Arnyho vyhodili na ulici: Byl kost a kůže……teď se zotavuje v útulku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Arnyho vyhodili na ulici: Byl kost a kůže……teď se zotavuje v útulku!

Vyhublou na kost a s kůží sedřenou do krve našli pobíhat lidé ve Vražkově na Litoměřicku čistokrevnou dogu. Nikomu nechyběla, a tak se jí ujali v řepnickém Psím domově.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

colombina
25. 02. 2013 15:08

když ho nechce zpátky? Od takového si štěně nikdo nekupujte!!!! Navíc - měl by policii říct, komu Arnyho prodal - ten je pak přímo trestně zodpovědný. Za opuštění zvířete u nás hrozí i nepodmíněný trest!

argido
14. 02. 2013 14:18

Taky jsem je měla a ten posledný harlekýn byl nej, nejlepší pes, jakého jsem kdy měla. Hned bych si taky pro něj jela - přesně jako craschida mám také dva malé psy a už by se sem nevešel. Škoda, mít dům, tak do toho jdu. Dogy jsou nejfantastičtější psí miláčkové!!!!

crashinda
06. 02. 2013 12:16

Maličkej! Tahle rasa je neuvěřitelně hodné povahy. Nebýt v bytě a mít dva psí lumpy, jedu si pro něj. Škoda jen, že se dožívají pouhých 8let, jsou supr společníci a i dobří obranáři-páníčka nedají,i když to lze do nich těžko říct.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.