně v kopelně na zapařený zrcadlo a rychle TO smazat ..,a o tom, že z hrdinství sedíte by se NIKDO NESMĚL nic dozvědět!!! Tuto komunistickou eru jste mohl procmrndat ve straně a nebo jako HRDINA V URANOVÉM DOLE, kde jste si moh hrdinství vydlabat do stěn štoly....

jiriforman
10. 02. 2013 13:29

Jo? A můžete mi vysvětlit, co tím svým činem dokázal. Jsem ještě dítě a nerozumím tomu, proto mně to vysvětlete jako dospělý člověk. Já ve svém pošetilém, bláhovém a dětinském domnění bych bojoval, vypisoval a třeba i seděl kdyby mně o něco šlo. Rozhodně bych se nezabíjel. Ale vy, dospělí, to máte asi nastavené jinak, že?

marmat
09. 02. 2013 13:32

Komunista: Je čas věšet pravičáky!

Jaromíra Petelík
Foto: ara
diskuse 28.10.2012 120
»Je čas rozvěšet pravičáky po městech republiky, vyvlastnit násilím všechny podnikatele, do desátého kolena zabavit majetky jejich rodinám...,« přesně takový vzkaz se objevil na facebookovém profilu Jaromíra Petelíka, který je asistentem místopředsedy KSČM a poslance Jiřího Dolejše a zasedá v zastupitelstvu Prahy 8.

majolka232
10. 02. 2013 12:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
09. 02. 2013 13:29

Od strany asi pochvalu nesklidil.
Naštěstíá nejsou všichni LIŠÁCI tipu předsedy Filipa

majolka232
10. 02. 2013 17:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.